Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Szukam pełnej listy odcinków Pokemon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy na tej stronie są wypisane wszystkie odcinki Pokemon czy są jeszcze jakieś "ukryte"?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Pok...n_episodes
wyglada na kompletna
Tak tam są wszystkie serie pokemon jakie na razie wyszły Big Grin.
Dzięks zależy mi bardziej na tych odcinkach niewypuszczonychSmile
Wszystkie "zbanowane" odcinki też tam są, nie ma tylko wzmianki o sylwestrowym specjalu który nie poleciał w związku z Porygongate Smile i nie za bardzo wiadomo co miał zawierać (choć jedna z wersji japońskiego tytułu sugeruje że to miała być powtórka wybranych odcinków lub klipszoł) i o klipszole bez tytułu który leciał przy okazji japońskiej premiery DP a który można znaleźć w internecie z japońskimi napisami.
Hm czyli te zbanowane odcinki wystąpiły w pierwszym sezonie

A porównajcie odcinki tutaj
pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcinków_serialu_animowanego_Pokémon
z tym co wstawialem na początku tematu. Zwróćcie uwagę na ten link co teraz wstawiłem i luknijcie na sezon pierwszy na 3 ostatnie odcinki. One też są zbanowane?
Chodzi ci o to, że nie ma tych trzech odcinków na Bulbowej liście dla Indygo? One są na tamtej liście, tylko wpisane jako pierwsze trzy odcinki dla Orange Islands. Nie były nigdy zbanowane i leciały normalnie nawet u nas. Po prostu autorzy obu list przyjęli inny punkt graniczny między Indygo a Orange Islands, na Bulbie przyjęto że Indygo kończy się wraz z zakończeniem zawodów ligi, natomiast lista z polskiej wikipedii liczy Orange Islands od zmiany czołówki.
Czyli rozumiem że to wszystkie odcinki które nie wystąpiły? Z tego by wynikako że tylko brakowało mi odcinka o Barbouchu no i ten specjalny.
A możecie mi coś napisać na temat odcinków specjalnych?