Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Poznajcie Diancie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Pokazany wcześniej w Corocoro, Legendarny Pokemon - Diancie, doczekał się swojej premiery!
Oficjalny opis informuje nas, że Diancie powstała na wskutek nagłej transformacji Carbinka a widok jej ciała to najpiękniejsza rzecz dla ludzkich oczu. Carbinki gromadzą się wokół tego Legendarnego Pokemona, ale Diancie nie okazuje im zbytniej uwagi i działa tylko według własnej woli.
Informacje, jak otrzymać Legendarnego Pokemona w grach X i Y zostaną ujawnione później.

[Obrazek: 6ntvgk.jpg]
"Przypadkowy" screen Shiny Diance zniknął bardzo szybko z oficjalnej strony.

Pojawił się też opis Filmu 17!
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
[Obrazek: Diancie-Pokemon-X-and-Y.jpg]
Wstępny zarys fabuły szału nie robi... aczkolwiek wszystko wyjaśni się z pierwszym zwiastunem. Ciekawe, czy to będzie kolejna "gadajuszcza" /na język polski - gadająca/ legenda w filmie?

A poza tym bardzo nadal mocno śmierdzi evo Carbinka, aczkolwiek to Game Freak - oni wszystko mogą, a w ostatniej genie dobitnie to pokazali.
Z opisu wynika, że będzie można sobie w jakiś sposób przetransformować swojego Carbinka w Diancie. Zatem... polowanie na shiny Carbinki uważam za otwarte xD
Przyznam, że opis ciekawy, choć miałem pierwszorzędne skojażenie z "Dialgą w alternatywnym świecie Giratyny"...
Diancie jako Pokemon jest całkiem przyjazny dla oka, ale jeszcze bardziej prezentuje się jej opis. Transformacja Carbinka brzmi jak temat do wielogodzinnej dyskusji na temam tego, czy z innymi gatunkami byłoby to możliwe? No ale, do meritum.
Film, jak już wspomniałem wydaje się być interesujący. Niemniej mam pewne obawy, co do powtarzalności niektórych motywów (nie mówię tu o schematyczności scen - Sato i przyjaciele odnajdują małego, niepozornie wyglądającego stworka, którego nieporadność sprawia, że potrzebna jest mu pomoc ze strony Sato... bla, bla... dochodzi do konfrontacji miedzy większymi bóstwami, bla, bla... Okazuje się, że maluch odnajduje w sobie trwogę, by [rzeciwstawić się złu i zasiać pokój na świecie), nie. Chodzi mi o to, że mam nieodparte wyobrażenie, że ta historia już się wydarzyła...
Rock/Fairy?!?!
Czy oni wszędzie muszą pchać ten typ? ; _ ;
Dlaczego nie Ice? Rozumiem, że wygląd Pokemona nie zawsze mówi o jego typie, jednak tutaj Lód idealnie by pasował.
Właśnie nijako, diamenty nie mają żadnego powiązania z typem Ice. W sumie chyba dla takich błyskotek musiał powstać owy typ Fairy. Tongue
IMO nie będzie to ewolucja Carbinka - przecież Diance ma swój sygnaturowy ruch co wiadomo z przecieków, a poza tym znajduje się w końcowej części Dexu - części przeznaczonej dla legend.

BTW wygląda na to, że w grze chyba udamy się do tego miejsca - w notatce od pani reporter z Lumiose jest informacja, że poszła szukać mitycznego Pokemona w góry - czyżby to ta góra na wschodzie Kalos? Wyjaśniałoby to też tę kolejkę ^^
(15.02.2014, 20:46)Ertix napisał(a): [ -> ]Rock/Fairy?!?!
Czy oni wszędzie muszą pchać ten typ? ; _ ;

Wiadomo, że tak, reklama nowego typu jest czymś normalnym i oczywistym.
Poza tym idealnie do niej pasuje.

Równie dobrze może jak i nie musi być ewolucją, może być sytuacja jak z Combee i Vespiquenem, może być po prostu swego rodzaju "przywódczynią" Carbinków; pożyjemy zobaczymy...
Super pok a film zapowiada się bardzo bardzo ciekawie nie mogę się doczekać.Ciekawe jak będzie można zdobyć diance
(15.02.2014, 21:36)Phlosio napisał(a): [ -> ]Równie dobrze może jak i nie musi być ewolucją, może być sytuacja jak z Combee i Vespiquenem, może być po prostu swego rodzaju "przywódczynią" Carbinków; pożyjemy zobaczymy...
Vespiqueen jest ewolucją (samicy) Combee, więc argument inwalida...
Wydaje mi się to coraz bardziej kiczowate Sad
reklama nowego typu ? a pamietacie ile legend miało nowy typ jak ostatnio jakiś wprowadzili ? Big Grin
Czeszcz Diancie miło mi Cię poznać masz chłopakaaaaaaa? :>

ja obstawiam że Diancie będzie wydawał z siebie głupie słitaśno kjutaśne odgłosy, zaś Yveltall i Xerneas bedo godoli po naszemu (analogicznie do Victiniego, Reshirama i Zekroma)
Jaka reklama nowego typu? Po prostu typ Fairy idealnie pasuje do tego poka i tyle. Zresztą i tak Wróżki to drugi najrzadszy typ, jeśli chodzi o liczbę poków, więc nie widzę problemu, żeby dodawać mu poki.

A mi się wydaje, że to Diancie będzie gadała w filmie. Jakby na to nie patrzeć to ona ma wprowadzić w fabułę filmu, więc jakoś nie widzę, żeby informowała bohaterów o wszystkich kjutaśnymi odgłosami.
będzie mowic telepatycznie wydając kjutaśne odgłosy
Stron: 1 2