Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Film 17, PokeBank, koniec Global Linka dla V Geny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Najnowsze skany CoroCoro przyniosły więcej informacji o Filmie 17. Jego premiera będzie miała miejsce 19ego Lipca 2014 roku i będzie to pierwszy film serii XY. Głównymi gwiazdami będą Yveltal, Xerneas i MegaEwolucje! Roboczy tytuł to "Cocoon of Destruction" (破壊の繭) ale możliwe też jest tłumaczenie "Broken Cocoon". Pierwszy trailer prawdopodobnie zobaczymy w tym tygodniu w programie Pokémon Get☆TV.
[Obrazek: 1488722_189129277945757_312855904_n.jpg]
Jakie są wasze przewidywania i oczekiwania w stosunku do filmu?

CoroCoro podało także więcej informacji o aplikacji PokeBank i PokeTransporter (PokeMover w Japonii). Naszą przewodniczką po Cloudowym dysku będzie Brigette, znana z Pokemon Box dla Ruby/Sapphire. CoroCoro naciska na przesłanie Kyurema i Genesecta do XY, gdyż możliwe są z tego nieznane nam jeszcze korzyści.
[Obrazek: 999877_189130521278966_2038565048_n.jpg]

Dzisiaj wyszedł trailer PokeBanku i PokeTransportera!
Od wczoraj wyłączony został także Global Link dla gier V Generacji. Nie będzie można już korzystać z usług Dream World i GTS w grach B/W B2/W2.
[Obrazek: 300px-Pokémon_Dream_World_logo.png]
Mam przeczucie, że Xerneas będzie mówił ludzkim głosem :p
Też tak myślę, najczęściej w POKEMON MOVIE , legendy mówią ludzkim głosem, ale nie mogę się doczekać gdy zjawi się w Polsce, ale co ja mówię przecież w Polsce chyba jeszcze nie było 16 czy był? Nie wiem zdaje mi się, że nie, ale ciekawi mnie Xerneas, Yveltal i Mega ewolucje jak będą pokazane w filmie. No zapowiada się nieźle xD

Ołłł nołłł, wyłączyli GLOBAL LINKA Sad
Brigitte - Hoenn Confirmed

Film 17 będzie miał premierę 19 Lipca, a nie Lutego.
przez chwilkę myślałem że Mega Scisor to Mega Genesect. Ja wam mówię. Jeszcze jakaś ukryta legenda, albo mega ewolucja się tam pojawi, z tym że trochę poczekamy na jej ujawnienie. Czuję że mogą się tam Eony pojawić
M, rusz mózgiem, przecież dadzą nam DNA Splicer i kasety dla Genesecta...
No kurczaki właśnie chciałem kupić black na ds a tu zero dream worlda Sad
A tak w sprawie kyruema i genesecta to może będzie update i mega stone dla nich? Idea
Bonzo mądrze prawi. Jako, że nie będzie można przetransferować itemów, te dwa dla Kyurema i Genesecta są mocno prawdopodobne.
Hehe, pokonałem Nid. Napisałem newsa nawet o tym nie wiedząc Big Grin
(12.12.2013, 17:24)Gonzo napisał(a): [ -> ]M, rusz mózgiem, przecież dadzą nam DNA Splicer i kasety dla Genesecta...

Gonzo ostatnio nie w formie :/ przecież w grze znajdują się osoby (dokłanie Hiker i Punk Girl), które będą nam dawały te dwa przedmioty, łatwo wywnioskować po tekstach, które od nich słyszymy (coś w stylu "wpadnij do mnie jeśli będziesz miał Genesecta/Kyurema). Ech Gonzo Gonzo...

A mówiąc o pojawianiu się czegoś miałem na myśli niespodziankę w filmie. Na tej samej zasadzie co zapowiedź filmu o Genesectach i ujawnienie dopiero po jakimś czsie że pojawi się także Mewtwo. Nie zdziwiłbym się jeśli tu się nagle okaże że będzie Pokemon Broken Cocoon and the mega very something new with eon duo, tak jak było Extremespeed Genesect i dopiero po jakimś czasie oficjalnie wyjawili że będzie przebudzenie Mewtwo

NIE NO BEZ KITU, jak mogliście nie ogarnąć się z tymi Genesectami i Kyuremami, nawet JA to ogarnąłem. NAWET JA! Znowu mi za was wstyd D:
Własnie ja jestem bardzo w formie, natomiast Twoja randomowość ostatnio przebija wszystko, stąd niezrozumienie Smile
Jestem skomplikowany i spontaniczny xp Nie no staram się teraz ogarnąć, ostatnio sporo shitu z mojej strony było, wiem o tym. To przez abstynencję, odwala mi od nie picia ale powoli się przyzwyczajam i zaczyna mi się to podobać Big Grin Tak więc przepraszam.

Mogliby znowu zrobić dwa filmy: Pokemon X i Pokemon Y, w jednym Ash byłby dobry, w drugim odkryłbym że czasem trzeba wybrać zło, ażeby koniec końców zaprowadzić ład i porządek czy coś xD

W ogóle ciekawa sprawa, no nie? Po pierwszej generacji (Mew/Mewtwo) nie istniał (Lugia&Ho-oh, Groundon&Kyogre, Dialga&Palkia, Reshiram&Zekrom) taki jakiś zauważalny podział na dobrego i złego Pokemona. Tutaj chcąc nie chcąc Yveltall odbierający energię życiową, innymi słowy niosący śmierć, kojarzy się ze złem, zaś Xerneas dający życie i w ogóle blach blach jest usosobieniem dobra i fajności, wszyscy go lubią, jest taki puszysty, wiecie o co kaman. Lugia i Ho-Oh to tak na dobrą sprawę Ogień i Woda, Groundon i Kyogre to Ląd i Woda, Dialga i Palkia to o ile dobrze pamiętam Czas i Przestrzeń, Reshiram i Zekrom to Prawda i Ideały. Nigdy nie mieliśmy tak poważnego podziału jak Dobro i Zło, aczkolwiek moim zdaniem podział na Życie i Śmierć nie musi być koniecznie utożsamiany z Dobrem i Złem, zarówno życie jak i śmierć mają swój cel i sens, jedno bez drugiego byłoby niemożliwe. Mimo wszystko raczej większość z nas wolała by mieć do czynienia z dającym życie Xerneasem, niż z Yveltallem, który przy całej swojej sympatii do naszej osoby spontanicznym machnięciem skrzydła skróciłby nasze zycie o pare lat, bo taka już jego natura.
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń można przypuszczać, że jakiegoś eventowego poka/mega evo przy okazji filmu ujawnią, prawdopodobnie coś z tego co pewien haker wygrzebał w kodzie X/Y (tj. Diancie, Volcanion, Hoopa i Mega Lati@as). Można obstawiać Tongue choć i tak wg tradycji dowiemy się dopiero w połowie lutego.
(12.12.2013, 21:08)_M_ napisał(a): [ -> ]Mogliby znowu zrobić dwa filmy: Pokemon X i Pokemon Y, w jednym Ash byłby dobry, w drugim odkryłbym że czasem trzeba wybrać zło, ażeby koniec końców zaprowadzić ład i porządek czy coś xD

W ogóle ciekawa sprawa, no nie? Po pierwszej generacji (Mew/Mewtwo) nie istniał (Lugia&Ho-oh, Groundon&Kyogre, Dialga&Palkia, Reshiram&Zekrom) taki jakiś zauważalny podział na dobrego i złego Pokemona. Tutaj chcąc nie chcąc Yveltall odbierający energię życiową, innymi słowy niosący śmierć, kojarzy się ze złem, zaś Xerneas dający życie i w ogóle blach blach jest usosobieniem dobra i fajności, wszyscy go lubią, jest taki puszysty, wiecie o co kaman. Lugia i Ho-Oh to tak na dobrą sprawę Ogień i Woda, Groundon i Kyogre to Ląd i Woda, Dialga i Palkia to o ile dobrze pamiętam Czas i Przestrzeń, Reshiram i Zekrom to Prawda i Ideały. Nigdy nie mieliśmy tak poważnego podziału jak Dobro i Zło, aczkolwiek moim zdaniem podział na Życie i Śmierć nie musi być koniecznie utożsamiany z Dobrem i Złem, zarówno życie jak i śmierć mają swój cel i sens, jedno bez drugiego byłoby niemożliwe. Mimo wszystko raczej większość z nas wolała by mieć do czynienia z dającym życie Xerneasem, niż z Yveltallem, który przy całej swojej sympatii do naszej osoby spontanicznym machnięciem skrzydła skróciłby nasze zycie o pare lat, bo taka już jego natura.

No i myślę, że można się spodziewać znowu dwóch filmów. W logo filmu widać cień Yveltala, poza tym sam tytuł wskazuje, że to właśnie ten Pok będzie pełnił główną rolę w filmie. “Broken Cocoon” czy “Cocoon of Destruction” od razu przypominają mi scenę z Team Flare HQ z gier. No i jest jeszcze wpis w Pokédeksie: When its life comes to an end, it absorbs the life energy of every living thing and turns into a cocoon once more. Nie wydaje mi się, żeby powstał tylko jeden film z serii XY, bo niby dlaczego mają się skupiać jedynie na Yveltalu (choć, patrząc na to, jak potraktowali Venusaura i Blastoise’a w stosunku do Charizarda, można się spodziewać wszystkiego…).
Mam tylko nadzieję, że nie będzie to trylogia jak w DP. Może i pomysł był dobry, ale nie wyszło.
W sumie możliwe, że Mi5i3K właśnie odkrył fabułę filmu. Otóż będzie kokon Yveltala, a nasi bohaterowie, kierowani przez Xerneasa będą starali się uniknąć jego wyklucia, bo wtedy Yvental zabije wszystko na Ziemi. Mimo to Yveltal się wykluje i zacznie wszystko rozwalać, a wtedy Ash&Co. siłą miłości wymyślą coś, żeby wszystkiego nie rozwalał. A gdzie w tym wszystkim Mega Ewolucje? Pamiętacie film 10? Tam pojawiło się dość sporo ewolucji starych poków, które były u silnych trenerów, którzy też pobocznie brali udział w ratowaniu świata. Przewiduję, że tu będzie podobnie.

Problem rodzi się z eventem. Bo żadna dodatkowa legenda nie pasuje do mojej koncepcji, a na dodatek VI generacja jest dość mała i nie wiadomo, czy pojawi się tyle legend, żeby obstawić trzy filmy i anime. Obstawiam, że albo pojawi się jakaś legenda-słodziak, która pojawi się w Shorcie i z nią dostaniemy event (potem taka legenda bez przeszkód może się pojawić w innym filmie lub w anime) albo tym razem event będzie dotyczył Mega Lati@sów lub jakiś innych Mega.
Stron: 1 2