Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon XY Patch 1.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dzisiaj dostępny jest do pobrania w eShopie patch do gier Pokemon X i Pokemon Y, zarówno tych z wersji pudełkowej jak i cyfrowej.

Patch 1.1 łata dwa podstawowe bugi gry, z którymi spotkali się użytkownicy, mianowicie:

- save w Lumiose City(pomoże nawet w momencie, w którym utknąłeś w grze na dobre)

- communication error w momencie szukania GTSu z filtrami

[Obrazek: 1001209_538871619532463_233628352_n.png]

Jak pobrać patch 1.1?
W moim przypadku wystarczyło otworzyć eShop żeby samo wyskoczyło mi powiadomienie o możliwości update'u mojego X. Młodsi użytkownicy, jeśli mają problem z angielskim mogą poprosić osobę starszą żeby nadzorowały ich działania w eSklepie Smile
Jeśli mimo to masz problem ze znalezieniem łatki do pobrania zeskanuj ten kod kamerą 3DSa, Kod QR automatycznie włączy Twój eShop na odpowiedniej stronie.
[Obrazek: 1380844_538874252865533_1124029048_n.png]

Patch 1.1 zajmuje aż 229 Blocków - w internecie już teraz roi się od plotek, że zawiera "coś więcej" niż sam fix bugów. Czy możemy liczyć na jakiś ukryty content?

Pobierajcie, naprawiajcie, grajcie.
Co to znaczy 229 bloków? o;
bloki to ichniejsza jednostka danych, nie pamiętam przelicznika na bajty
z tego co pametam jeden klocek = 4cosiobajty tylko nie ogarniam właśnie dokładnie co i jak to było. Niech no w tym paczu coś będzie skryte pls

8 blocków to jeden megabajt, o!
Coś czuję że teraz zamiast wypuszczać nową grę co roku będą robić takie "dodatki" na początku za darmo a potem płatne. Coś strasznie mało nowych legend i zwykłych poków. Fajnie by było gdyby doszło potem 20 nowych poków.

Że ile to megabajtów! Jak nie ma tam nic więcej to się zdziwię.
Około 29MB wychodzi. 1 block = 128KB.
Super, szkoda że teraz, bo właśnie w Lumios spotkał mnie ten bug i zacząłem grać od początku.
Świetnie jak dodadzą jakąś atrakcję, lecz jeśli chodzi o płatne DLC, to ja odpowiadam Nie, nie cierpię takiego oszustwa.
ja tam czuję że nic ten pacz nam nie da, a nawet jeśli, to sporo jeszcze poczekamy na ujawnienie tego, co tam się w nim skrywa
Posty "ja bym chciał", dostały osobny wątek: http://forum.pokemony.com/temat-5211-Pat...spekulacje

Dla tych, którzy nie orientują się jak pobrać patch, małe wyjaśnienie:
1. Włączasz aplikację Nintendo eShop (ikonka pomarańczowej torebki)
2. Wyskakuje Ci komunikat, że zakupione oprogramowanie ma aktualizację.
3. Potwierdzasz, wybierasz Pokemon X lub Y (są dwa osobne patche, posiadacze obu wersji powinni pobrać obydwa) i klikasz "download".
Gotowe.

Jest to news informacyjny i trzymajmy się techniczno-rzeczowych tematów w tym wątku Smile
Ja tam się nawet cieszę z tego patcha gdyż w końcu uruchomiono już GTS, no chyba że tylko mnie nie działał... Dzięki czemu udało mi się w końcu zdobyć JPN (Ditto i Charmandera) i parę innych korzystnych dla mnie wymian które są o wiele ciekawsze niż randomowe wonder trade...

P.S. A na Ditto to ludzie mają taką chrapkę, że o jezuuu... Jak tylko jakiegoś zauważycie (z korzystną dla was wymianą) to nie zastanawiajcie się tylko przechodźcie od razu do wymiany xD