Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowe niespodzianki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Oficjalny twitter Pokemon zapowiada nową niespodziankę dla fanów!

[Obrazek: l0n5.png]

Co to będzie? Nowe ujawnione Pokemony? Demo XY do pobrania? Pozostaje nam czekać do Poniedziałku, do godziny 17:00!

W dzisiejszym Smashu pokazano także nowy trailer anime!

Czy Clemont i Bonnie to nowi towarzysze Asha w Kalos?

[Obrazek: 1233624_167434063448612_1824824288_n.jpg]

Mało tego, info o aplikacji na smartphone'y i tablety. Global Link Mobile wchodzi w życie 12 Października!
[Obrazek: 1240177_167419806783371_7462349_n.jpg]
Nowe pokemony zdecydowanie 3-4 będą ^^. Fajnie by było poznać 3 formy starterów Wink.
Obstawiam oficjalne ujawnienie strony GottaCatchEmAll.com.
Pokeaxe, oni już dawno zrobili stronę o pokemonach.
A co do traileru: Czemu Ash musi zawsze podróżować z liderami?
ps. Clemont w anime wygląda jak 6 letnie dziecko ;-;
Na 99% będą nowe poki , jak już ktoś wspomniał miło by było poznać 3 formy starterów, oby zrobili demo x/y do ja odrazu scagam na 3dsa
Więc jednak Megaevolki będą w Anime...
No a ktoś miał jakieś wątpliwości?
Clemont i Bonnie wyglądają nieźle, teraz tylko pozostaje czekanie na Serenę Smile
Lol... a jeszcze nie kupiłem 3DS'a...
Oficjalny Art work Sereny jest kiepski ;___;.W pełni korzystają z tego że można zmieniać kolor włosów więc dali jej brązowe zamiast blondu .A w dodatku strasznie ją odmłodzili ,wygląda jak siedmiolatka ;__;.Dobrze że Clemont wygląda trochę starszej .
Propsuję newsa, bo nie ma w nim podanej godziny XD

edit: stwierdziłem, że ją dodam.
Jak to Ertix mi pisał na gg:

Ertix napisał(a):Widziałem nowe arty, Serena jest dobrze zrobiona choć wygląda trochę dziecinnie. Biały kołnierzyk to dobra alternatywa, jednakże czarny jest moim zdaniem lepszy. Tak jak myślałem, Serena będzie mieć nie blond a brąz włosy (zresztą jej oryginalny kolor włosów to jasny blond więc nie wiem o co niektórym może chodzić,spójrzcie na bulbapedię i tam macie wszystko napisane). Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę że Serenka będzie w anime ;___;!!

Osobiście zgadzam się, i sam nawet nie wiedziałem że to szatynka.
Serena wygląda jak moja młodsza siostra.Nawet ten durny uśmieszek odgapiła!Zrobili z nastolatki pięciolatkę.Clermont wygląda bardzo fajnie,a Bonnie jest kawaii.Viola jest taka jakaś dziwna.Trochę inaczej ją sobie wyobrażałem w anime.
Ja nadal stawiam na to, że to będzie oficjalne ujawnienie GottaCatchEmAll.com. Powodem jest uderzające podobieństwo obrazka z Facebooka dotyczącego poniedziałkowego wydarzenia z logiem strony, które pojawiło się na końcu filmiku, który oficjalny kanał YouTube zamieścił tydzień temu, lecz niemal natychmiast usunął.
[Obrazek: 1185100_404501403005143_1614449171_n.png]
[Obrazek: gottacatchemall.jpg]

I co wy na to?
Ale dlaczego ujawnienie strony ma być jakimś specjalnym newsem? Jest szansa że to to.
Wszystko okej, ale ogólnie proponowałabym albo dodać do newsa oficjalne artworki Sereny, Clemonta, Bonnie i Violi (no dobra, screeny ze Smasha przedstawiające oficjalne arty), albo w ogóle przenieść się z tymi dyskusjami do tematu, w którym ujawniono artworki. Bo, serio, kiedy pierwszy raz czytałam wasze wypowiedzi, nie miałam pojęcia o czym w ogóle mówicie. Oglądam trailer, wszystko pięknie i ładnie, Clemont z siostrzyczką pokazani, czytam komentarze... A tu zonk - jakieś dyskusje o tym jak Serenę i Violę spieprzyli w anime. Myśląc sobie, że jakimś cholernym cudem coś przeoczyłam, oglądam trailer jeszcze raz - nadal nic.
Serio, gdybym nie zajrzała do tematu o nowych odcinkach (co zrobiłam zresztą przypadkowo), w ogóle nie wiedziałabym o czym mówicie.

Dobra, koniec wylewania żółci, teraz skupię się na tym co faktycznie w newsie zostało pokazane. Jeśli chodzi o niespodziankę jaką szykuje dla nas GF, to - i tu zaskoczę - obstawiam demo gry. Podczas premiery B/W też pokazali demo, co było całkiem dobrym pomysłem. W każdym razie, nie obstawiam ujawniania nowych pokemonów - jak dla mnie, ujawnili ich już całkiem sporo, podejrzewam że resztę pozostawią do odkrycia graczom.

Jeśli chodzi o trailer anime, to dla mnie wygląda on wyśmienicie. Szkoda, że (prawdopodobnie) tak bardzo postarają się jedynie w pierwszych odcinkach, później anime znowu wróci do swojej przeciętnej kreski z krzywymi twarzami postaci. Wprowadzenie megaewolucji było w sumie do przewidzenia - w końcu celem tego anime jest zareklamowanie gier i nowości jakie zostały przez nie wprowadzone. Bardzo miło zaskoczył mnie wygląd Bonnie, która w grze wyglądała na strasznie przesłodzoną, tutaj jest już trochę lepiej. Clemont też ładnie wygląda, cieszę się że pozbyli się tych jego dziwacznych ramion i kretyńskich okularków. Co do narzekania, że "wygląda on jak pięciolatek"... Tiaaa, bo na oficjalnym arcie gry niby doroślej wyglądał... Dla mnie zawsze był to dzieciak.
Stron: 1 2 3 4