Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Bank jeszcze w grudniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Premiera Pokemon Bank została przesunięta z powodu przeciążeń eShopu. Dziś Nintendo wrzuciło 3 tweety na swoje zachodnie ćwierkacze.

Pierwszy mówi o tym, że eShop znów działa pełną parą (ważne dla tych, którzy nie pobrali łatki 1.2 do Pokemon XY), drugi natomiast przeprasza za niedogodności związane z przeciążeniem nintendowego e-sklepu.

[Obrazek: tumblr_myll6sxf8J1rfnwv0o1_1280.jpg]

Trzeci, z naszej perspektywy, najważniejszy to zapowiedź jak najszybszej decyzji w sprawie Pokemon Bank. Dokładnej daty nie ma, ale możemy się spodziewać banku na dniach, gdyż w japońskim eShopie przywrócono możliwość pobrania Poke Transportera, który był zablokowany od czasu usterek eshopowych.

Czy dostaniemy Pokemon Bank dziś lub jutro? Pewnie nie, ale można się spodziewać daty wypuszczenia aplikacji w najbliższym czasie.
Jak dla mnie bardzo chamsko się zachowują. Albo włączają dla całego świata, albo wcale! Czuję się fatalnie, że inni już się chwalą swoimi legendami, mają shiny charm, a ja nie mogę, bo mam europejską konsolę. Żenada.
Wszystkie post-bankowe poki znajdziesz jeśli dobrze poszukasz. Legendy z eventów nie są wymagane do Shiny Charma.
Popraw obrazek bo zasłania menu na głównej, przynajmniej mi.
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
I to nie wina przeglądarki bo na IE mam to samo.
Cytat:Czy dostaniemy Pokemon Bank dziś lub jutro? Pewnie nie, ale można się spodziewać daty wypuszczenia aplikacji w najbliższym czasie.

Cytat:Jak dla mnie bardzo chamsko się zachowują. Albo włączają dla całego świata, albo wcale! Czuję się fatalnie, że inni już się chwalą swoimi legendami, mają shiny charm, a ja nie mogę, bo mam europejską konsolę. Żenada.

Rozumiem oburzenie ale staram się na innych nie patrzeć. Jedyne co zostało to masowe breedowanie w V generacji bo to by fajnie uzupełnić dexa w VI. Nie dziś, nie jutro ale ważne że będzie Wink.
Nie denerwujcie mnie z tą łatką nawet, po jej pobraniu zauważyłem najpierw przy charizardzie, na początku walki, kiedy menu (battle, item, pokemon)pojawia się, to występuje lekka przycinka, która tak denerwuje że nie potrafię tego opisać.
Tylko, że Japończycy dalej nie mogą kupować pokebanku, więc ja bym się tak nie cieszył....
Obrazek mnie rozbraja.