Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nintendo 2DS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tego chyba nikt się nie spodziewał, a początkowo można odebrać jako niezły żart. Nintendo wydaje "nową" konsolę pod nazwą Nintendo 2DS, która pozwoli nam na odpalanie gier zarówno z Nintendo DS, jak i tych z Nintendo 3DS, jednakże bez efektu 3D (czy ktoś to w ogóle używał?)

Nowy produkt, wychodzi tego samego dnia, co gry Pokemon X i Y, czyli 12 października. 2DS będzie dostępny w dwóch kolorach, ma całkowicie nowy design, a co w tym najdziwniejsze - brak zawiasów, nie będzie możliwości złożenia konsoli.

Zostanie wydany jedynie w Stanach Zjednoczonych i Europie w cenie 129 dolarów (czyli w Polsce najmniej ok 499 zł). To chyba dobra okazja, dla tych, którzy jeszcze nie kupili 3DS-a a chcą koniecznie zagrać w nowe Pokemony!

Ta tylko najpierw trzeba mieci kase
To już trzeci wątek o tym samym -__________-
Naprawdę aż tak chcecie dyskutować?
Wszystko co zostało już powiedziane jest tutaj.
3DS'a mogę sobie kupić taniej, składanego i z efektem 3D, więc raczej mnie jakoś to nie ekscytuje...
(29.08.2013, 16:30)Nilson napisał(a): [ -> ]To już trzeci wątek o tym samym -__________-
Naprawdę aż tak chcecie dyskutować?
Wszystko co zostało już powiedziane jest tutaj

Tak bardzo nie rozumiesz. Takie rzeczy powinny trafiać na główną Wink
Przecież ten temat jest jako nius na stronę główną Valhalli (w sumie i tak prawie nikt tam nie zagląda), więc po co ten bulwers? Przynajmniej inny filmik tutaj jest Tongue
(29.08.2013, 16:02)Raik napisał(a): [ -> ]bez efektu 3D (czy ktoś to w ogóle używał?)

Nie korzystacie z tego jak gracie? o;
Lol, nie, bo jest niewygodny. Włączam tylko na cutscenki.
(29.08.2013, 21:52)Sousuke napisał(a): [ -> ]
(29.08.2013, 16:02)Raik napisał(a): [ -> ]bez efektu 3D (czy ktoś to w ogóle używał?)

Nie korzystacie z tego jak gracie? o;

Jak mam okazję to zawsze używam 3d.
(29.08.2013, 19:21)Conquest napisał(a): [ -> ]Tak bardzo nie rozumiesz. Takie rzeczy powinny trafiać na główną Wink

To czemu nie przepiąć wątek, w którym są już trzy strony? Potem padają hasła, że jest burdel na forum bo 10 takich samych wątków jest XD
Wiesz, nasz cudowny CMS umie albo w integrację z forum, albo osobny system kont na stronie. To nie wordpress gdzie masz Gravatara, każdą infofmację możesz szybko i łatwo skomentować z poziomu strony głównej, tylko musisz się bawić w forumy.

Mam pomysł na rozwiązanie tego burdelu, ale o tym muszę pogadać z Daru.
(30.08.2013, 10:47)Gonzo napisał(a): [ -> ]muszę pogadać z Daru.

[*]
A nie da rady po prostu przekopiować postów z tamtego wątku do tego newsa, a tamten wywalić.
Nawet można zobaczyć unboxing tego..ekhm..czegoś.
Wideo z IGN, i tak nikt nie chce oglądać, ale, gdyby ktoś był zainteresowany, jest tu.
Stron: 1 2