Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Mega Latias/Latios - uwaga na cheaterów!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Użytkownik projectpokemon.com jako kolejny już złamał zabezpieczenia XY i dostał się do kodu gier. Wygenerowany sztucznie Latiosite potwierdza obecność Mega Ewolucji dla Eon Duo!

Jakby cheaterów było mało, Autor filmu chciał rozdać sztucznie zrobione Mega Stone'y wszystkim, którzy się do niego zgłoszą jednak okazało się , że jest to item niemożliwy do wymiany. W związku z tym możemy nie spodziewać się wysypu Mega Latiasów/Latiosów, które nie miały jeszcze swojej oficjalnej premiery.

Jeśli ktokolwiek wystawi na GTS shiny Legendarne Pokemony - Xerneasa, Yveltala, Zygarde, warto pamiętać, że są to stworki objęte shiny lockiem i nie mogą mieć alternatywnych kolorów. Są to hackowane Pokemony i itemy, które nie wiemy jaki będą miały wpływ na grę (podobno pojawiły się już pierwsze "corrupted data").

[Obrazek: z8u7.png]
Wow, nieźle smoczek2.
Co, jak co, ale trzeba przyznać. że Shiny legendy wyglądają prze-kozacko! Szczególnie polski Yvental...
Yveltal to wspaniały latający kawał bekonu. Cała trójka wygląda bardzo zachęcająco więc szkoda iż jest jak jest, natomiast tym wysypem Mega-Latich bym się nie spodziewał. Smogon nie dopuszcza go gry stuffów które nie zostały oficjalnie wypuszczone, no chyba że ktoś trafi na jakiegoś noobka.
Czyli, że pokemony te objęte są shiny lockiem ale ich shiny formy istnieją, tak?
żeby nie było offtopu Mega Latios i Latias są ok
Takie ale - Zdjęcia na głównej wychodzą u mnie poza ramkę artykułu...
Ziomek dodał adnotację do filmu: "The Mega Stones fot the Lati Twins cannot be traded! Please dont ask for my FC to trade them. I believed they could be traded like any other Mega Stones, but they can't." Tak że ten, z Lati@site'ów nici.
Nilson rozsiewasz fałszywe info - te kamienie nie mogą być przedmiotem wymiany - więc niczego się nie spodziewamy
[Obrazek: srg0.png]

Nie rozsiewam fałszywych info tylko przekazuję co napisał autor. Nie wiem jakim sposobem uda/nie uda mu się przesłać kamieni ale ostatnio jak byliśmy super pewni że nikt nie złamie 3DSa to się mocno przejechaliśmy.
@Asmod newsa pisałem parę godzin temu, wyraźnie coś się zmieniło.
Stone'y mozna tradeowac, ale wymaga to posiadania urzadzenia datela - power savera i grzebania w kodzie plikow. Tez bym sie nie spodziewala wysypu. Ale wcale nie prowadzi to do corrupted data i nie wiem, czy nazwalabym to cheatingiem, skoro generalbie itemy w kodzie gry istnieja. Hackowaniem moze Wink
(21.02.2014, 17:51)Nilson napisał(a): [ -> ][Obrazek: srg0.png]

Nie rozsiewam fałszywych info tylko przekazuję co napisał autor. Nie wiem jakim sposobem uda/nie uda mu się przesłać kamieni ale ostatnio jak byliśmy super pewni że nikt nie złamie 3DSa to się mocno przejechaliśmy.
@Asmod newsa pisałem parę godzin temu, wyraźnie coś się zmieniło.

Wejdź na czat tej strony znajdziesz tam info na temat możliwosci wymiany tych kamieni Smile
przeca te shiny formy wyglądają okrutnie źle.

Nihil Novi. można zamieniać, nie można zamieniać I dont give a flying flack, jak ciekawostka można mieć grać nimi na vs.ach z ludzmi i tak nie mozna więc żadna różnica.
Aż mi coś w żołądku skręciło. Jak tak dalej pójdzie, to stworzą hack X/Y na nds. w mniej niż 2 miesiące. Ludziska, ten gość to chyba ma mózg Einsteina 0.0"
Shiny legendy fajnie wyglądają - chociaż skoro muszą robić wygląd dla shiny których nie powinniśmy ujrzeć w grze, mogliby po prostu zrobić taki sam jak zwykły.

Co do stone'ów - hacking hackingiem, ale zastanawiam się czy będzie to jakaś specjalna dystrybucja, event a może ekskluzywy dla Pokemon Z?
Nawet mi się podobają ta Mega Lati@sy, mogłyby tylko nie być identyczne... Shiny legendy wyglądają gorzej niż zwykłe, takie moje zdanie.

Cytat:Shiny legendy fajnie wyglądają - chociaż skoro muszą robić wygląd dla shiny których nie powinniśmy ujrzeć w grze, mogliby po prostu zrobić taki sam jak zwykły.
Muszą zrobić shiny legendy, bo co jakby nagle wymyślili event z shiny legendami?
Cytat:Co do stone'ów - hacking hackingiem, ale zastanawiam się czy będzie to jakaś specjalna dystrybucja, event a może ekskluzywy dla Pokemon Z?
Niekoniecznie musi mieć to związek z nowymi grami. Wystarczy zwykły evencik, podczas którego rozdawaliby Lati@sy z Megakamulcami.
Stron: 1 2