Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Premiera Magnagate and the Infinite Labyrinth
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: premiera.png]

Wczoraj, dnia 23 listopada, na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni została wydana nowa gra z serii Pokemon Mystery Dungeon o podtytule Magnagate and the Infinite Labyrinth. Przypomnę, że to pierwsza gra PMD, która jest w 3D. Na dniach (prawdopodobnie jutro) przygotuję listę ciekawostek na temat samej gry, mechaniki i nowych możliwości. Z pewnością będzie ich wiele, więc jest na co czekać. Obecnie jedyną informacją dotyczącą premiery nowego PMD na terenie Ameryki Północnej i Europy to lato 2013, lecz gdy tylko znane będą dokładniejsze daty, wasz nadworny redaktor Kapu poinformuje Was o tym.

[Obrazek: box.jpg]
Tak jak obiecałem dnia wczorajszego, dzisiaj wypiszę ciekawsze informacje na temat możliwości w grze, mechaniki i nowych funkcji. Zacznę od wypisania przedmiotów, które można odblokować wklepując specjalne kody w grze.

Kody na przedmioty (Kliknij, aby wyświetlić)

Poniższe informacje są spoilerami, dlatego są zawarte w tagu spoiler. Czytasz je na własną odpowiedzialność.

Ciekawostki z Magnagate and the Inifinite Labyrinth (Kliknij, aby wyświetlić)
No i super Smile Choć nie gustuję w tego typu grach, to może kiedyś skuszę się zagrać. Im więcej wydadzą tego ''badziewia'' jakim są gry nie z glównej serii, tym bliżej remake R/S na który czekam z utęsknieniem Smile
odpaliem raz w zyciu Mystery Dungeona i po 10 minutach wylaczylem. Wersje na 3DSa omine szerokim lukiem.
(25.11.2012, 17:19)nilson napisał(a): [ -> ]odpaliem raz w zyciu Mystery Dungeona i po 10 minutach wylaczylem. Wersje na 3DSa omine szerokim lukiem.

Hmm to tak jak ja, choć ostatnio zagrałem chwilę i spodobało mi się ... co do tej wersji to znacznie bardziej podoba mi się grafika. niestety nie mam planów na zakup tej gry ...
Ja tam lubię Mystery Dungeon, zagrałem w Blue Rescue Team, przeszedłem Explorer of Time i Explorer of Sky, jesli tylko uda mi się zaopatrzyć w 3DS (drogo) to zagram i w tą część - miła odskocznia od głównej linii gier Pokemon.