Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Bank w Europie i Australii!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już dziś, nastał ten moment. Pokemon Bank doczekał się premiery w Europie. Ostatni na placu boju pozostali Amerykanie, dla których data wydania pozostaje wciąż nieznana. Bezpłatnie pobrać aplikację można do 14 Marca bieżącego roku. 30 dniowy okres trialowy potrwa od momentu uruchomienia usługi.

[Obrazek: usgf.png]
[Obrazek: 1896822_215949771930374_658176766_n.png]

Pobierajcie, korzystajcie, opisujcie wrażenia. Warto było czekać?
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
to miło z ich strony, nie żeby ktoś czekał na to.
Warto było czekać, widząc butthurta u hamerykańców XD Heart
A j mam pytanie co do PB.
A mianowicie czy jak przeniose wszystkie poki do Banku i zaczne gre od nowa to czy będę mógł je po pobrać no nowo rozpoczętą gre?
Czy PokeMiles się resetują?
z góry dzięki za pomoc.
Co do pierwszego pytania - tak, jeśli przeniesiesz pokemony do pokebanku, a następnie zresetujesz grę to możesz je ponownie przenieść do gry. Jest jedna uwaga - pokemony w pokebanku nie mogą trzymać przedmiotów, nie przeniesiesz w ten sposób np. megastonów.
Na drugie nie znam odpowiedzi.
Jak to się mówi "lepiej późno niż wcale". To się teraz Amerykanie wkurzyli.

lirykald Celebi jest tyle że trzeba wstawić jakiegoś poka do banku. Ja już go mam.
A ja mam inne pytanie.

Jak to jest z tym Celebim który miał być rozdawany razem z PokeBankiem?

(4.02.2014, 14:51)KNB1307 napisał(a): [ -> ]Jak to się mówi "lepiej późno niż wcale". To się teraz Amerykanie wkurzyli.

lirykald Celebi jest tyle że trzeba wstawić jakiegoś poka do banku. Ja już go mam.

Wstawiłem już, co mam dalej robić? W mystery gifcie nic mi nie znajduje :/

PROBLEM ROZWIĄZANY. Trzeba było po prostu opróżnić swój "Pokemon Link" w Menu głownym gry, i następnie ponownie wejść do Poke Banku
Ja dostałem po 2 wejściu do PokeBanku. Nawet nic nie wrzucałem. Pobrałem tylko PokeTransporter.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Heh, nie mogłem się powstrzymać ( ludzie powinni przestać nadużywać tego obrazka...).
Jak dla mnie to bubel Sad
No ale nie mam starszych gier więc to mi zbędne a miałem przynajmniej nadzieje że dorobie sobie pare itemków Sad
Cytat:Pobierajcie, korzystajcie, opisujcie wrażenia. Warto było czekać?

Nie mogę pozbyć się uczucia, że to pytanie jest nie na miejscu biorąc pod uwagę, że kazali nam czekać ponad miesiąc od "oficjalnej premiery" Wink
Lol.
Ten PokeBank faktycznie ma jakieś zabezpieczenia...Ale są strasznie liche,bo 60% moich poxów przepuścił(większość to te,co wystarczyło zmienić DNS w konsoli i można było z GTS wyrwać).
W każdym razie-jestem zadowolony Big Grin
Pokebank dość fajny, ma to czego zabrakło grze właściwej - wyszukiwanie. Teraz w końcu mogę znaleźć Poka z odpowiednim ruchem dla Tierno Smile

Zabezpieczenia jakieś ambitne nie są, ale przynajmniej nie przesyła shiny Zekroma.