Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Podsumowanie Pokémon Direct
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dzisiejsza prezentacja Pokémon Direct przedstawiła kilka faktów dotyczących Pokémon X i Y.
Direct został przeprowadzony przez prezesa Nintendo Satoru Iwatę, prezesa The Pokémon Company Tsukenazu Ishiharę, oraz Junichiego Masudę, jednego z założycieli Game Freak.

Prezentację rozpoczęło krótkie przedstawienie gier z poprzednich generacji, skupione przede wszystkim na możliwościach wymiany Pokémonów, jakie umożliwiały konsole.
Zaprezentowano Pokémon Bank, aplikacje płatną przy pomocy corocznego abonamentu (500 jenów w Japonii, więc prawdopodobnie 5€/20zł w Polsce), umożliwiającą przechowywanie Pokémonów w internecie. Usługa będzie miała darmową wersję próbną. Dodatkowo, dostępna będzie darmowa aplikacja związana z Bankiem, Poké Transporter dający możliwość przesyłania Pokémonów z gier Black, White, Black 2 i White 2 do Banku.

Następnie opowiedziano co nieco o starterach. W tej generacji, w przeciwieństwie do poprzednich, startery na początku gry - Fennekina, Froakiego oraz Chespina, otrzymujemy od jednego z naszych przyjaciół. Natomiast profesor regionu podaruje nam startery z Kanto - Bulbasaura, Charmandera oraz Squirtle'a. Zostało także potwierdzone, iż ich finalne formy będą posiadały swoje własne Mega Ewolucje (Venusaur otrzyma ability Thick Fat, a jego defensywa i defensywa specjalna zostaną podniesione; ability Charizarda zastąpi Drought a jego Specjalny Atak zostanie zwiększony; na temat statystyk Blastoise'a nic nie wiadomo, a dokładne działanie ability Mega Launcher nie jest jeszcze znane, wiadomo tylko, że zwiększa siłę ruchów takich jak Water Pulse i Dark Pulse).
Przedstawia to poniższy trailer:

Na sam koniec został potwierdzony fakt wydania w Europie limitowanych edycji konsoli Nintendo 3DS XL. Będą dostępne one w dwóch wersjach kolorystycznych, niebieskiej oraz czerwonej, a premierę swoją będą miały wcześniej niż gry, bo już 27 września. Konsole będą sprzedawane bez gier.
Szkoda, że będą sprzedawać konsole bez gier. Mogliby przełożyć premierę na 12 października.
Lol 2 startery Big Grin
Ciekawe jak to fabularnie wyjdzie, skąd startery Kanto w Kalos. Fenek i Bubla, mah team Big Grin
Poczytałam jeszcze trochę na oficjalnym sajcie o tym Banku i z tego wynika, że będzie on blokować Poki zdobyte w nielegalny sposób. Jeśli faktycznie będzie ona potrafić blokować wszystkie hacki, to w końcu gry Pokemon będą od nich wolne. To jest fantastyczna wiadomość.

A i należy podziękować Gonzowi za wyedytowanie mojego newsa o bardzo ważne informacje, do których sama nie zdążyłam jeszcze dojść pisząc tego newsa.
Maaaaaaaaało info. Wiedziałem, że będą startery z Kanto i domyślałem się że będą mieć MEGA ewolucję. A pro po startera to którego weźmiecie? Ja od przyjaciółki Frokiego a od psora Charmandera. Co do ich mega ewolucji to dodane parę pierdół. Tyle ode mnie.

A co do banku to mnie to nieinteresuje. Bo wszystkie poczki zmieszczą się w BOXach ... tak?
Kto wie czy będzie można przesyłać poksy z SS/HG i D/P/P? W tym programie pokazywali też Sceptile'a, Feraligatra i Infernape'a, ale nie pokazano logo tych gier gdy była mowa o PokeBanku...
(4.09.2013, 14:57)Bidulek napisał(a): [ -> ]Maaaaaaaaało info. Wiedziałem, że będą startery z Kanto i domyślałem się że będą mieć MEGA ewolucję. A pro po startera to którego weźmiecie? Ja od przyjaciółki Frokiego a od psora Charmandera. Co do ich mega ewolucji to dodane parę pierdół. Tyle ode mnie.

A co do banku to mnie to nieinteresuje. Bo wszystkie poczki zmieszczą się w BOXach ... tak?

Ja też biorę Froakie'go, a że zamierzam złapać Litleo to pewnie od psora wezmę Bulbę.

3000 miejsc w Banku, już widzę trolli co mają 3000 Bidoofów.
Rewelacyjnie Big Grin 2 startery! Co do ich mega ewolucji... jak można było tak oszpecić mojego ukochanego Venusaura i umieścić mu różowy kwiatek na głowie? ;/
Mnie też ciekawi jak załatwią fabularnie pojawienie się starterów z Kanto w Kalos. Może nowy region graniczy z nim od południa?

Jeśli chodzi o startery to, jeśli uda mi się dostać konsolę i grę do końca eventu z Torchiciem to mój team wygląda następująco: Chespin, Torchic, Blastoise
[Obrazek: 1265269_513812475371711_1178990075_o.jpg]
Nowy pok.
Mamy już mega ewolucje kilku pokemonów, (znana nam) większość z nich pochodzi z regionu Kanto. Myśle, że bliskość geograficzna tych punktów wydaje się dość prawdopodobna.
Z drugiej strony mamy jednak już 4 startery z mega ewolucją. Czy czeka nas coś więcej?
Słabo z tymi limitowanymi konsolami, jakby były tańsze to by było coś Big Grin

Jak dla mnie świetny pomysł ze starterami z Kanto, ukłon w stronę sentymentalnych graczy Smile
Ekstra! Startery z 1 geny ! ^^
Ja wybieram Chespina i Squirtla! Big Grin
Co do wyglądów nowych mega ewolucji:
Charizard- świetnie!
Venasaur- nawet,nawet
Blastioise- czy ja wiem... :/
Gdy spojrzałem na tego nowego poka to, pomyślałem, że będzie to poke-lama. Jeśli chodzi o Mega Ewolucje to, mam nadzieję, że będą ich robili na siłę.
Ciekaw jestem czy przy wyborze startera z Kanto dostaniemy też megastona do niego, było by miło Wink
Stron: 1 2 3 4