Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Black & White: Adventures in Unova - 16. sezon pokemon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przeglądając bulbapedię znalazłem informacje na temat nowego sezonu w USA. Pierwszym odcinkiem będzie The Most Magnificent Pokémon in the World?! Chillaccino VS Tsutarja! http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/P...s_in_Unova
w USA-owszem,ale w Japonii-nie. W Japonii ten sezon jest już od dawna,aktualnie trwa Higaki Conference.
Hmmm... tylko po co ten temat, skoro wiadomo o tym już od jakiegoś czasu, a omawianie kolejnych sezonów USA, gdy istnieje już wątek o anime w Japonii, chyba nie ma sensu, hm? :<
(29.12.2012, 20:21)SmaLL napisał(a): [ -> ]omawianie kolejnych sezonów USA, gdy istnieje już wątek o anime w Japonii, chyba nie ma sensu, hm? :<

Ma sens dla tego, kto ogląda anime w wersji amerykańskiej. Są wątki o anime w Polsce i Japonii. Nie wypada dyskryminować tych, którzy chcą śledzić serie w Ameryce, choć zapewne jest to najmniejsza grupa, ale cóż - wolność słowa itp.

Btw. podobają mi się amerykańskie tytuły sezonów, ale ten akurat nie jest zbyt pomysłowy.
Cóż można napisać w tym temacie? No cóż, tytuł beznadziejny, zdecydowanie najgorszy w historii. Liczyłem na to, że dadzą aluzję do powrotu Plazmy... Zobaczymy jeszcze jaka będzie czołówka, ale czarno ją widzę biorąc pod uwagę fakt, że Unova nam jeszcze dobrej czołówki nie dała, ani amerykańskiej, ani japońskiej...
Mam tylko nadzieję że w nowym sezonie wymyślą coś nowego a nie jakieś Battle Frontier czy coś w stylu podróz aby stać się silniejszym. Mam nadzieję że nas zaskoczą
(30.12.2012, 12:05)axel napisał(a): [ -> ]Zobaczymy jeszcze jaka będzie czołówka, ale czarno ją widzę biorąc pod uwagę fakt, że Unova nam jeszcze dobrej czołówki nie dała, ani amerykańskiej, ani japońskiej...

W czołówce zapewne pokażą Draydena, wspomną o N'ie (jeśli w ogóle wspomną), a reszta to bedzie pewnie reklama samej ligi.
Cytat:W czołówce zapewne pokażą Draydena, wspomną o N'ie (jeśli w ogóle wspomną), a reszta to bedzie pewnie reklama samej ligi.
Która to liga skończy się na początku serii Big Grin Myślę, że N-a i Plazmę pokażą, ale piosenka będzie prawdopodobnie zaskakująco podobna do poprzedniczek...
(30.12.2012, 12:05)axel napisał(a): [ -> ]Cóż można napisać w tym temacie? No cóż, tytuł beznadziejny, zdecydowanie najgorszy w historii. Liczyłem na to, że dadzą aluzję do powrotu Plazmy... Zobaczymy jeszcze jaka będzie czołówka, ale czarno ją widzę biorąc pod uwagę fakt, że Unova nam jeszcze dobrej czołówki nie dała, ani amerykańskiej, ani japońskiej...

Jestem niemal w 100% pewien że czolówka ta, to będą pozlepiane z sobą fragmenty ''Yajirushi ni natte'', czyli nic nowego. Ale w sumie lepsze to, niż opening ''Rival Destinies'' (choć niektóre tamtejsze sceny są naprawde dobrze dopasowane).

A co do tytulu, to już lepszy ja bym wymyślil. Pokemon BW: Dreams of Masters.

Btw. wy też macie dziwne uczucie że ''Adventures in Unova'' jest jakby nawiązaniem do ''The Johto Journeys'' ?
(30.12.2012, 15:16)Ertix napisał(a): [ -> ]wy też macie dziwne uczucie że ''Adventures in Unova'' jest jakby nawiązaniem do ''The Johto Journeys'' ?

Słowa "podróże" i "przygody" w tym kontekście oznaczają prawie to samo, więc trudno oprzeć sie temu wrażeniu Smile
(30.12.2012, 14:34)axel napisał(a): [ -> ]Która to liga skończy się na początku serii Big Grin Myślę, że N-a i Plazmę pokażą, ale piosenka będzie prawdopodobnie zaskakująco podobna do poprzedniczek...

No wiesz, potrafili dać czarno-biały opening, który jak dla mnie sensu nie miał, więc to wielki problem nie będzie ^^
Na pewno będzie coś z zespołem plasma pewnie dadzą dwie może trzy sceny. Jednak mnie bardziej ciekawi jaka będzie fabuła bo w sumie po lidze i paźmie to nie wiem co wymyślą.
Logo beznadziejne, trochę zbyt proste jak dla mnie (tak mi się wydawało na pierwszy rzut oka, teraz może i trochę się do niego przekonałem), a trailer całkiem fajny, szkoda tylko że nie pokazali Charka :/ Zresztą i tak najważniejsze by intro dobrze zrobili.
Trailer- nic specjalnego, ot poprzeplatane sceny z konferencji Higaki z odcinkami z serii N.
Logo- *_* (gwiazdki się zaświecily w mych oczach powodując upiększenie tego loga) Już nie mogę się doczekać aż zrobią to logo w Polskiej wersji (i może się dowiem czy poprawnie się pisze u nas ''Unova'' czy ''Unowa'' <jak my to mówimy>).
Stron: 1 2