Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: NOWE ANIME - Pokemon The Origin!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5

Dzisiejszy Pokemon Game Show przedstawił światu NOWE ANIME - Pokemon The Origin! Adaptacja historii opowiadanej w grach RG czyli to na co wielu czekało. Głównymi bohaterami zostaną Red i Green(Blue/Gary)! Anime zostanie wyemitowane 2 października na antenie japońskiego TV Tokyo. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, potwierdzone zostało, że nie będzie to cała seria anime, tylko jednorazowy pokaz.

[Obrazek: iqly.png]
pozostałe screeny z Game Show
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

*wątek będzie edytowany
W końcu dostaniemy coś gdzie głównym bohaterem jest mistrz ligi pokemon, prawdziwy badass i świetny trener, czekam.
tu się pojaram, ale mam chociaż pierwszy wątek w dziale anime ever
http://forum.pokemony.com/temat-4844-Pok...The-Origin
gdzie będą trafiały dyskusje z odcinków, bardzo wstępną opinię wyraziłem w tym temacie, generalnie podjarka.
No cóż Milordzie, zacne to wieści.Niech Nam będzie dane oglądać anime tę owosz jak najprędzej.
Jesli na podstawie mangi, to zapowiada sie kilkaset nowych odcinkow. Bardzo dobra wiadomosc, bo to na pewno bedzie dobra odskocznia od przygod Asha. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie - czy bedzie to dubbingowane na polski i emitowane w naszym kraju? Mam nadzieje, ze tak. Widze w tym wielki potencjal i mam nadzieje, ze zainteresuje sie tym ogolnopolska stacja (Polsat?) i doznamy renesansu Pokemanii i anime Pokemon w Polsce.
Po obejrzeniu trailera można stwierdzić że to co najwyżej stało obok mangi.
Red z Charmanderem. Spotyka Lance'a. Choć w sumie dobrze że fabuła nie będzie identyczna jak w Specialu. NIe będziemy oglądać tego samego. Choć z drugiej strony parę pojedynków bym zobaczył na ekranie Wink
Mam jednak nadzieję że będzie trzymało poziom Speciala Wink
Czyżby szykował się powrót do Pokemonowego Anima?
Wlaśnie szkoda że to nie Special bo wolałbym Speciala (Blue jest odlotowa <333)
No ale jednak zrobili nam niespodziankę Big Grin Szkoda że nie jest to coś w rodzaju trailera BW2, ale tyle też może być. Mam tylko dziwne przeczucie że Ci bohaterowie będą strasznie dziecinni, wyglądają jak bohaterowie z Digimon Tamers, eh...

EDIT.
Po obejrzeniu trailera spodobało mi się parę rzeczy, a parę nie.

NA +:
• Wreszcie coś nie opowiadające o Ashu *______*
• Świetna kreska
• Świetnie przedstawione oprogramowanie do Pokedexa
• Brock ma dobry wygląd
• Mocarz Lance, a nie jakiś dzieciak *_*

NA -:
• Red z Charmanderem :/ (co jak co, ale wolę by miał Bulbasaura jak w Specialu)
• Bohaterowie mają nowe ciuchy co bardziej by pasowało na stwierdzenie że to nie jest świat Redów i Greenów, a FireRedów i LeafGreenów Tongue
• Green ma Blastoise'a :/
• Profesor Oak strasznie gruby (jak w tych nowych grach :/)
• Postacie jak na 10 lat to wyglądają za staro
• GDZIE JEST BLUE??!!! ;__________;

Czego się obawiam?
• Że Blue nie będzie taka fajna jak w Specialu, i będzie posiadać Bulbasaura. Ten Pokemon do niej nie pasuje ;_;
• Że bohaterowie będą dziecinni

No ale i tak nie mogę się doczekać. Dopiero wstałem, a to świetna wiadomość na rozpoczęcie równie dobrego (choć nie dla wszystkich) dnia Big Grin.

Teraz śmieję się w twarz wszystkim tym którzy mówili że powrót do Kanto jest ''głupi'': HAHAHAHAAHHAHAA Big Grin

*Post będzie edytowany jeśli moje przypuszczenia okażą się nie mieć racji.
Pokemon z rana jak śmietana! Wstaję, a tu taki news! Żyć nie umierać! xD
Będzie to świetna odskocznia od Asha, mam nadzieję, że taka dla starszych fanów i bardziej dojrzała, tak - z poważniejszymi elementami, bo i do Poksów można wcisnąć takie, jak się chce. Szkoda, że nie jak trailer do BW2, ale nie można mieć wszystkiego.

Ertix, weź już daj spokój tym Digimonom... xD" Teraz wszędzie będziecie wciskać porównania?
Swoją drogą nie wiem, czy wolę słuchać twoje narzekania, że nie ma Blue, czy może peany pomieszane z narzekaniami, że jest, ale nie taka, jak ty byś chciał.... ~_~

Ogólnie to bardzo chcę, zapowiada się zacnie, tylko mam nadzieję, że główna seria się całkiem przez to nie spartoli. ALBO wypuszczają nową serię anime (która z założenia ma mieć ileś setek odcinków) razem z XY, żeby przyzwyczaić ludzi do nowej serii i do nowych bohaterów, a Ash wreszcie wygra ligę w Kalos i anime się zakończy, a drugie będzie leciało dalej. Co myślicie o takim myku?
Elia, a czemu nie lepiej puszczać dwa anime na raz? Jeśli Ash wygra ligę i skończą się jego przygody to nie będzie już raczej kolejnego anime z 7 generacją (bo nie wiadomo jak to jeszcze z tym Origin może być), a tak to dwa anime przyciągną jeszcze więcej dzieciaków.

Poza tym, powrót do Kanto wydaje się podejrzany. Remake FR/LG confirmed? A może chcą wypromować Kanto gdziekolwiek się da?

A może Misty wróci do naszego Ashowego anime? *_*. Chciałbym (ale nie jakoś bardzo bo mi postać obojętna).

Dobre jaja by były jakby w Originach, Misty była przebrana za Blue xD
(17.08.2013, 5:59)Conquest napisał(a): [ -> ]Jesli na podstawie mangi

Znawca mangi za 5 złotych...

NIE JEST NA PODSTAWIE MANGI i świadczy o tym wybór startera. Mangowy Red miał Bulbasaura, a ten z anime wziął Charmandera.
W życiu bym się nie spodziewał że zrobią coś takiego, bardzo dobry news! W sumie manga pokemon aż się prosiła o zrobienie na jej podstawie anime, strasznie jestem ciekaw jak to wyjdzie, bo nie czytałem ani jednego rozdziału pokemon. Teraz czekam nie tylko na pokemon xy, ale też na orogin, bardzo sie ciesze, i chyba przejrze sobie pare pierwszych rozdziałów mangi Smile
Co właśnie jest głupie. Jeśli już to wolałbym by zrobili ten podział starterów taki jak w Specialu, gdzie główny bohater nie posiadał Charmandera, a tak to będzie jeszcze większy hype na niego którego nie zniosę ;_;.

Blue bez Squirtle'a to nie Blue tylko jakaś podróbka :C.

Poza tym, kto powiedział że nie może to anime bazować na specialu? Okej, bohaterowie mają inne startery, ale zawsze zostaje reszta.

Choć tak patrząc na to anime, to bliżej mu do mangi: Pokemon Red and Green, niż do Pokemon Special.
Mogą i dwa anime, ja się nie obrażę. xD
Misty do anime? DO WANT.

Jakkolwiek nie będzie to i tak jest świetna wiadomość!
Co do fabuły. Ja bym stawiał na fabułę z gier. Fragment z Lancem skojarzył mi się z walką z nim właśnie w Redach. Do tego ten gejboj na początku.
W sumie czemu nie? Jednak wtedy Ertix będzie zawiedziony gdyż w grach Blue jako postać inna niż główna raczej się nie pojawia. Choć kto wie? Może wsadzą ją jako epizodyczną postać.

Kto wie? Podejrzewam że na razie planują zrobić jeden sezon. Jak się spodoba to polecą dalej. Tak samo było z Ketchupowatym Anime ponoć. Tylko szkoda że nie potrafią jakoś porządnie tego skończyć Tongue
Stron: 1 2 3 4 5