Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Masywny Atak Spoilerów XY/Pokemon Origins v.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
MASXY!

Masywny Atak Spoilerów!

Dzisiejszy Pokemon Origins ujawnił nową MEGAewolucję!

MegaCharizard X jak nazwa wskazuje jest exclusivem dla wersji X. Czy inne Pokemony też dostaną swoje ekskluzywne formy?
[Obrazek: 1377109_172137616311590_517605388_n.jpg]

[Obrazek: xy-spoilers.png?resize=620%2C420]

Dziś w nocy na instagram wyciekły zdjęcia, screenshoty gameplayu gry Pokemon X. Kostdin Manolov, bo tak nazywa się szczęśliwy posiadacz gry w wydaniu przedpremierowym, uraczył nas fotkami które możecie zobaczyć na naszym XY Blogu.
NIE WCHODŹ JEŚLI NIE CHCESZ STRACIĆ NIESPODZIANKI

VALHALLA XY - NAJNOWSZE ZDJĘCIA
Ciekawe kiedy doczekamy się pre orderów z polskich sklepów.
#nikogo.

Hikomikos, dzwoniłem do 4 sklepów wczoraj, nie wiedzą kiedy gry będą na magazynie.
Dużo starszych pokemonów powróci do łaski Big Grin Podoba mi się to.
Hah. To dobrze. Moja gra na 100% będzie najpóźniej 23 października. Bo zamówiłe w UK, a mój wujek, który ją przywieźe przyjedzie 20.
2 mega formy na startera... to się robi coraz bardziej dziwne..
Ten MegaCharizardX jest THE BEST, aż chcę go mieć *______*
Może 2 Mega ewolucje będą miały tylko stworki z Kanto.
Ten Mega Charizard X tak bardzo mi się nie podoba, że zmieniłem preordera na amazonie z Pokemon X na Pokemon Y nawet pomimo tego, że ten jeleń mi się fajnie kojarzy z Mononoke Hime... Ale tego śliniącego się Charizarda bym nie zdzierżył. Mega Charizard Y jest osom.
Nie.podoba mi się to robienie po kilka mega ewo dla jednego pokemona. Rozumiem ich że chcą zachęcić do kupna obu wersj, no ale bez przesady. Mimo tego epolicja mi się podoba. Taki trochę badass.
Mi się podoba ten nowy MegaCharizard. Tylko zastanawia mnie to dlaczego w tak dziwny sposób i w dziwnej kolejności pokazują te Megaewolucje. Powinno być chyba tak, że obie ekskluzywne formy są pokazywane jednocześnie. Teraz sklepu pewnie mają problem z zamianą preordera wersji gry przez co wszystko może się opóźnić...

PS. A co do spoilera, zobaczyłem pierwsze 3-4 screeny i żałuje, NIE POLECAM patrzeć.
Mi sie średnio podoba opcja MegaEvolek dla sterterów tylko jeszcze tego Y byłem w stanie znieść ale kolejna forma to już lekka przesada...Jeszcze ten śłinotok ognia z paszczy w formie rysowanej miał sens ale na gameplayu wygląda mocno śmiesznie :/ A szkoda bo zamówiłem X...to już mam brzydkiego Mewtwo i jeszcze dochodzi Czarek. Przynajmniej Xerneas ładny <3

BTW, zaczyna się kolejny dzień spoilerów z gry więc wszystkich zainteresowanych zapraszam na valhallaxyWink
KURDE. I po raz pierwszy żałuję, że zamówiłem wersję Y.... KOCHAM CHARIZARDA X.
Ślinotok? A to nie kłęby dymu? W końcu Charizard zieje ogniem...
MegaCharizardX... Czy oni tego nie komplikują za bardzo? :/ A może ten pierwszy Mega to wersja z Y? Nie do końca kapuję.
Stron: 1 2 3 4 5 6