Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Liga Pokemon - Konkretne Informacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Znamy już informacje o Lidze Pokemon w Polsce.

Liga POKEMON 12-01-2013r - Sobota godzina 10.00
w sklepie Morion, ul.Reymonta 12 lok.9, Warszawa

Tylko oryginalne karty - Format BW

Gracze muszą mieć swój nr ID z Pokemon Trainer Club (W sklepie będą wydawane karty z numerami graczy)
Link do rejestracji jeśli ktoś go nie ma : https://www.pokemon.com/us/account/signup/

Turnieje będą się odbywać co miesiąc w soboty. Cena 15 zł

Więcej informacji o rejestracji w lidze Pokemon w Polsce znajdziesz na:
www.organized-play.pl
www.moriongames.pl
oraz www.pokemon.com

O tym wydarzeniu będziemy informować ponownie na początku stycznia. Zapraszamy do dyskusji na forum.
Dziękuje za informacje, byłem tam już na 3 spotkaniach Ligowych(tak to nazwe), póki co żadnych informacjii o promkach i numerach ID nie było, takie konkrety to naprawdę, wiedząc już o tym, że na forum.isa.pl wszystko jest napisane, nawet są dyskusje i raporty, o tym wiadomo było już dawno, cóż nowinki to to nie są
Nowinką na bank może być jeden temat na pokegymie o promkach ligowych na PTCGO. Jedną z nich jest catcher, tak catcher za prawie darmo xD.
(11.12.2012, 16:16)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]Dziękuje za informacje, byłem tam już na 3 spotkaniach Ligowych(tak to nazwe), póki co żadnych informacjii o promkach i numerach ID nie było, takie konkrety to naprawdę, wiedząc już o tym, że na forum.isa.pl wszystko jest napisane, nawet są dyskusje i raporty, o tym wiadomo było już dawno, cóż nowinki to to nie są

Nie każdy zna isa, nie każdy gra, nie każdy wie...
dlatego postanowiłem napisać o tym newsa, w końcu to promowanie Pokemonów w Polsce. Dla graczy może nie jest to nowiną, ale dla osób które nie słyszały o lidze ani o takich rozgrywkach tak.
Boże, mieszkam od tego pawilonu kilka przystanków...XD
(12.12.2012, 8:24)Raik napisał(a): [ -> ]Boże, mieszkam od tego pawilonu kilka przystanków...XD

No to składaj talię, kupuj bilet autobusowy i ruszaj xD
(29.12.2012, 12:24)Hikomikos napisał(a): [ -> ]No to składaj talię, kupuj bilet autobusowy i ruszaj xD
Nie ma mowy. TCG nie dla mnie. Dodam, że obok tego pawilonu jest moja szkoła...XD