Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Liga Pokemon w Polsce - OFICJALNIE !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak podaje strona: organized-play.pl
"Liga Pokemon powraca!"
[Obrazek: Pokemon_League_logo_ES_160x105.png]

Sezon zaczyna się 22 października br.
Poszczególne sezony są raportowane za pomocą Pokemon.com

Więcej informacji dla organizatorów można było znaleźć tutaj., lecz termin był do 12.10.2012 godz. 20:00. Dość krótka rekrutacja i słabo rozreklamowana.

Aktualnie potwierdzoną informacją od organizatora Ligi Pokemon w Morionie jest to, że:
Liga będzie rozgrywana w soboty poczynając od 27-10-2012r początek godzina 10,00

Łącznie jest 8 różnych sezonów w których można zdobyć odznaki:
- Aspertia Gym
- Virbank Gym
- Castelia Gym
- Nimbasa Gym
- Driftveil Gym
- Mistralton Gym
- Opelucid Gym
- Humilau Gym

[Obrazek: bw-season-badges.jpg]
(Zdjęcie odznak z ligi: Pokebeach.com)

Aby brać udział w lidze należy zarejestrować się na stronie Pokemon.com oraz posiadać własny Player ID.
Nareszcie ktoś newsa napisał Big Grin. Hikomikos wejdź proszę na skajpa to pogadamy nt. Groudona. Tylko ja mam małe pytanie, jak wyrobić ten Player ID?
Napisz do organized-play.pl oni Ci powiedzą co i jak Wink
Potrzebne dane do wyrobienia ID to Imię Nazwisko i Data urodzenia.

Ja swój Player ID mam od wakacji i niebawem będę próbował sił w Professor Program, ponieważ chcę się nauczyć wszystkich zasad, a kto wie może zacznę grać Big Grin

Sam bym zorganizował ligę, ale nie mam gdzie. w wymaganiach najlepszym rozwiązaniem jest własny sklep z kartami .... choć w bibliotekach i innych publicznych miejscach jest możliwość.
Wielkie dzięki za pomoc. Powodzenia, trzeba rozwiązać jakiś Quiz i jeżeli jest dużo % to jesteś profesorem Big Grin.
(12.10.2012, 23:54)Pelek napisał(a): [ -> ]Wielkie dzięki za pomoc. Powodzenia, trzeba rozwiązać jakiś Quiz i jeżeli jest dużo % to jesteś profesorem Big Grin.

Tak o ile się nie mylę to trzeba mieć ponad 80 lub 85% (nie pamiętam dokładnie) pytań jest ok 40 (oczywiście po angielsku) i bodajże godzina czasu na rozwiązanie.

Ja tam się cieszę, że po zapoznaniu z zasadami udało mi się uzyskać wynik 51%, trudności miałem z innymi pytaniami np organizatorskimi i z serii DP i HS ... ponieważ uczyłem się na BW on.
A to niespodzianka. Szkoda że już nie gram i że nie mieszkam w Wa-wie Big Grin
(13.10.2012, 16:34)ktos_pl napisał(a): [ -> ]A to niespodzianka. Szkoda że już nie gram i że nie mieszkam w Wa-wie Big Grin

Liga będzie nie tylko w Warszawie. Każdy sklep (może to być też zwykłą osoba lub grupka fanów) który zgłosi się do organizacji będzie mógł ją zrobić.