Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: „Pokemon: Kyurem kontra Miecz Sprawiedliwości” na DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Film „Pokemon: Kyurem kontra Miecz Sprawiedliwości” miał swą premierę 23 czerwca 2013 roku w Disney XD. Teraz przyjdzie nam go obejrzeć również dzięki nośnikom DVD. TiM Film Studio wyda płytę już 22 sierpnia 2013. Na płycie znajdziemy polską i angielską ścieżkę dźwiękową, a zatem tym razem zabraknie w polskim wydaniu bardziej orientalnych wersji językowych filmu. Cena filmu ma wynosić 29,99 zł, ale być może pewne sklepy umożliwią zakup w niższych cenach. O wydaniu na oficjalnej stronie dystrybutora.[Obrazek: pokemon-kyurem-kontra-miecz-sprawiedliwo...025210.jpg]
Chyba 2013.
(22.07.2013, 7:02)Hakun napisał(a): [ -> ]Chyba 2013.

Tak, mój błąd. Wybaczcie Smile
Kupię sobie. Będzie ładnie się rpezentowała.
Myślałem że film kupuje się po to by go obejrzeć, a nie po to by jego okładka ładnie wyglądała, ale co ja tam wiem o gustach bidulka.

Cena filmu jest bardzo mała, aż dziwne że za taki film chcą tylko 30 zł.
Trzy dychy to akurat normalna cena za film. Premierowe wydania różnych filmów, które można kupić z czasopismami, są z reguły po 29.99 zł.
Ja tam się cieszę, że tym razem nie zrobili nam powtórki sytuacji z Zoroarkiem i nie wychędożyli jakieś z kosmosu wziętej ceny (serio, pięć dych za film dla dzieci? takie ceny to były dziesięć lat temu, kiedy odtwarzacz DVD był zupełnie nową i zadziwiającą rzeczą)

Ja liczę, że tym razem wydawnictwo bardziej się postara i zainwestuje w jakieś dodatki do filmu, a nie tak jak było z Zoroarkiem - "licho i drogo".

A cena pewnie jeszcze spadnie po premierze, nie bójcie się Smile
No oczywiście obejrze, ale na półce z pokami też będzie stać Wink
3 dyszki? Nieźle, myślałem, że będą chcieli więcej. Spoko, nie kupię. XD
Skoro wydają film na DVD to widać, że Polsce ktoś jednak te filmy kupuje, co dla mnie wcale nie jest takie oczywiste.

Cena faktycznie bardzo spoko, chciałabym by w Polsce gry na konsole Nintendo można było bez problemów kupić w takich normalnych cenach (czytaj nie wyższych niż na zachodzie Europy, bo niższe są nierealne).
(22.07.2013, 18:13)Chicorii napisał(a): [ -> ]Skoro wydają film na DVD to widać, że Polsce ktoś jednak te filmy kupuje, co dla mnie wcale nie jest takie oczywiste.

A dla mnie jest oczywiste. Anime ma mnóstwo fanów, tyle, że ich nie zobaczysz w internecie, a przynajmniej na forach o Pokemon, bo oni oglądają anime na Disney XD/stronach kreskówkowych.
(22.07.2013, 10:17)Qwest napisał(a): [ -> ]Trzy dychy to akurat normalna cena za film. Premierowe wydania różnych filmów, które można kupić z czasopismami, są z reguły po 29.99 zł.

Jak na Pokemony do mało. Pamiętam, że ostatnie 2 filmy, Zoroark i BW w dniu premiery były po 40 zł co najmniej. Sam kupowałem za tyle od razu po premierze, nie wiem jak mogłem tyle wydać na film, ale trzeba było wesprzeć polski rynek Wink

Cenę pewnie obniżyli o tę dychę, bo poprzednie filmy mogły się dobrze sprzedać. I teraz z większym zaufaniem i pewnością podchodzą do klientów.

Ja oczywiście kupuję zaraz jak wydadzą. Kolejny film z pokami trafi do kolekcji Smile
Czyli prosty wniosek - turecka i ruska wersja kosztowały ekstra. Nie będę po nich płakać, chociaż rosyjscy fani byli zawiedzeni brakiem swojej wersji 14 filmu, bo u nich wydań brak, a i w TV tych filmów nie mieli.

Co do promocji - tak szybko bym na nie nie liczył, chociaż sklepy miewają różne akcje, np. na merlinie obecnie. Jeśli chodzi o sprzedaż to widać jest na tyle duża, by wydawać kolejne filmy, ale nie dość duża, by wydać filmy 11-12 (o 10 nie wspominając, chociaż tutaj sprawa nie jest aż tak skomplikowana jak się niektórym mogłoby wydawać).
(22.07.2013, 20:23)AtoMan napisał(a): [ -> ](o 10 nie wspominając, chociaż tutaj sprawa nie jest aż tak skomplikowana jak się niektórym mogłoby wydawać).

Tzn?
Bardzo mnie cieszy, że kolejny film o pokemonach wychodzi u nas i z pewnością go kupię. Cena? Moim zdaniem odpowiednia. Pewnie w przyszłym roku będziemy mieli film 16 skoro te się tak dobrze sprzedają. A na trylogię z DP nie liczę. Wątpię, że wydadzą u nas "starocie", skoro teraz skupili się na serii BW, a potem mogą na nowym XY.
W Niemczech trylogię DP wydali równocześnie, kilka miesięcy po Zoroarku. Co prawda było to nadal za czasów DP (lub krótko po), jednak nie wydaje mi się to dużym problemem. Zwłaszcza, że Filmbox HD znowu wałkuje filmy 6 i 7 Wink

(23.07.2013, 12:36)Sousuke napisał(a): [ -> ]
(22.07.2013, 20:23)AtoMan napisał(a): [ -> ](o 10 nie wspominając, chociaż tutaj sprawa nie jest aż tak skomplikowana jak się niektórym mogłoby wydawać).

Tzn?

Tzn. prawa od filmu 10 wzwyż są w rękach Universalu, a dubbing TPCI pyknie jak będzie potrzebny Wink
Stron: 1 2