Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Elijkowe atelier
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
No dobrze. Dorobiwszy się całych czterech prac związanych z Pokemonami uznałam, że teraz z czystym sercem mogę założyć sobie swój temat. (*^-^*)

Trenerzy:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Moja Elylia z Cherrygrove City. O tu jest trainer meme z mojego DA, gdzie można się dowiedzieć o niej coś pi razy oczko.

Kolaoliete, postać znajomej. Jeśli się zmuszę, to pewnie razem z Ely użyję jej w fanficku. Tak jak wcześniej - tutaj jest trainer meme i kilka danych na jej temat.

Poczki:
Jirachi z Maddox'owego konkursu rysunkowego.

Mój mały Szarik, którego dziś tworzyłam, próbując nowego kolorowania. <3
Moje promarkery usilnie próbowały mi przeszkodzić, ale jakoś udało się uratować sytuację. Chyba muszę znaleźć pracę, bo powinnam zrobić na nie spore zakupy... (╥_╥)
Bardzo ładne rysunki.

Jakiego programu używasz do kolorowania?
Pracuję w PhotoShopie (CS2), chociaż ostatnio zastanawiam się na wypróbowaniem SAI'a.
O, photoshop ^ ^
No, ja czasem koloruję w SAI'u. Jest fajny, taki prosty w obsłudze Big Grin
Przywykłam do niego i do piórka, bo większość odwalam wektorowo. Jak na ironię, to praktycznie nie potrafię rysować tabletem, chociaż próbowałam. xD

No właśnie znajomą wypytywałam o SAI'a i dlatego chciałabym go sprawdzić. ^~
Ojaaa, jakie awesome UwU
Jestem najbardziej zrąbaną osobą w fanarcie, oh my my.
Also Jirachi podoba mi się najbardziej, moja ulubiona legenda razem z Latiasem =w=
Eevee też jest uroczy, ma słodziutkie oczko :3

(Jestem chyba jedyną osobą, która musi mieć 10 poków, bo sześć to za mało huh)
(19.06.2013, 19:06)IrielNee napisał(a): [ -> ]Ojaaa, jakie awesome UwU
Jestem najbardziej zrąbaną osobą w fanarcie, oh my my.
[...]
Dziewczę, a w jakim wieku jesteś i od jak dawna rysujesz? (─▽─) Bo jednak warto byłoby nadmienić, że ja jestem po 20 i na poważniej to rysuję tak od tej dekady (więc progress to mam raczej kiepski xD).
14 lat mam.
Maziam sobie od pierwszej klasy podstawówki, ale zawsze rysowałam jak retard, więc można powiedzieć, że rysuję od roku. :/
No to właśnie, jak rysujesz od roku, to bardzo krótko. W rysunku, talent jak talent, ale bardzo ważna jest praktyka. So keep calm and carry on. ^~
Rysunki bardzo dobre, pod względem graficznym (ja na razie uczę się ogarniać Gimpa) Czekam na więcej prac Big Grin
Najlepsze są postaci w twoim wykonaniu. Ja to tam tradictionala rysuję, a digitala się uczę. Tableta już mam teraz cel: Paint Tool SAI, bo łatwo go ogarnąć i co nie co w nim potrafię Tongue.
Co do pokemonów:
Jirachi jest promarkerami, czy na photoshopie (czasami trudno poznać xd)? A co do rysunku to troszkę grubiutki Ci wyszedł, a może to specjalnie?
Eevee: powiem jedno: ech... czy tylko ja nie umiem rysować eevolucji
Ja to w większości gady rysuje :3
Przeważnie rysuję ludzi, co nawet widać po moim devintarcie. Tym bardziej, że ostatnio staram się przejść w bardziej realistyczny styl i taka kreska z Poków jest jednak sporym wyzwaniem.

Możliwe, że jest gruby. xD To był pierwszy pokemon, którego narysowałam od lat, nie licząc prób Pikacza w zeszycie (i Satosia). Oba - Jirachi i Eevee - po wykonaniu ich promarkerami na karteczce i zeskanowaniu, zostały lekko poprawione w PhotoShopie. Już tak mam, że zawsze coś poprawię, a bo tutaj jakaś mała kreska, a tutaj coś innego. Oba zostały lekko zblurowane i przyciemnione, a w przypadku Jirachiego dodałam jaśniejsze elementy na tym, co żółte. I tak musiałam je pomniejszyć, a po tak długiej prasy z PS'em, to już wychodzi samo z siebie, że coś poprawiam. ( ̄ヮ ̄)
Prace mi się podobają, cóż tu więcej powiedzieć Big Grin Duży plus za umiejętność posługiwania się Photoshopem^ ^ SAIa gorąco polecam, ale szczególnie do digital paintingu (nie wiem, czy te klimaty cię kręcą)
Chyba się nie dowiem, póki nie spróbuję, a może coś dobrego z tego wyjdzie. ^~ Jak się w niego zaopatrzę, to pewno coś nabazgram i będzie do oceny. >P

Edit:
Pikacz!

Edit2:
Riolu dla zukori:
I poza tematyką Poków chciałabym jeszcze wrzucić rysunek przedstawiający jedną z moich postaci, niejaką Lilkę. (>w<)〃
ojaaa, ale Ci ten riolu przecudnie wyszedł *_____*
jak go zdobędę, to zawiśnie na mojej tablicy korkowej, ha XD
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8