Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowy Trailer Filmu 16!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Do internetu wyciekl kolejny/nowy trailer filmu 16ego. Wiemy juz, ze glownym przeciwnikiem Asha i company zostanie Shiny Genesect natomiast dostalismy niezbity dowod na to ze faktycznie duza role odegra tez Mewtwo.
VI Gene reprezentowac bedzie nie kto inny jak Sylveon w nowym szorcie.
Nie pozostaje nic innego jak czekac na wiecej informacji

Trailer wyszedł fajnie, Ciekawe co skłoniło te metalowe insekty do ataku. I chwała twórcom że Ash rozpoznał Mewtwo.
no właśnie. Sądząc po reakcji Asha to jest jednak TEN Mewtwo a nie jakiś nowy. Bardzo mnie to cieszy
Ash, który coś pamięta, Mew2 protagonista... majt bi fan Big Grin
Uuu,ale ogień mają zarąbisty Wink
Przynajmniej tego Mewto rozpoznał,bo gdyby sprawdzał Pokedex'ie to koniec Smile
Ulepszyli animację szkła w 3D,no i ataków typu Beam.Film będzie świetny.
w sumie nie pokazali całej wypowiedzi Asha. Może powiedział "Mewtwo... wow, czytałem o nim w magazynach" albo coś w ten deseń :p
a mi sie nawet Sylveon podoba animowany. Nienajgorzej wyglada na tle innych.
[Obrazek: 399538_545044312193271_450866939_n.jpg]
Wygląda na to że film na dosyć przyzwoitym poziomie będzie Wink Aczkolwiek początek bardzo mi przypomina ten z filmu pierwszego.
Fap fap fap ...
Mewtwo ratuje mu dupsko? Czyżby spłacał dług wdzięczności?
Matko, jaki ten Sylveon paskudny, w ogóle niepodobny do żadnej ewolucji... to w ogóle ewolucja Eevee jest, bo nie wygląda?

(7.03.2013, 8:48)M napisał(a): [ -> ]no właśnie. Sądząc po reakcji Asha to jest jednak TEN Mewtwo a nie jakiś nowy. Bardzo mnie to cieszy

Eee, a niby jaki miałby to być, skoro istnieje jeden? Z drugiej strony, gdyby to był inny, to jak go rozróżnić? Bo wygląd się zmienił dość wyraźnie.

Bardziej mnie cieszy, że Cilan nie ma pojęcia, o czym Ash mówi. Nareszcie trochę sensu.
A więc potwierdziło się, to co było raczej wiadome od początku - Genesecty robią rozpierduchę, a Mewtwo pomaga zaprowadzić porządek. Czyli odkrywczej fabuły się nie ma co spodziewać, choć film pewnie warto zobaczyć dla samego Mewtwo.

P.S Wiedziałem, że twórcy nie powstrzymają się przed zrobieniem Mewtwo dokładnie takiego wejścia smoka, jakie tu widzimy.
Fajnie, że Ash rozpoznał Mewtwo. Z tego co widzę, nasz fioletowy przyjaciel stał się bardzo szybki. Ciekawi mnie tylko, jakim cudem Pikacz tak łatwo odbił atak Genesecta.
Strasznie podoba mi się powrót Mewtwo, bo to Pokemon z rozbudowaną osobowością. Ciekawe co będzie nim kierować w tym filmie?

Szkoda tylko, że w polskiej wersji trzeba będzie zmienić głos Mewtwo , bo Obertyn był świetny [*]
Już nie przesadzajcie z tym "o rany, cóż to za cud nad wisłą, w filmach o pokemonach jest logika i spójność!!!" - bo w filmach o pokemonach akurat jest logika i spójność. Czego dobrym przykładem jest idealnie zespolona fabuła dp-owskiej trylogii.

Co do trailera... DAT GRAFIKA. Czemu, do latającego holendra, nie rysują tak normalnego anime, ja się pytam? >< Gdyby było umieszczone w takiej oprawie, oglądałam każdy filer z uśmiechem na facjacie.
Ogólnie film zapowiada się dość... pokuszę się nawet o stwierdzenie "drastycznie". Te obrażenia, ten ogień... Aczkolwiek to równie dobrze może być pic na wodę typu: "o, walniemy sobie epickie sceny w trailerach, aby zgarnąć profity, a potem strollujemy wszystkich i te sceny w ostatniej chwili usuniemy" (parę razy zdarzyła się taka sytuacja).

Mam tylko nadzieję, że nie będzie to copypasta (tudzież creepypasta) filmu pierwszego. Tego nie daruję.
(7.03.2013, 20:51)Qwest napisał(a): [ -> ]Ogólnie film zapowiada się dość... pokuszę się nawet o stwierdzenie "drastycznie". Te obrażenia, ten ogień...

Akurat filmy, w przeciwieństwie do serialu, zawierają nieco brutalniejszych scen, ale na Mortal Combat bym nie liczył XD

(7.03.2013, 20:51)Qwest napisał(a): [ -> ]Mam tylko nadzieję, że nie będzie to copypasta (tudzież creepypasta) filmu pierwszego. Tego nie daruję.

Chce zobaczyć sequel Smile
Stron: 1 2