Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowy Global Link!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś, czyli dzień przed oficjalną premierą, otwarty został nowy Global Link do gier XY. Na razie chyba jeszcze jest w fazie beta bo nie wszystkie funkcje są dostępne ale prawdopodobnie w przeciągu paru godzin zacznie działać jak powinien.

Podobnie jak w przypadku pozostałych gier, Global Link pozwoli nam na pobieranie Pokemonów, synchronizację gry czy odbieranie rzadkich itemów. Na razie nie wiadomo nic o Dream Worldzie lub jego następcy.
Aby zsynchronizować grę należy w grze XY wybrać z menu PSSu opcję Game Sync, tutorial pokaże Wam co dalej robić gdybyście się zgubili Wink
Enjoy
Nie mogę się od wczoraj zalogować, coś tam wyskakuje o przetwarzaniu danych - tez tak macie?
(12.10.2013, 8:27)Ad-M napisał(a): [ -> ]Nie mogę się od wczoraj zalogować, coś tam wyskakuje o przetwarzaniu danych - tez tak macie?
Tak, niestety tak.
Mi wszystko działa, wczoraj się zalogowałam i zarejestrowałam X'y ale oprócz tego nic więcej nie da się zrobić jak na razie, szkoda.

@DOWN - ja do logowania używałam też starych passów, serio jestem jedyna komu udało się zalogować ? xD
Ja logowałem się swoim kontem z b/w(2) i od wczoraj mam komunikat "Your member information is currently being processed. Please come back later." - gdy tylko próbuje się zalogować. No nic pozostaje czekać.
Właśnie się od wczoraj zastanawiałam czy jestem jedyną osobą, której wyświetlał się taki komunikat, próbując logować się na istniejące już konto z zarejestrowanymi grami z piątej generacji. Jak widać mają tam jakiś problem z ogarnięciem tego wszystkiego.
Mi już działa koncertowo Smile
Chyba już u wszystkich działa. Rzekomo otwarte full service. Pozostaje tylko czekać na Bank...
A Bank rusza dopiero 27 grudnia.