Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Kokon zniszczenia i Diancie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: diance.jpg]

W najnowszym numerze CoroCoro otrzymaliśmy potwierdzenie istnienia Legendarnego Pokemona z Regionu Kalos - Diancie. Stworek Rock/Fairy z umiejętnością Clear Body, to najnowszy, oficjalny Pokemon, którego zobaczyć będziemy mogli w nadchodzącym Filmie 17stym - "Kokon zniszczenia i Diancie!". Krótki opis filmu zdradza tylko "Przygodę z księżniczką z kopalni diamentów", na dalsze informacje musimy jednak poczekać.
Czy ujawnienie Diancie potwierdza obecność pozostałych dwóch legendarnych Pokemonów - Hoopa i Volcanion?

CoroCoro:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Mam tylko nadzieję, że event z tym Pokemonem powiązany (bo to że będzie jest już pewne) będzie ambitniejszy niż otrzymanie Diance w PokeCenter a zamiast tego będzie trzeba się gdzieś udać i go złapać (np. w tej górze zakrytej chmurami na mapie).
Czekam z niecierpliwością na ten film.Mam nadzieję że zrobią jakiś event z tym pokiem.
(13.02.2014, 20:20)sandy97 napisał(a): [ -> ]Mam tylko nadzieję, że event z tym Pokemonem powiązany (bo to że będzie jest już pewne) będzie ambitniejszy niż otrzymanie Diance w PokeCenter a zamiast tego będzie trzeba się gdzieś udać i go złapać (np. w tej górze zakrytej chmurami na mapie).
Jeśli zrobią z tego choćby taki mini event jak z trawiastym jeżem to będę zachwycony ^^
Fotki z Corocoro pod spoilerem nie działają, przynajmniej u mnie ^^
________________________
Poprawione, dzięki.
Eh, te nowe legendarne poki są zbyt przekombinowane :/ ! Nowa legenda zwyczajnie mi się nie podoba. Jeżeli mam ją złapać to tylko do dexu. Ja również mam nadzieję, że event będzie ambitniejszy.
Chcę już Volcanion'a! sdiaofhiuhri23jn

Sama Diancie na pewno bardziej podoba mi się niż Hoopa.
Mi tam "Diamentowa księżniczka" się podoba. Na skanach zauważyłem coś na co nie zwróciłem uwagi - Z kamienia poniżej pasa wystaje kamień - Coś jakby noga - Ciekawie by było jakby była forma uwolniona z tego kamienia Big Grin
po pierwsze a nie mówiłem, po drugie kurczę gdyby ten Pokemon miał nogi i jednak mniej brylantowy diament na głowie, to byłby na prawdę fajny. Tak to jest tylko spoko, przynajmniej na oficjalnym arcie, czekam aż zobaczymy go w jakimś trailerze w grze (tak, wiem że był na screenach amaoleoleoeoleum, ale po screenach nie oceniam, bo na screenach Sawk wygląda słabo, a w grze... Sami wiecie)
Byłoby mega gdyby wraz ze zdobywanym levelem diamentowe nóżki bardziej się wyłaniały ;O
Mnie niepokoi jedno - Film będzie pewnie gdzieś w lipcu, a na screenach z CoroCoro przy naszych bohaterach widać dalej pierwsze fazy ich pokemonów. Mam nadzieje że Ash nie ruszy do ligi z którymś z tych maluchów w drużynie...
Nie powala mnie, ale rzadko który legend/event pokemon mi się podoba Wink
A mi się akurat Diance podoba, nie uważam żeby był przekombinowany, wręcz przeciwnie, jest dość prosty jak na legendę. Wydaje mi się, że jego rola będzie podobna do roli Darkraya z filmu 10. Zauważy napieprzankę legend i będzie chciał ją powstrzymać, mieszając w konflikt Asha&Co.
A co do starterów w początkowej formie, to mnie to wcale nie dziwi. Zawsze startery głównych bohaterów ewoluowały dość późno lub wcale, więc nie liczyłem na to, że w filmie będą już w wyższej formie, zwłaszcza biorąc pod uwagę "szybkość" akcji w XY.
PS. Wie ktoś jak się czyta nazwę tego Pokémona? Diansi?
(14.02.2014, 13:51)Axel napisał(a): [ -> ]PS. Wie ktoś jak się czyta nazwę tego Pokémona? Diansi?
W katakanie (która jest zapisem fonetycznym) pisze się DIANSHII, więc chyba tak.

Dokładniejsze wieści o nowym poku: http://www.pokemonxy.com/en-gb/pokemon/diancie/
Ponadto Serebii zamieściło jeszcze ten screen, który z tego co wiem był krótko na oficjalnej stronie ale został już stamtąd usunięty, ciekawe czy przez tekst wpisu w Deksie ("A sudden transformation of Carbink" - i tak zdążyło się już roznieść po sieci), czy przez to że najwyraźniej jest na nim shiny.
Szczerze mówiąc, Diancie od początku mi przypominała trochę Carbinka. Szalony domysł: Carbink ewoluuje w Diancie za pomocą czegoś co będzie dostępne tylko z eventu?

Poza tym, są dokładniejsze informacje o fabule filmu, nie chce mi się streszczać, ale wygląda na to że Axel niespecjalnie trafił z domysłami o roli Diancie.
@up powiązanie Carbinka z Diancie jest bardzo prawdopodobne (odpalam #geofazę) Carbink może mieć w swej nazwie "car-" od słowa carbon czyli węgla. Właśnie z owego węgla otrzymuje się diamenty, co pasuje do Diancie. A zresztą nawet typy się zgadzają. Oczywiście goście z Game Freak mogą nas wyśmiać i przedstawić coś zupełnie awangardowego, ale chociaż węgiel się zgadza.

A co do pozostałych nieogłoszonych Poksów - może podobnie jak Diancie będą ekskluzywnymi stworkami na rzecz kolejnych filmów (których zapewne będzie minimum 3-4)? Volcanion, I am waiting!
Stron: 1 2