Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Kupon zniżkowy i Balloon Popping dostępne już dla nas!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Po nocnej przerwie w działaniu, Global Link wrócił dzisiaj z nowymi atrakcjami. Zapowiedziane wcześniej minigry i Discount Ticket są już dostępne dla graczy z całego świata!
[Obrazek: jhtr.png]

[Obrazek: 1ej4.png]

Przypomnijmy, Discount Ticket to kupon rabatowy na wszystkie butiki w Kalos. Różnica cen będzie naprawdę widoczna gdyż ulga jaką nam dają twórcy to 50%.

Balloon Popping to minigra, działająca na serwerze nowego Global Linka. Do wygrania w niej są cenne przedmioty między innymi, takie jak przedmioty do ewolucji Pokemonów.
Właśnie zauważyłem, że wstał po przerwie Global Link. Od teraz w PokeMileage Club można brać udział w minigierkach, za które dostaje się itemy z Battle Maison np. służące do ewolucji Pokemonów. Są trzy poziomy, wklejam w załączniku screen z przykładową listą itemów z trzeciego. Do minigry wystarczy 100 pokemiles, gdzie mi się udało zebrać już 26 tysięcy, więc trochę tych itemów wpadnie.

http://3ds.pokemon-gl.com

Swoją drogą, korzystacie z Global Linka? Ja często tam sprawdzam, czy ktoś nie pokusił się na mojego Pokemona z GTS zamiast odpalać grę Smile
Tragiedia.
Nie ma znaczenia jak tymi balonami strzelasz, punkty przydzielane są przypadkowo, tak samo item. Raz zdobyłem 12 punktów i dostałem reaper cloth innym razem 91 i dostałem water stone -.-

Ja korzystałem sporo z GL przy B/W i B2/W2, teraz znów będę jak tylko ruszy trochę raźniej.
Ja już sporo wydałem na PP up-y i Heartscale, zostało mi nieco ponad 6000, ale pewnie i tak wydam wszystko na tą atrakcje (nie wiadomo kiedy pojawi się następna). Po cichu liczę na zdobycie kamieni i przedmiotów do ewolucji. Zebranie kilku niedostępnych berry to też fajna sprawa.
(14.01.2014, 13:02)Yamibi napisał(a): [ -> ]Tragiedia.
Nie ma znaczenia jak tymi balonami strzelasz, punkty przydzielane są przypadkowo, tak samo item. Raz zdobyłem 12 punktów i dostałem reaper cloth innym razem 91 i dostałem water stone -.-

Dokładnie , próbowałem kilka wzorów (np zbijanie na samym dole , na samej górze , tylko małe balony , tylko duże , tylko jednego typu itd itd itd) , za każdym razem jak już wspomniałeś punkty były totalnie losowe

poszlo 5,000 pokemile i oprócz berry udało mi się dostać oba przedmioty do ewo porygona Big Grin (up-grade nawet 2x )

[ EDIT ] Przy okazji wątku warto przypomnieć o jednorazowym kuponie zniżki 50% na wybrany ciuch w dowolnym sklepie w grze ;p Trochę się zawiodłem jednorazowością tegoż przedmiotu , ale cóż Big Grin
(14.01.2014, 13:07)Streamx napisał(a): [ -> ](...)
[ EDIT ] Przy okazji wątku warto przypomnieć o jednorazowym kuponie zniżki 50% na wybrany ciuch w dowolnym sklepie w grze ;p Trochę się zawiodłem jednorazowością tegoż przedmiotu , ale cóż Big Grin

Kupiłem ostatnio wszystkie ciuchy, 0.5 mln kosztowało razem, godzina nabijania kasy w Battle Chateau, więc ta zniżka to w sumie nic ciekawego ;-)
Klikanie w najwolniejsza i w najszybsze też nie działa Sad
Klikanie w jeden typ - nie działa
klikanie w po 2 każego typu - nie działą
5/5 nie działa.

Zdaje się, że nie ma ukrytego kodu jest przypadkowość

Tak przy okazji - skróć pgkrzywy ten temat bo nie można spokojnie na niego odpisać Tongue
Kupienie wszystkich ciuchów kosztuje prawie 2 mln, z czego 800k idzie w samym Lumiose. Przez godzinę, przez Battle Chateau przewija się około 20 trenerów dających średnio po 6 tysięcy $ od łebka. Aby zebrac wspomniane 500 k, musiałbyś grać z prize money o-power 3 cały czas, mieć amulet coin i happy hour. Niewykonalne.

Również próbowałam ogarnąć wzór punktowania, ale zarówno on, jak i nagrody są kompletnie randomowe. Najczęściej mi wypadały Friendship Berries
Śpioch - wiesz, że jeśli przejdziesz 4000 kroków z 3ds-em to masz 4x szybciej odnawiające się o-power. To pozwala np. na utrzymywanie hatching 3.
Hatching - tak. Prize Money - nie. To pierwsze kosztuje 4 kulki, a to drugie aż 6.
Hym
Silver invitation + Gold Invitation
Dostajesz 2x tyle nagród (minimum 12 tys od łebka, a za duków to nawet 30-50 tysiec), silver invitation powoduje Ci to, że masz cały czas nowuych przeciwników. Ja uzbierałem około 1.5 miliona jednego wieczoru (2h może 3h)
Czy jesteś pewny, że to zwiększa zarobki? Bo mi się nie wydaje...
Beznadziejnie głupie, to fakt. Klikam jak popadnie i mam tysiace berry i dwa Reaper Clothy ._.
Gra - porażka. Totalny random jak na razie.
(14.01.2014, 13:44)Śpioch napisał(a): [ -> ]Czy jesteś pewny, że to zwiększa zarobki? Bo mi się nie wydaje...

Writy zwiększają - z niektórych walk jest kilkadziesiąt tysięcy $ przy amulecie, nawet bez o-power (zawsze zapominam) - da się 0,5mln w jakąś godzinę wygarnąć. A ciuchy to przeleciałem wszystkie sklepy, wszystko kupiłem, zeszło mi 500,000 - chyba, że jakieś sklepy albo oferty przegapiłem Wink
Oferta ciuchów zmienia się w zależności od dnia Wink
Stron: 1 2