Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: MegaNews - MegaPokemony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
W najnowszym CoroCoro zostało ujawnione, coś czego chyba nikt z nas się nie spodziewał - niektóre Pokemony dostaną swoją megaewolucje - między innymi takie jakie; MegaBlaziken, MegaAbsol, MegaMawile, MegaMewtwo, MegaLucario i MegaAmpharos.

MegaMawile będzie miał typ stalowo-baśniowy (steel/fairy). MegaMawile posiada zdolnność Huge Power, MegaBlaziken Speed Boost, MegaLucario będzie miał zwiększony Atak oraz ability Adaptability, a MegaAbsol Magic Bounce oraz zwiększone współczynniki Ataku i Szybkości. Dodatkowo, MegaAmpharos jest o typie elektro-smok ze zdolnością Mold Breaker, a Mewtwo z Insomnia.

Wszystkie te Pokemony bedą ewoluowały za pośrednictwem nowej metody nazwanej równie wybitnie - "Mega Ewolucja". Wiadomo też, że owa transformacja jest tymczasowa (tylko na czas pojedynku) i [/b]nie będzie[/b] dostępna dla wszystkich Pokemonów.

Dodatkowo, poznajemy pre-ewolucję już znanego nam Gogoata. Nazywa się ona Meekuru i jest trawiastym typem. Mierzy 0,9m i waży 31kg, a jego ability to Sap Sipper.

Kolejnymi nowymi Pokemonami są: elektryczno-baśniowy Dedenne - 0,2m i 2,2kg, królik Horubii o typie normalnym (0,4m / 5kg). Oboje posiadają zdolność Pick Up.

Dzięki czasopismu poznajemy też nową liderkę, zwaną Koruni.

No i na ostatek - pierwszy event dot. Pokemon X/Y. Od 12 października do 15 stycznia będzie można zdobyć Torchica trzymającego nowy przedmiot - Blaziken Knight (Blazikenite?). Pokemon ten będzie mógł po ewolucji w Blazikena uzyskać formę MegaBlazikena. W kontekście Mega Pokemonów wspomniany jest również przedmiot Mega Stone, ktory jest wymagany jako trzymany przedmiot aby transformacja mogła nastąpić.

INB4 ból *ciach* niektórych i porównania do Didżimonów xD
Fajne to będzie dla niektórych poków, jak Mawile z Huge Power :3.
http://cdn.bulbagarden.net/upload/b/b5/C...lution.jpg
ciekawe, jakie będą statystyki tych stworzeń
Explołżyn..

Nikt się czegoś takiego nie spodziewał. I jak dla mnie jest to zbędny element. Bo po co robić coś takiego? Skoro są legendy?Zrozumiał bym gdyby to były zwykłe ewolucje nawet z 4 formą. Może dlatego mi się nie podoba ze względu na napis mega. Bo już czuć bóstwem i kokszeniem all. Do tego ta mega ekstra ewolucja Ampharosa jest żałosna... dodane dwie chmurki na głowe i ogon i czad mad.. mogli by się troche postarać co do tej formy reszta jest w porządku. Już to widze. Ash dostał jajo pokemona, wykluwa się mareep, Ash jest w niebiosach bo ma nowego pokemona. Przychodzi liga i Ash ma megaAmpharosa -.- zawiało sandałem
aaa przypomniałem sobie coś o digimonach, przecież one z małych gówienek stwarzały się jakieś takie ogromne. Łel? Digimony się zbliżają

I mamy wreszcie 3 nowe pokemony :p Nie żebym był jakiś hejter ale mam jedno ale co do królika No sorka ale... no wate to już zniose ale coś takiego? xo Ale zawsze będzie jakiś przypał w regionie :p
Nowa liderka Smile Widać rolki, kask na sportowo ale ciężko mi powiedzieć jakim typem będzie władała, serio.
Czekam na więcej ;d

A! I dość fajny event się zapowiada Smile Ze względu na możliwość otrzymania torchica i samego torchica! Nigdy nie zniszczę takiego pisklaka w jakąś denną forme mega..
PokeDigimony? Jesli anime będzie trzymało ich poziom, why not?
Co do poków, jedynie Absol do mnie przemówił, reszta, meh. IMO ciekawy dodatek, aczkolwiek nie potrzebny. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu, jak bardzo będą użyteczne, jak trudno je będzie zdobyć. Plusy dla twórców za urozmaicenie, ale co za dużo, to nie zdrowo.

Co do nowych stworków.
Mały Gogoat, widziany nawet na pierwszym trailerze w Lumiose, ni ziębi, ni grzeje.
Króliko-zająco-zapychacz trawy bardzo meh, spodziewałem się czegoś lepszego po gryzoniu (które kocham <3)
Pikaryj, tak bardzo pika...
Digimon!
Czy już wszystkie maaaaasz?!

I tu właśnie przestały istnieć pokemony a VI generacja zamieniła się w kolejny sezon Digimonów Big Grin
Jak dla mnie świetny news Big Grin 5 gena była mało innowacyjna, 6 wreszcie wprowadza jakieś zmiany IMO.
Jak to przy dużych zmianach, wiele osób na pewno nie będzie do tego przekonanych, przynajmniej na początku. Wydaje mi się jednak, że może to być bardzo ciekawe urozmaicenie rozgrywki - czekam tylko na informację w jaki sposób będzie możliwe uzyskiwanie tych Mega Form, bo od tego wiele zależy.
bożeeee chomiczy pikacz eeee KAWAIIIIIII <33333 odrazu po złapaniu bede go tłamsił w poke amie
a mega formy niezbyt fajne jeśli to będą evo no bo zawsze są 3max a teraz 4? WTF
Mega Ewolucje? Fajnie ale mocno ciągnie Digimonami. Z drugiej strony to ciekawe urozmaicenie but... jak będzie się to odbywać? Wiemy że potrzebny jest przedmiot. I co dalej wymiana? Chyba jedyna logiczna opcja ale zobaczymy co twórcy wymyślili
W tym momencie właśnie serduszko mi się zatrzymało. Cały czas nie wierzę w to co czytam, w to na co patrzę. Pierwszy mocny zawód na szóstej Genie. Nowy Pikachu i Królik po prostu okropne, nie naprawdę mówiono że V gena przyniosłą brzydale ale to jest po prostu przesadą. Zero zero zero jakiejkolwiek aprobaty dla tych dwóch stworzeń.
Megaewolucje...nie oglądałem nigdy Digimonów więc nie mam porównania ale pomysł nietrafiony imo. Czy ten news zwiastuje, że każdy Pokemon dostanie Megaforme? To psuje wszystko co do tej pory kojarzę jako markę Pokemon. Gdzieś czytałem, że Megaewolucja dostępna będzie tylko w trakcie walki, wciąż jednak jest to udziwnienie tak mocne, że mnie jakoś zniechęca.
Do Mega ewolucji Pok będzie musiał trzymać specjalny przedmiot, następnie na poku używa się Mega stone. Na razie tyle wiadomo.
To mnie coraz bardziej przeraza. Ale zauwazylem pewna tendencje. To chyba tak od V geny. Kiedys, gdy pokemon ewoluowal, zmienial swoj wyglad, a teraz zauwazcie. Coraz czesciej nie tyle, co zmienia kompletnie jakos swoje cialo, a sa dodawane jakies elementy. Bardzo ladnie to widac na megaewolucji ampharosa. Dodane tylko te chmurki i tyle. I coraz czesciej tak jest. Zauwazcie, jak fajnie jest zmieniany wyglad pokw w starszych genach, a w opisach z pokedexu ladnie wyjasniony, jakby ten pokemon funkcjonowal w prawdziwym swiecie. A teraz dodadza tu ozdobke, tu pierdolke i wlala! Mamy ewolucje. Boje sie coraz bardziej tej nastepnej geny. Fakt, ze wersja absola i mewtwo jest dosyc interesujaca, jednak posiadajac pokemon black oraz pokemon pearl mialem takie ladne porownanie. Wracajac za kazdym razem do perly, widze czystosc wyrazu. Jest to ladne, nienaruszone, czyste. ZObaczcie ile pierdol jest dodawanych w piatej no i juz w szostej genie! Absol to jeden z moich ulubionych wizerunkowo pokow. Jest czysty, skonczony. Taki powinien zostac, a jego mega forma to juz troszke przesadna zabawa ozdobkami i dodatkami.
Dzieciństwo nareszcie zniszczone!! Doczekałem się Smile

Jest to nóż do trumny dla wszystkich, którzy cudem i po wielkich bólach przełknęli nową formę Mewtwo. Pomysł wg mnie fatalny. A już myślałem, że będzie dobrze po tak fajnie zapowiadających się nowych pokemonach. Nawet chomik i królik są świetne. A poprzez MegaEwolucje pokemony pewnie stracą wiele na swojej "mechanice". Teraz staną się jakimiś mutantami, zmieniającymi się w coś innego kiedy im się podoba. Tak jak inni sądzę, że za bardzo przypomina to już Digimony. Zaciera się granica między nimi i wyjątkowość pokemonów.
Trzeba powiedzieć prosto z mostu, że przedobrzyli, albo prościej zje*ali O_O
Jednak czekam do poniedziałku, mam nadzieje,że Arceus uratuje pokemony xD i nie zniszczy tak swoich stworzeń xD
Sranie w banie i rzyganie ! :/ Tragedia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17