Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowych Pokemonów ciąg dalszy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Po ostatnim dniach, pełnych naprawdę różnych reakcji na ujawnione stworki, przyszła pora na trailer!

Nowe Pokemony to:
Quilladin, Braixen, Frogadier, Furfrou (i jego formy), Meowstic, Tyrunt, Amaura i Female Pyroar!

[Obrazek: 1238767_518169721602653_1864090005_n.jpg]

Potwierdzone zostały także kolejne MegaEwolucje - Mega Mewtwo X i Mega Garchomp!

[Obrazek: 600169_518170088269283_694050734_n.jpg]

Na trailerze widać również, że nasza postać może być w pełni customowana. To naprawdę cieszy oko!

[Obrazek: hB90A8AE6]

Oto oficjalny art:

[Obrazek: 1186048_518172998268992_554332198_n.jpg]
WOW żeński Pyroar wygląda świetnie, zaawansowany wygląd postaci to jest to na co czekałem, nie jest źle. Dobrze że jest duży wybór zmian postaci. a i jeszcze słodki Amarua podczas walki. Ciekawe czy do jakich ataków Braixen będzie używał swojej różdżki?
Nie ma tragedii, ale mi się nie podoba transformacja Fennekina trochę :/
Ewolucja Fennekina jest średnia (i wygląda jakby była typu FIRE/FAIRY). A szkoda, bo teraz zastanawiam się czy aby na pewno chcę Fenka jako mego startera, natomiast w moich oczach nabrał już trochę Froakie gdyż jego ewolucja prezentuje się o wiele lepiej od pozostałych starterów... (Frogadier).
Chespina ewolucja- jak balon. Średnia na jeża.
Fennekina- bardzo ładnie, taki dostojny wojownik
Froakiego- niech będzie, nieźle, ale mógłby mieć lepszą.
Amaura- takie skrzyżowanie kucyka pony i dinosaura.
Tyrunt- fajny design, nic do zarzucenia.
Forma Garchtompa fajna, Metwo zbyt przekoksowany.
Ale się czepiliście ewolucji Fennekina! Chociaż z drugiej strony mi przeszkadzała ewolucja Chespina, a po zobaczeniu jak wygląda w grze sądzę, że jest nawet urocza ^^
Co do nowych poków, jak już się parę razy wypowiadałem-wszystko mi się podoba ^^
A ten art z żeńską postacią jest śliczny ~
pierwszą godzinę gry spędzę na tym jaki design dobrać mojej postaci ^^"
Na pewno będzie ruda!

A i w koću zrobiono lepszą samice, niż samca (chodzi mi o Lwa). Czasami wydaje mi się, że twórcy mocno nie przepadają za płcią żeńską (wystarczy popatrzeć na Meowsticki)
(13.09.2013, 16:44)Nid napisał(a): [ -> ]pierwszą godzinę gry spędzę na tym jaki design dobrać mojej postaci ^^"
Na pewno będzie ruda!

A i w koću zrobiono lepszą samice, niż samca (chodzi mi o Lwa). Czasami wydaje mi się, że twórcy mocno nie przepadają za płcią żeńską (wystarczy popatrzeć na Meowsticki)

Mi tam żeńska bardziej przypadła do gustu choć wygląda na...wredną[?].
A co do tworzenia postaci to chyba na początku, tylko wybieramy kolor skóry i włosów, a do większości bajerów mamy dostęp po dojściu do tego sklepu i poznaniu tej aktorki, tak?
@Tenshi- Chespin to kasztan nie jeż.

Dobrze, że dali żeńską formę Pyroara. Jest o niebo lepsza Smile Ale i tak nie zagości w moim teamie(biorę Torchica). Z tym przebieraniem się jest bardzo fajna sprawa. Może będą stroje pod mój typ? Kto wie Big Grin
Ewolucja Chespina i Fennekina bardzo mi odpowiada. Froakie ewoluuje na brzydala. Obydwa pokemony z fosillów są megafajne. Lwica jest Super. Teraz też nie żałuję, że kupiłem pokemon Y. Ewolwka MegaMewtwo Y jest o wiele lepsza. Zgadzam się też z Nid. Pierwsza godzina będzie spędzona nad wyglądem postaci. Zawsze wybierałem faceta, aczkolwiek teraz naprawdę o wiele bardziej podoba mi się ta laska, więc będę musiał się zastanowić. Być może stworzę odzwierciedlenie siebie samego?...

Cały MEGAnews mi się spodobał i liczę na więcej, choć już niewiele pozostało do premiery.
Mewtwo dostał dwie nowe formy i to mnie cieszy. Nie wiem czemu,ale po obejrzeniu tego filmiki wydaje mi się, że Mewtwo będzie miał jakiś związek z fabułą X/Y.
Szkoda, że nie mogliście wrzucić tego co napisałem o corocoro do news'ów zanim zrobiliście ten temat. :/
(13.09.2013, 18:56)Fiflaq napisał(a): [ -> ]Szkoda, że nie mogliście wrzucić tego co napisałem o corocoro do news'ów zanim zrobiliście ten temat. :/

Trzeba było zrobić ze swojego wątku newsa. Przenieść może tylko admin albo glob więc miej pretensje do nich, ja mam.
(13.09.2013, 19:05)Nilson napisał(a): [ -> ]
(13.09.2013, 18:56)Fiflaq napisał(a): [ -> ]Szkoda, że nie mogliście wrzucić tego co napisałem o corocoro do news'ów zanim zrobiliście ten temat. :/

Trzeba było zrobić ze swojego wątku newsa. Przenieść może tylko admin albo glob więc miej pretensje do nich, ja mam.

Gonzo miał wprowadzić korektę i przypiąć go do newsów. Sad
A już myślałem, że zepsuli do końca ewolucję Litleo Big Grin. Żeńska wersja Pyroara na pewno zasili mój team.

Widać już ten płacz osób, które tak bardzo chciały wybrać Chespina/Fennekina Big Grin. Chociaż po zobaczeniu gameplayu nie wydają się one takie straszne... Szczególnie przypadła mi do gustu ewolka Fenka ze swoją "różdżką" Big Grin. Moim faworytem był od początku Froakie i nie zmienię tego.
Stron: 1 2 3