Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Shiny Genesect w filmie 16!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pierwsze szczegóły dot. filmu numer 16 w roli głównej z Genesectem zostały ujawnione w nadchodzącym numerze magazynu CoroCoro.

Tradycyjnie Pokemon ten pojawi się w tytule filmu, który zostanie podany na wiosnę. Szesnasty pełnometrażowy film Pokemon będzie miał swoją premierę 14 lipca 2013 w Japonii.

Dodatkowo, pojawia się specjalny, czerwony (shiny) Genesect zwany Genesect of Extremespeed (神速のゲノセクト)

przewiduje dobrego eventowego poka do pobrania ^_______^
Mam nadzieję, że Episode N nie będzie trwał co najmniej do lipca...
nie wiem jak wam, ale w tym kolorze Genesect kojarzy mi się z taką agresywną odmianą czerwonej mrówki
(12.12.2012, 9:23)nilson napisał(a): [ -> ]przewiduje dobrego eventowego poka do pobrania ^_______^

Przewiduję kolejny kinowy life event w Japonii, który nie wyjdzie poza nią TT~TT

Tak Nid, mam dokładnie takie samo skojarzenie Big Grin
Jak pokemon stworzony przez Team Plasmę może mieć jeszcze swoją 'shiny' wersję? O____o

Jaki jest w tym sens?! Xx
Pokedex: Over 300 million years ago, it was feared as the strongest of hunters. It has been modified by Team Plasma.

Team Plasma dorwał szczątki, które były shiny? Nie widzę innej możliwości.
bardziej z sensem by było ze zwykłych szczątek zrobić wersję SHINY

coś a'la Lake of Rage xP
Okaże się w lipcu ^___^
Event będzie napewno,przeczytajcie to:

Genesect is to be given again in Japan from January 11th 2013 to February 10th 2013 in Pokémon Centres across Japan for Black, White, Black 2 and White 2. We'll provide more details as it comes

Tekst pochodzi z serebii net
[Obrazek: corocoro012.jpg]

A mi on przypomina Ferrari XD
A ciekawi mnie co Groudon i Kyogre robią na tym skanie i o czym tam obok nich napisali?
To dobrze, czerwony Genesect ładniejszy Smile. Martwi mnie tylko, że coraz częściej wykorzystują Shiny, obawiam się, że zaraz będą normą, a powinny być wyjątkami...
normą ? w filmach były raptem dwa razy, w anime było parę, to są dalej wyjątki.

event będzie rozdawany w sklepach, czyli możemy o nim zapomnieć.
Genesect w kolorach shiny jeszcze bardziej kojarzy mi się z Scizorem i wygląda w tej czerwieni groźniej. Co powoduje, że jeszcze bardziej mi się podoba i tym bardziej nie rozumiem hejcenia jego designu. Ale rozumiem, że Meloetta jest lepsza?

(12.12.2012, 9:33)lirykald napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że Episode N nie będzie trwał co najmniej do lipca...
Ta cała saga z N'em (czy co to tam jest) na 99,9% będzie trwać do końca sagi Best Wishes!, która nastąpi wraz z premierą gier z szóstej generacji, a na to na pewno nie nastąpi w lipcu, najwcześniej gdzieś we wrześniu, albo później, a może i nawet dopiero w 2014. Premiera nowej generacji to wciąż wielka niewiadoma.
Choć patrząc na to jak anime pędzi z ligą (tzn. po tym co przeczytałam tutaj na forum jak czasem wejdę do działu anime na kilka minut, sama nie oglądam, bo po co mam szargać sobie nerwy i tracić czas na taką słabiznę, wystarczy mi, że próbuję się zmusić do kinówek Wink) to chyba się śpieszą, by wyrobić się z motywem z N'em, co może (choć wcale nie musi, to tylko moje przeczucie) świadczyć o tym, że piąta generacja się skończy w 2013 (w Japonii), może i nawet we wspomnianym wrześniu. A ja bym nie miała nic przeciwko temu, bo jestem bardzo ciekawa jak będą się prezentować gry z główej serii na 3DSie, na które tak długo musimy czekać, więc wymagam od Game Freak, by się naprawdę postarali i wyskoczyli z czymś wielkim.

Jako, że nigdzie nie ma o tym na forum mowy, a robienie newsa o tym nie ma sensu, to napisze tu. Wiadomo już, że będzie kolejny short dla dwulatków przy tej kinówce i nazywa on się Pikachu and Eeevee Friends, czyli badziewnie i już tytułem sugeruje swój target. Już od razu pojawiły się domysły, że w tym szorcie może się pojawić nowa eeveelucja, jeśli w ogóle ma ona być. A wydaje mi się to całkiem prawdopodobne, w końcu po co mieliby robić krótkometrażówkę o, co prawda bardzo mainstreamowym, ale jednak Pokemonie z pierwszej generacji, który nawet nie ma żaden ewolucji w piątej? Wcześniej też debiutowały jakieś Poki w szortach, czy to Snubbull i Marill (przypominam, że Wakcje Pikacza były jeszcze przed Orange Island) w tym pierwszym, czy Elekid i dużo Ledyb w drugim.
A zresztą myślę, że w głównym filmie też będzie jakiś Pokemon (może nawet i niejeden) z szóstej generacji, ba będę zdziwiona jak będzie inaczej. Czas najwyższy, przypominam, że Munchlax pojawił się już w drugim hoennowskim filmie, a film o Genesectcie będzie trzecim z Unovy.
Stron: 1 2