Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Kokon zniszczenia i Diancie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: diance.jpg]

W najnowszym numerze CoroCoro otrzymaliśmy potwierdzenie istnienia Legendarnego Pokemona z Regionu Kalos - Diancie. Stworek Rock/Fairy z umiejętnością Clear Body, to najnowszy, oficjalny Pokemon, którego zobaczyć będziemy mogli w nadchodzącym Filmie 17stym - "Kokon zniszczenia i Diancie!". Krótki opis filmu zdradza tylko "Przygodę z księżniczką z kopalni diamentów", na dalsze informacje musimy jednak poczekać.
Czy ujawnienie Diancie potwierdza obecność pozostałych dwóch legendarnych Pokemonów - Hoopa i Volcanion?

CoroCoro:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Mam tylko nadzieję, że event z tym Pokemonem powiązany (bo to że będzie jest już pewne) będzie ambitniejszy niż otrzymanie Diance w PokeCenter a zamiast tego będzie trzeba się gdzieś udać i go złapać (np. w tej górze zakrytej chmurami na mapie).
Czekam z niecierpliwością na ten film.Mam nadzieję że zrobią jakiś event z tym pokiem.
(13.02.2014, 20:20)sandy97 napisał(a): [ -> ]Mam tylko nadzieję, że event z tym Pokemonem powiązany (bo to że będzie jest już pewne) będzie ambitniejszy niż otrzymanie Diance w PokeCenter a zamiast tego będzie trzeba się gdzieś udać i go złapać (np. w tej górze zakrytej chmurami na mapie).
Jeśli zrobią z tego choćby taki mini event jak z trawiastym jeżem to będę zachwycony ^^
Fotki z Corocoro pod spoilerem nie działają, przynajmniej u mnie ^^

Sama Diancie na pewno bardziej podoba mi się niż Hoopa.
Mi tam "Diamentowa księżniczka" się podoba. Na skanach zauważyłem coś na co nie zwróciłem uwagi - Z kamienia poniżej pasa wystaje kamień - Coś jakby noga - Ciekawie by było jakby była forma uwolniona z tego kamienia Big Grin
po pierwsze a nie mówiłem, po drugie kurczę gdyby ten Pokemon miał nogi i jednak mniej brylantowy diament na głowie, to byłby na prawdę fajny. Tak to jest tylko spoko, przynajmniej na oficjalnym arcie, czekam aż zobaczymy go w jakimś trailerze w grze (tak, wiem że był na screenach amaoleoleoeoleum, ale po screenach nie oceniam, bo na screenach Sawk wygląda słabo, a w grze... Sami wiecie)
Byłoby mega gdyby wraz ze zdobywanym levelem diamentowe nóżki bardziej się wyłaniały ;O
Mnie niepokoi jedno - Film będzie pewnie gdzieś w lipcu, a na screenach z CoroCoro przy naszych bohaterach widać dalej pierwsze fazy ich pokemonów. Mam nadzieje że Ash nie ruszy do ligi z którymś z tych maluchów w drużynie...
Nie powala mnie, ale rzadko który legend/event pokemon mi się podoba Wink
A mi się akurat Diance podoba, nie uważam żeby był przekombinowany, wręcz przeciwnie, jest dość prosty jak na legendę. Wydaje mi się, że jego rola będzie podobna do roli Darkraya z filmu 10. Zauważy napieprzankę legend i będzie chciał ją powstrzymać, mieszając w konflikt Asha&Co.
A co do starterów w początkowej formie, to mnie to wcale nie dziwi. Zawsze startery głównych bohaterów ewoluowały dość późno lub wcale, więc nie liczyłem na to, że w filmie będą już w wyższej formie, zwłaszcza biorąc pod uwagę "szybkość" akcji w XY.
PS. Wie ktoś jak się czyta nazwę tego Pokémona? Diansi?
(14.02.2014, 13:51)Axel napisał(a): [ -> ]PS. Wie ktoś jak się czyta nazwę tego Pokémona? Diansi?
W katakanie (która jest zapisem fonetycznym) pisze się DIANSHII, więc chyba tak.

Dokładniejsze wieści o nowym poku: http://www.pokemonxy.com/en-gb/pokemon/diancie/
Ponadto Serebii zamieściło jeszcze ten screen, który z tego co wiem był krótko na oficjalnej stronie ale został już stamtąd usunięty, ciekawe czy przez tekst wpisu w Deksie ("A sudden transformation of Carbink" - i tak zdążyło się już roznieść po sieci), czy przez to że najwyraźniej jest na nim shiny.
Szczerze mówiąc, Diancie od początku mi przypominała trochę Carbinka. Szalony domysł: Carbink ewoluuje w Diancie za pomocą czegoś co będzie dostępne tylko z eventu?

Poza tym, są dokładniejsze informacje o fabule filmu, nie chce mi się streszczać, ale wygląda na to że Axel niespecjalnie trafił z domysłami o roli Diancie.
@up powiązanie Carbinka z Diancie jest bardzo prawdopodobne (odpalam #geofazę) Carbink może mieć w swej nazwie "car-" od słowa carbon czyli węgla. Właśnie z owego węgla otrzymuje się diamenty, co pasuje do Diancie. A zresztą nawet typy się zgadzają. Oczywiście goście z Game Freak mogą nas wyśmiać i przedstawić coś zupełnie awangardowego, ale chociaż węgiel się zgadza.

A co do pozostałych nieogłoszonych Poksów - może podobnie jak Diancie będą ekskluzywnymi stworkami na rzecz kolejnych filmów (których zapewne będzie minimum 3-4)? Volcanion, I am waiting!
Stron: 1 2