Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Ruby & Sapphire OST do kupienia w iTunes!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 1896758_219419511583400_1736223939_n.png]

Od paru dni, za pośrednictwem iTunes'a można legalnie kupić i pobrać ścieżkę dźwiękową z gier Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire. Zestaw zawiera łącznie 109 utworów.
Ceny:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
The Pokemon Company zapowiedziało także wydanie soundtrack'ów z gier DP, BW i B2W2 jeszcze na rok 2014.
... i w tym momencie widać, jak coraz bardziej Game Freak / Nintendo coraz bardziej otwiera się na świat i staje się "zachodnie" (może w tym sektorze ale jednak), bo takie bajerki jak OST na iTunesach tylko cieszą, a cena jest jak najbardziej do przeżycia.
HOENN CUNFIRRMD!!1jeden
... a potem od razu remaki 4 i 5 geny, bo na iTunesach nie wrzucają jeszcze motywów z siódmej geny. xD
Tylko 11 lat czekania, warto było <3

A tak na serio to albo będą wrzucać wszystkie soundtracki albo jak Nilson napisał - HOENN CUNFIRRMD!!1jeden
Hoenn confirmed!
Hoenn confirmed! Tak bardzo bym prosił. Bardziej oczekuję remake 3 geny niż 6 geny samej w sobie.
Ja już nie mogę się doczekać reedycji, ponieważ za dzieciaka ruby to pierwsza gra jaką zdołałem przejść.
Czuję większy hype na rimejk niż na kolejną generację. Na 6 bardzo się zawiodłem, fabuła kiepska, postacie nieklimatyczne a główny antagonista to może Maxie'mu i Archie'emu buty czyścić tym swoim wiatrakiem. Co to miało być?! Bitwa finałowa o wszystko a Lysandre wyskakuje z akcesorium firmy Clemont & Company...
Zdajecie sobie sprawę, że pojawienie się soundtracku nie wróży rychłego pojawienia się remake'ów? Ścieżki dźwiękowe pojawiają się już od jakiegoś czasu na iTunesie i np grudniowy FR/LG OST nie oznaczał wcale rimejków KantoTongue
OSTy na Spotify, pls :c