Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Plany na 2014 rok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niedziela, 29 grudnia 2013 roku.

Administrator Pokemon Valhalli idzie na przystanek tramwajowy. Nie wie jeszcze, że tam spotka stworka, który wskaże mu drogę.

[Obrazek: miejsce.jpg]

Ten stworek to Lanturn, wodno-elektryczny Pokemon, który w formie Duo Tazo podstanowił ukazać się Darkowi. Jakby tego było mało, parę godzin później pojawił się Armaldo w formie figurki, który potwierdził Hoenn i to, co wcześniej przekazał Lanturn.

[Obrazek: lanturn.jpg] [Obrazek: armaldo.jpg]

Cóż takiego objawiły mi te Pokemony, który pojawiły się niespodziewanie w moim życiu? Przedstawiły mi wizję rozwoju Valhalli na przyszły rok. Poniżej zarys planów związanych z Pokemon Valhallą na przyszły rok!

Rok 2014 będzie rokiem reorganizacji ekipy forum i strony. Zbiegi okoliczności i nieszczęśliwych wypadków zawsze sprawiały, że strona i forum pod tym względem leżały, było tylko lepiej lub gorzej, ale mam nadzieję, że ten nowy rok w końcu przyniesie przełom. Na stronie prawdopodobnie spróbuje swoich sił w zarządzaniu stroną nowy administrator (obok mnie) oraz pojawi się całe mnóstwo nowych materiałów - mamy zamiar uaktualnić w końcu nasz Pokedex danymi z V i VI Generacji, przygotować mnóstwo artykułów o nowym anime i grach oraz postawić na trochę oryginalnej zawartości, przede wszystkim o Pokemonach w Polsce i polskiej wersji anime, w tym wywiady z aktorami.

Pierwsza fala większych zmian planowana jest na 5.02.2014, jednak wcześniej też możecie się spodziewać pewnych nowości - odwiedzajcie nas regularnie.

A jeśli chcecie wesprzeć Pokemon Valhallę pisząc nowe teksty lub zajmując się forum, odwiedźcie temat Nabór do ekipy 2014 - tam dowiecie się, co możecie zrobić.
(6.01.2014, 1:57)Daru napisał(a): [ -> ]Na stronie prawdopodobnie spróbuje swoich sił w zarządzaniu stroną nowy administrator (obok mnie)

Wśród modów (poprzednich bądź przyszłych) mogłoby się odbyć jakieś głosowanie na kandydatów na drugiego admina. Może pomogło by to uniknąć narzekań "kolejny admin, który nic nie robi", "dyktatura Daru" ipt.

Btw. Czemu jednemu globalnemu odebrałeś uprawnienia a drugiemu już nie? Obydwaj dbali o forum podczas nieobecności administracji i wychodziło im to całkiem zacnie.
To ta przełomowa informacja która miała pojawić się bodajże 31.12.2013? Rozumiem że ten Lanturn to takie światełko nadziei, że admin cokolwiek zrobi? Znaczenia Armaldo już nie potrafię się domyślić (nic poza Hoenn confirmed).

Dylak napisał(a):Btw. Czemu jednemu globalnemu odebrałeś uprawnienia a drugiemu już nie? Obydwaj dbali o forum podczas nieobecności administracji i wychodziło im to całkiem zacnie.
Wy...walenie Gonzą z administracji +over 9000 do rispektu.
Ja bym tylko dodał, że Twoja zapowiedź daryushu nie zapowiada ani jednego konkretu.
Smile Czyli wszystko po staremu, ale tym razem z udziałem kapsla i figurki. Ciekawe na jak dlugo starczy siły z objawienia i jakim teraz, cudownym środkiem, będziesz motywował ludzi do współpracy, jak sam znikniesz, tłumacząc się nawałem obowiązków.
Miłego '14, z jak najmniejszą ilością deja vu.
Scenka obyczajowa(nie śmieszna)

Tłum rządny przemian stoi pod domem Daru i chcą reform. kKrzyczą, rzucają butelkami, palą ogniska z opon i jedzą grochówkę(jak na Majdanie)

-Daru ustąp! Daru zrób coś! - wrzeszczą, zaś w tłumie przeciskają się modzi na czele tej rewolty.

Daru wstaje ze swojego złotego fotela, odsuwa firankę i patrzy na zgromadzonych ludzi jak pod oknami Jaruzelskiego 13 grudnia. Duma przez dłuższą chwilę, po czym wychodzi do ludzi.

-Chcecie zmian?! - krzyczy, zaś tłum odpowiada mu "TAK" - Niech tak będzie! - Westchnął, po czym nacisnął coś na złotym pilocie.

I BUM!

Zapadnia pod domem spełniła swoją role. Tłum znikł, zaś Daru wrócił na swój złoty fotel i westchnął zrezygnowany.

-Potrzeba nowych ludzi - i tak zaczęła się formować nowa ekipa ze starym adminem.

//Tyle kulek, ja to w szoku ...
Przestawienie godziny o siedem minut jest planowane na 2015?
(22.12.2009, 22:10)Daru napisał(a): [ -> ]Propozycje do zrealizowania:
  • Wyświetlanie kto dał Cherish Balle za jakie posty.
  • Wiadomości powitalne dla użytkowników.
  • Wyświetlanie ilości Cherishy zamiast gwiazdek w widoku tematów.
  • Informacja o płci przy nazwie użytkownika.
  • Wyświetlanie daty pierwszego posta.

A tak było w roku ubiegłym, czyli Cherish Checker, podgląd płci przy postach, itp., itd. Smile Chcieliście konkrety, macie konkrety, chociaż niewiele różnią się one od ich braku xD
No ale skoro Armaldo... Nie, no to tym razem musi być inaczej <333

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Ale marudzicie - ja tam wierzę w Daru i czekam na wszystkie nowości Big Grin
Cytat:Pierwsza fala większych zmian planowana jest na 5.02.2014, jednak wcześniej też możecie się spodziewać pewnych nowości - odwiedzajcie nas regularnie.

No to teraz słuchamy, jakie to nowości? Smile
Daru, czy Ty nie masz świadomości, że na każdym kroku ośmieszasz siebie, ale przede wszystkim sajt i ludzi, którzy jednak dali Ci się omamić i chcą coś robić?

Doceń pracę innych wykonując swoją rzetelnie. Kto jak kto, ale Ty z ogromnym długiem +odsetki (bo kredyt się spłaca, a tu tylko rośnie) nie masz tego komfortu zasłaniania się "pewnymi okolicznościami" i na Twoim miejscu, stanęła bym na rzęsach, żeby otworzyć stronę na czas i zatkać buźki malkontentów. Zawiodłam się, mimo że niczego nie oczekiwałam.

Mam nadzieję, że post nie zostanie odebrany jako atak, bo nim nie jest -- facet, ogarnij się.
Kleszczu:
Cytat:Niestety pewne okoliczności przeszkodziły nam w szybkim ponownym otwarciu strony.
Naprawdę umiejętność czytania ze zrozumieniem to przydatna umiejętność.

Śpioch: Doceniam ich pracę, ale na pewne rzeczy niestety nie da się poradzić. Bywają okoliczności, które bywają ważniejsze od strony lub uniemożliwiają nad nią pracę (podczas zamknięcia strony wystąpiła na przykład awaria serwera), poza tym obsuwy zdarzają się nawet firmom, które dostają za swoją działalność pieniądze. Będę robił wszystko, aby oddać stronę do użytku jak najszybciej i myślę, że przynajmniej część z Was nie pożałuje czekania.
(8.02.2014, 14:06)Kleszcz napisał(a): [ -> ]No to teraz słuchamy, jakie to nowości? Smile

Działające forum, zawsze to zmiana! =3
Pewne okoliczności... wybacz, jednak miałeś okazję przygotować się miesiąc na pewne okoliczności, przeanalizować potencjalne problemy, zasięgnąć rady, dokonać korekty planów do tych zmian których mogłeś dokonać... a wyszły trzy dni bez strony, by w sumie zobaczyć to co widzimy.

Szanujmy się, to nie była spontaniczna akcja z wtorku na środę. Miałeś miesiąc czasu.

Aczkolwiek na rzeczywistą weryfikację przyjdzie czas gdy owe nowości zobaczymy.
Stron: 1 2