Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Trzy zwiastuny Pokemon Mystery Dungeon na 3DS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Trzy nowe trailery gry Pokemon Mystery Dungeon: Magnagate & the Infinite Labyrinth zostały opublikowane na oficjalnym kanale Pokemon w serwisie Youtube.

Pierwsze dwa są w stylu anime, które wprowadzają nas w świat nowych Dungeonów. Warto zauważyć, że w nich głosu Pikachu nie podkłada Ikue Otani, lecz Kugimiya Rie.
Dodatkowo, Pikachu występujący w trailerze ma dosyć specyficzny ogon - jego górna część przypomina serce (samica?)

Trzeci zwiastun pokazuje, że nowy gry będą korzystać z funkcji AR na 3DS.

Te trailery emanują słodkością. Są zbyt słodkie - przesłodzone, ale lubię słodycz. Im słodsze tym lepsze Big Grin
Tak, słodyczą i cukrem można ładować worki, aczkolwiek trailery do przetrawienia. No i wyraźnie czuć oczywistą oczywistość, jaką jest promowanie bajeru w PMD, jakim jest grafika w 3D. Jak to wyjdzie? Czas pokaże ;]
Ciekawe co ta nowa funkcja daje z tymi kształtami( po trailerze wnioskuje że odblokowywać będzie jakieś dodatkowe dungeony ale pożyjemy zobaczymy. Już nie mogę się doczekać marca/kwietnia bo w tym czasie na bank wyjdą w Europie oczywiście jeśli znowu nie będą robili łaski jak to było z Conquestem kiedy nie podali daty premiery w Europie i USA i se poczekamy dłużej Wink
Jeżeli mój 3DS mnie serio wciągnie do gry i nie będę musiała iść do gimbazy, pod pretekstem zabicia mojej osoby przez dzikiego Croagunk'a to zastanowię się nad kupnem.
Raiku... bo to JEST samica xP

Mi się filmiki natychmiast spodobały, jak tylko je zobaczyłem :3
Jednak nie spotkałem się z burzą zainteresowania na shoutboxie :<

ale wiecie co... powiem to tylko raz
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)