Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Trailer najnowszego Filmu Pokemon z Genesectem!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I stało się... Po zapowiedziach w magazynach na oficjalnym kanale Pokemon na Youtube został zamieszczony krótki trailer najnowszego filmu Pokemon.

Robi się naprawdę gorąco. Czy rok 2013 będzie zapowiedzią 6 generacji Pokemonów?
zastanawia mnie to czemu jest tam tylko Ash. WYgląda jakby podróżował sam.
Raczej nie możliwe żeby zrobili VI genę, bo brakuje Remake'a.
Schemat (ogólny) gier od III generacji:
Gen. III
-Gra główna (Ruby, Sapphire)
-gra poboczna (Pokemon Pinbal: RS)
-Remake gry starszej generacji (Fire Red i Leaf Green)
-Remake (Pokemon Emerald)
-gra poboczna (Pokemon Mystery Dungeon RRT i BRT)


Gen. IV
-Gra główna (Diamond, Pearl)
-gra poboczna (PMD: EoT i EoD)
-Remake (Pokemon Platinum)
-remake gry starszej generacji (Pokemon HG i SS)

Gen. V
-gra główna (Pokemon Black i White)
-gra poboczna (Pokemon Rumble Blast)
-remake gry główniej (B2 i W2)
-gra poboczna (Pokemon MD: Magnagate & Infinite Labirynth)

Jak widać na schemacie powyżej brakuje nam jeszcze remake'u gry starszej generacji (może tu chodzić o remake R/S). Moim zdaniem najpierw zrobią remake gry starszej geny i dopiero dostaniemy VI genę.
Niekoniecznie. Weź pod uwagę, że i tak już złamali schemat tworząc dwa sequele, a nie tradycyjnej trzeciej, nieco rozbudowanej. Moim zdaniem nie ma sensu tworzenia tych rimejków teraz. Nie opłaca się im to, bo powinni już zrobić grę na 3DSa, więc trzeba zrobić nową genę (rimejki zawsze dobrze się sprzedają, więc lepiej zrobić nową genę, która ludzie chętniej kupią dzięki zmianie konsoli, zyski będą większe niż w przypadku robienia rimejku na 3DS-a). Poza tym różnice graficzne nie są duże, legendy III geny w większości dostępne, zmian w systemie walki też specjalnie nie ma (oprócz zmian w atakach fizycznych/specjalnych), a liderzy pojawili się w PWT, więc po co rimejk?
Zresztą trzeba też zauważyć, że anime jest już na ukończeniu. Episode: N więcej niż rok nie pociągnie, w powrót do Hoenn nie wierzę, bo dlaczego Ash miały tam iść i co by tam robił? Dlatego, moim zdaniem rimejków III generacji teraz nie będzie, bo zresztą ich być nie musi.
No nie musi być tych remaków, ale byłoby fajnie jakby zrobili. Taka Rayquaza, Kyorge i Groudon w 3d. Łał! Na tym trailerze Ash pewnie szedł sam po bułki do sklepu. To raczej do niego nie podobne żeby podróżował sam.
W sumie nawet nie wiemy, o czym do końca będzie "BW2N" - znając ten serial okaże się, że wrócimy do starej formuły fillerów z DP i wcześniej, przeplatanymi co 5-10 odcinków jakimś plotem z Plazmą, w najlepszym wypadku będą przedstawiać ich działania jak Zespołu R na początku BW. I pomiędzy tym jakieś kolejne zawody z Don Georgem. A potem jakiś kolejny BF można wcisnąć.

Poza dość naciąganą teorią z nową ewolucją Eevee nie ma póki co żadnych widoków na kolejną generację, tym bardziej, że 16 kinówka będzie poświęcona obecnej, a do schematu przecież potrzeba nam kinówki z pokemonem z przyszłej generacji w roli głównej Tongue
O, widzę, że już stworzyli Pokemona-Transformera... -_-