Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Screenshoty z PMD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oficjalna strona Pokemon została wzbogacona o nowe screenshoty z nadchodzącej wielkimi krokami kolejnej gry z serii Pokemon Mystery Dungeon o podtytule Magnagate and the Infinite Labyrinth. Screenów jest sporo, co więcej ukazują nam one malownicze krajobrazy oraz bardzo dobrze wykonane modele 3D Pokemonów! Kolejną nowością w tej odsłonie PMD jest tzw. Companion Mode. Polega ona na tym, że gracz będzie w stanie kontrolować inne Pokemony, a także nimi sterować. Będzie można bez problemu wydać komendę zebrania jagód czy innych przedmiotów swoim przyjaciołom w podróży po jaskiniach. Pokemon.com donosi również, że nie będzie możliwości zaprzyjaźnienia się z niektórymi napotkanymi Pokemonami, w skład których wchodzi Zekrom i prawdopodobnie inne legendy.

[Obrazek: I8i6x.jpg][Obrazek: f7LtP.jpg][Obrazek: MFp1M.jpg]
[Obrazek: yfekl.jpg][Obrazek: Jtof3.jpg][Obrazek: E9LQ7.jpg]
[Obrazek: nHy7d.jpg][Obrazek: vKvxc.jpg][Obrazek: 7pXay.jpg]

[Obrazek: l8yiH.jpg][Obrazek: TkuuT.jpg][Obrazek: R6Yax.jpg]
[Obrazek: 47Fer.jpg][Obrazek: svQH3.jpg][Obrazek: rVWxN.jpg]
[Obrazek: uvzqw.jpg][Obrazek: z6aVq.jpg][Obrazek: aT8HO.jpg]
[Obrazek: i9l2e.jpg][Obrazek: LNYWG.jpg]

Pokemon Mystery Dungeon: Magnagate and the Infinite Labyrinth niedługo zostanie wydane w Japonii i właśnie dlatego została zaprezentowana nowa karta pre-paid. Znajdują się na niej wszystkie Pokemony, których udział w grze będzie znacznie większy. Karta ma wartość 1000 yenów, które można spożytkować w Nintendo eShopie (3DS i Wii U), DSi Shopie oraz Wii Shopie.

[Obrazek: 6vkPL.jpg]

Gierka zapowiada się coraz ciekawiej. Co o niej myślicie? Pobije swoje poprzedniczki czy może wszyscy szybko o niej zapomnimy? Zapraszam do komentowania Wink
Gra wyglada na pewno apetycznie i poki są bardzo ładnie zrobione. Nareszcie jakaś gra Pokemon na 3DSa z zajefajną grafiką. Czytałem na Serebii o 10 rocznicy wydania gier Ruby Sapphire w Japonii i będa mieli poki Kyogre i Groudona do pobrania w centrach Pokemon, więc tak myślę że remake tych właśnie gier zobaczymy na 3DSa w marcu w Japonii, coś mam takie przeczucie Smile
Mimo, iż niektóre wersje gier 3D mi odpowiadają, ta tutaj jakoś do mnie nie przemawia. Nie wiem, czegoś, patrząc na screenshot'y, jej brakuje. Możliwe, że gdybym sobie w nią zagrała, to bym zdanie zmieniła. Po prostu zobaczymy co wyjdzie w praniu i ile czasu przetrwa na rynku.