Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: N pojawia się w anime!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
N pojawia się w anime! Pod koniec ostatniego odcinka Pokemon w Japonii pojawiła się zapowiedź nowego:
ポケットモンスターベストウイッシュ シーズン2 エピソードN
(Pocket Monsters Best Wishes! Season 2 Episode N)
W filmie ukazany jest fragment w którym N schodzi w dół po schodach:

Czy to oznacza nowe przygody w towarzystwie N'a?
Informacje: Filb.de
Siakoś filmik nie działa :< Co do samego newsa - tylko jeden komentarz:

NARESZCIE!
Fajnie będzie się działo ;D
zepsują N-a tak samo, jak zepsuli każdą postać z gier dodaną epizodycznie do anime

do not want
(29.11.2012, 23:35)SmaLL napisał(a): [ -> ]Siakoś filmik nie działa :< Co do samego newsa - tylko jeden komentarz:

NARESZCIE!

Już poprawiłem newsa. Zamieściłem zdjęcia. nie będzie żadnych problemów.
(29.11.2012, 23:44)Vapek napisał(a): [ -> ]zepsują N-a tak samo, jak zepsuli każdą postać z gier dodaną epizodycznie do anime

do not want

ej Lyra z HG/SS byla sponio.
zobaczymy co z N'emem. chociaz to postac calkowicie nie pasujaca do klimatu anime to jakos jego pojawienie sie mnie jara xD
W końcu, po 81 odcinkach Best Wishes, nareszcie pojawi się N. Nie wiem, dlaczego, ale chyba się w nim zakochałem ^w^. Mam tylko nadzieję, że w Japonii nie będzie kolejnego kataklizmu, jak to było przed wyemitowaniem odcinków plasmy.
z trudem to mówię, ale jednak manga zepsuła N'a. Nie wierze, że anime może z nim zrobić coś jeszcze gorszego, niż zahipnotyzowanego, maniakalnego fizyka, który wierzy, że naturą pokemonów jest tylko i jedynie walka.
(30.11.2012, 13:16)nilson napisał(a): [ -> ]http://www.youtube.com/watch?v=qGW0CwLWTsE&feature=youtu.be

jest i video

ja chcę takie rogaliki <3333
oja, nowe pokepan~ muszę je spróbować <3
Nowe info: "Episode N" będzie całym nowym arcem anime, startuje 17 stycznia 2013.
Mam cichą nadzieję, że N dołączy do Ash&Co., przynajmniej na parę odcinków. Takie lekkie zamieszanie przydałoby się w anime. Chociaż seria tylko o walce ze zUymi wydaje się dziwna. Zobaczymy jak będzie, bo już straciłem nadzieję na Plazmę, a oni tu nagle wyskakują z takim czymś.
Skoro seria startuje już 17 stycznia to można być pewnym, że Ash przegra z gościem z Eeveelucjami. Bitwa z Kotetsu będzie 20 grudnia, potem pewnie będzie tradycyjna przerwa świąteczna, więc zostają dwa odcinki (chyba, że będzie specjal, ale to niewiele zmienia)
Chwila, chwila. Zauważyłem, że w "Episode: N" ma pojawić się również dobrze znany Zespół R. Czy oni nie pojechali przypadkiem do Kanto? Czy to możliwe, że Ash wróci do Kanto? Nieeeeee, to by było za dużo dobrego, chociaż tłumaczyłoby stare poki Asha z czołówce, ale to i tak praktycznie niemożliwe.
Widziałam tą postać, jak grałam u kumpla w White i muzę przyznać, że przypadłą mi cholernie do gustu(pomijając, że widziałam z nim sporo fajnych rysunków x3).
Zobaczymy co zrobią, bo jakby nie patrzeć, jak ktoś wyżej pisał potrafią rozwalić postacie z gier, mam tylko nadzieję, że tym razem tak nie będzie.
Ale w lidze się pojawi ? Czy jak ? Big Grin
Stron: 1 2