Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Rusza Valhalla XY!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Do premiery gier VI Generacji już coraz mniej czasu! Tym samym gwałtownie rośnie ilość wszystkich materiałów związanych z tytułami X i Y.

Valhalla XY to nic innego jak blog obrazkowy kumulujący wszystkie zwiastuny, screenshoty, skany czy oficjalne artworki dotyczące next genowych Pokemonów. Strona będzie update'owana codziennie* o przynajmniej 100 zdjęć więc jeśli jakiś screen umknął Waszym oczom będziecie mieli okazję obejrzeć go u nas.

[Obrazek: yzku.png]

Staramy się by blog był jak najbardziej chronologiczny więc na razie wszystkie zawarte tam informacje kończą się na trailerze eshopowym. Jednak, będąc optymistami wierzymy, że już niedługo dojdziemy do najświeższych informacji.

Nie pozostaje nic innego tylko zaprosić Was do odwiedzania Valhalli XY, oczywiście wszelkie komentarze mile widziane Wink

po edicie:
[Obrazek: r60q.png]

*mogą być obsuwy, mimo wszystko jesteśmy ludźmi

Wspaniały pomysł kochany przyjacielu, nalegam jeszcze na instagrama!!!
taka uwaga jeszcze, wywalić te logo co jest w tle bo szpeci obrzydliwe fuj smród.
mam pytanie. umiesz zmienić rozmiar grafiki? bo to wygląda strasznie
(22.08.2013, 18:52)dominik94 napisał(a): [ -> ]mam pytanie. umiesz zmienić rozmiar grafiki? bo to wygląda strasznie

Lel, umiem. Myślę że problem grafiki występuje różnie w odpowiednim zoomie strony. Tło rozciąga się i kurczy w zależności jak sobie zrobicie opcje strony we własnej przeglądarce.
*Paczy na nazwę tematu i nie wie czego się spodziewać.

Ah blog... Pomysł fajny, ale mimo wszystko moglibyście się postarać by blog był bardziej czytelny. Na szczęście u mnie w kokpicie wygląda to dużo lepiej.

btw. Jeżeli Gonzą bierze w tym udział to stwierdzam że nie jest ludziem, jest krulem masakratorów słabeuszy.
btw2. Spam większy niż u Eli (bez urazy Elijko) xD
btw3. No macie ode mnie "łocza" czy jakkolwiek to się tam nazywa.
Nie że coś, ale po mojemu to wygląda jak jakaś tandetna galeria obrazków. Może poukładajcie to lepiej? Sam pomysł nie jest zły, ale głębszego sensu to jakoś też nie widzę. Wystarczyło dobry dział założyć i tyle, a nie robić od razu całego foto-bloga. Popracujcie lepiej nad stroną obecną bo kuleje, a nie bawicie się w jakieś obrazki.
Ale gunwo. Domyślam się, że daru ma z tym niewiele wspólnego. Jeśli się mylę to pozdro, ale pv trzeba materiałów z zaległych gen a nie blożka ze skrinami.
Fuj, z grafiką jest strasznie. :< Nienawidzę takich layoutów na blogu. Cholera wie co tam jest nawrzucane - za duże, jakieś takie różnowymiarowo z tyłka, tło dodatkowo rozprasza, a jeszcze ten jebitny, duży, czarny tytuł bloga. Na dashu to pewnie lepiej te wszystkie info widać, ale na samym blogu jest fuj. Polecam jednak zmienić układ strony... ~.~

@Nekuro
Tak bywa, jestem dumna z mojego PokeSpamu.
Pomysł bardzo dobry Big Grin

Co do rozmieszczenia. Hm.. Niby jest dość prosto rozmieścić fotki na Tumblrze lecz to zależy od rozmiaru grafik. Zaraz podeśle prawdopodobnie dobre rozmieszczenie(jak znajde) i powinno wszystko być czytelne Smile
Sam siedzę w Tumblrze już 3 lata i jestem już w tym obcykany B)

@Ertix
Tumblr ma to do siebie, że obrazki lubią zmieniać miejsca Smile
@Nilson
http://themesbyclassylovely.tumblr.com/
(ona ma bardzo dobre rozmieszczenia Smile)
Tu powinieneś sobie znaleźć według uznania dobre rozmieszczenie, lecz mogą być obrazki mniejsze, ale nie wiem( oby nie). Jednak tła będziesz musiał się pozbyć bo trochę jest chaotyczne, proponowałbym coś jednolitego. I jak byś chciał wejdź na SCM music player, żeby na blogu była muzyka Big Grin
W sumie mógłbym to zrobić w 5 min ;o
Mi się nie podoba. Promowanie czegoś takiego na głównej to nadużycie :p
WYWALIĆ TO. I wziąć się do roboty do nadrabiania artykułów o przeszłych generacjach są dziurowate strasznie.
Pomysł jest spoko, aczkolwiek nie wydaje mi się, aby tumblr był odpowiednią sferą do blogowania o Pokach. Osobiście poleciłbym bardziej Bloggera, bo i występuje tam większa swoboda personalizacji blogu, aniżeli na tumblrze.

Ale jak sobie chcecie :)
Narzekacie, że człowiek coś robi i narzekacie jak nic nie robi ;( Może jak niektórzy tacy mądrzy to niech sami zrobią starsze wersje? Big Grin
Najlepsza inicjatywa fanowska od czasu Livestreamu z Turnieju PTCG od Gonza

news w pełni zasłużony
Przynajmniej coś zrobił, propsuję. Heart
Stron: 1 2