Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nintendo wraca do Polski!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: safe_image.php?d=AQB8yW2ZNDx4Jr3F&w=398&....png&cfs=1]

Niesamowite wieści dla fanów Nintendo! Na ostatnim spotkaniu zarządu firmy, Satoru Iwata zapowiedział zwiększenie zainteresowania rynkami, które dotychczas były zaniedbane przez "wielkie N". Można było spekulować, że Polska się do nich zalicza, ale nikt nie spodziewał się, że zmiany nastąpią tak szybko.
Dzięki inicjatywie czeskiej firmy ConQuest entertainment a .s., już od pierwszego marca możemy spodziewać się powrotu do oficjalnej sprzedaży produktów marki Nintendo. Firma będzie zajmowała się dystrybucją na terenie naszego kraju.

Dodatkowo na tymczasowej stronie polskiego Nintendo pojawiły się adresy kontaktowe do różnych działów firmy, więc teoretycznie wsparcie zaczyna się już teraz.

Źródło: Nintendo Polska

Artykuł Johnny'ego z arhn.eu
w końcu nie będzie trzeba na allegro i innych takich portalach szukaćSmile
Conquest, dziękujemy Ci!
Jeśli to sen to mnie nie budźcie.
Same dobre wieści dziś (najpierw bank a teraz to)!
Dobra - Ja lecę po szampana...
... a ja z miłą chęcią poczekam, czy nie potraktują naszego rynku jako Trzeciego Świata... Wink

Zwyczajnie nie chce mi się brać udziału w pompowaniu balonika, dopóki nie ujrzę efektów owej "rewolucji". Ale fakt, cieszy mnie to, że chociaż skończy się bezkrólewie Nintendo w Polsce.
Ooo...
No okej, drogi fandomie

dupa w troki i marsz wspierać jedyną szansę na powtórkę z pokemonowoego bumu z roku 2000

teraz albo nigdy
Super, w końcu Big Grin. Jestem ciekaw ile będą kosztowały gry.
czy to znaczy, że gry będą tańsze?
Spoko, spoko dobre wieści dla wszystkich fanów poksów w Polsce. Akurat w tym roku planuje kupić 3DSa i Pokemon X/Y Big Grin

PS.
Cytat:Dzięki inicjatywie czeskiej firmy ConQuest entertainment a .s.

Przypadeg ? nie sondze ! Kąkłest na admina !
(4.02.2014, 18:13)Nid napisał(a): [ -> ]czy to znaczy, że gry będą tańsze?

Może trochę.

Albo po prostu będzie można kupić Pokemon X w Sklepie Pana Józka tuż przy Twoim domu za jedyne 299,99 zł.

Niemniej jednak, to dobrze.

Prawdziwa historia - moi rodzice chcieli mi zrobić naprawdę super prezent na Gwiazdkę i kupić mi 3DSa, abym mógł sobie zagrać w najnowsze Pokemony.
Niestety 3DSa w całym Gdańsku nie było.
A że do internetowych sklepów zaufania nie mają to był dla nich niedostępny.
Teraz będzie już dostępny dla wszystkich rodziców, którzy chcą kupić swoim dzieciom upragnioną konsolę. I gry również będzie można znowu kupować w wielu sklepach. Nareszcie.
(4.02.2014, 17:13)lol20240 napisał(a): [ -> ]w końcu nie będzie trzeba na allegro i innych takich portalach szukaćSmile

Dystrybutor = hurtownik a nie detalista. Prawdopodobnie, lepiej będą tylko miały sklepy growe, a nie gracze.

(4.02.2014, 18:13)Nid napisał(a): [ -> ]czy to znaczy, że gry będą tańsze?

Na 99% nie.

Jedyne, czym faktycznie można się jarać, to fakt, ze prawdopodobnie dostaniemy serwis konsol i nie będzie trzeba wysyłać ich do Niemiec.
Osobiście się cieszę, może dzięki temu Pokemony będą dostępniejsze i popularniejsze, a gry nawet tańsze (chociaż trochę), mam nadzieję że rynek okaże się dla Nintendo wystarczająco atrakcyjny aby stąd nie uciekli po miesiącu. Wink
A nuż doczekamy się Pokemon Z (czy co tam wyjdzie następne) w PL? Big Grin
Stron: 1 2 3 4