Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Rysunki początkowe.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Myślę że miesiąc już minął czyli mogę założyć ponownie a, niestety nie ma moderatora na tym dziele więc nie mam komu zgłosić . Dobrze bedę rysował prosze zamówienia jutro w rzuce trzy obrazki. PROSZE O ZAMÓWWIENIA :d
ZAMÓWIENIA: Reshiram, Scolipede, Tympole i Vibrava/Flygon Smile
Dobrze może postaram się na niedziele Big Grin A jak nie to poniedziałek Big Grin
Skoro od razu przyjmujesz zamówienia, to w takim razie możesz narysować Bisharpa. Jeśli masz na myśli ten twój pierwszy temat, który został zamknięty, to miesiąc jeszcze nie minął.
a ja dam dwa trudniejsze: gollet i hydreigon :d
Dobrze tylko potrzebuje troche czasu Big Grin
o to mam pomysł
na początek zgłoś się do projektu valhalla dex
odrazu +10 do umiejętności rysowniczych
ps. to nie jest zmuszanie tylko sugestia
Przepraszam że nie wrzucam rysunków ale mam problem z wrzuceniem postaram się jak najszybciej wrzycic.
Mi się tam nigdzie nie śpieszy Smile Jeśli wybrane przeze mnie Pokemony są za trudne to napisz Wink
Mam nadzieje ze nadaj przyjmujesz zamówienia bo chciałbym cię prosić o lucario
Jeśli jeszcze przyjmujesz zamówienia to prosiłabym o Gardevoir :-D
Spalcie mnie lub obarczcie procentami... ale 3,5 tygodnia to już dość sporo czasu, a jeśli Microice jeszcze nie wykonał pierwszych prac, to tym dłużej trzeba będzie na kolejne dzieła. Tongue

Ale żeby mocno nie offtopić... (procedura bezpieczeństwa anty% nr BC2/201) Poproszę Magnemita.
Rysunki 2 są ładne. Nie podoba mi się ten Glacek. On ma anoreksję? Big Grin
Nie wiem trochę mi nie wyszedł trochę się z nim trudziłem.

Jutro dodam Magnemita.
Stron: 1 2