Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Conquest Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiem czy dział dobry, pewnie nie, ale w Pokemon Conquest gdy wpisuję hasło na gible'a to co się z tym pokiem dzieje gdy wpisze to hasło ? Gdzie on jest ? Jak mogę go mieć ?
Musisz odczekać jeden dzień. Wtedy pokaże się w jednej z twoich posiadłości. Tam będziesz musiał się z nim zLinkować. Radziłbym poczekać aż będziesz miał generała który będzie mógł osiągnąć z Giblem dobre wyniki. Bo tak wytrenujesz go tylko do maks 40%.
Tu masz listę kto z jakim Pokemonem się dobrze łączy:
http://www.serebii.net/conquest/bushou2.shtml
A jeżeli się nie pokazuje ? Mam przejść do następnego miesiąca ? Można wpisać jeszcze raz ten kod jeżeli coś by się nie udało ?
Wpisujesz kod i dajesz NEXT MONTH, potem przychodzi Messenger
*Czytaj uważnie*
Mówi ci lokację np.
Lord Mmmik! Gible has been seen in *Nazwa Lokacji* itd.
I w tej lokacji jest
Przykład: Ignis, Cave lvl 1

A właśnie, jak wpiszesz raz dany kod TO NIE MOŻESZ WIPSAĆ GO DRUGI RAZ.

@Down

Dlaczego? Zlinkujesz się ale nie uzyskasz Perfect Link'a lub 40% +.
Jak pisałem w lokacji którą poda ci Messenger. Warrior może być PRAWIE każdy (czyli np. jak masz znaczek linka z krzyżykiem to zapomnij)

Żeby sprawdzić gdzie masz pokemon są 2 możliwosći.

1.Na mapie dajesz przycisk Y i tam wyskakuje ci lista warriorów z pokemonami.
2. W danym zamku np. Aurora. Wchodzi do zamku, dajesz START *wyskakuje menu*, dajesz INFO i tam masz a żeby zmienić przechodzi krzyżykiem w prawo, a danego pokemona wybierasz normalnie. Potem dajesz na niego A. i potem B żeby wyjść
Czyli wychodzi na to że prawdopodobnie z giblem się nie zlinkuję. Czy jest gdzieś ten gible możliwy do zlinkowania lub jego trener do rekrutacji ? Gdzie pokazuje się zlinkowany pokemon ?

EDIT :
Sprawdzałem czy gible będzie później dostępny i chyba nie będzie, więc tylko teraz się pytam gdzie pokazują się po bitwie zlinkowane pokemony ?

EDIT 2: Już dowiedziałem się jak wybrać danego zliknkowanego poka.
Proszę pomóżcie błagam błagam proszę:

Gram sobie w Conquest STORY z Kenshinem z 5 zwycięstwami i najechałem Violight (dla niewiedzących Elektryczne) no i wygrywam aż tu nagle
Enemy Drillbur used Dig!
No dobra czekam i czekam
*3 turns later*
Nic się nie dzieje moje tury mijają elektryczny system wali a Drillbur gościa cały czas pod ziemią i nie wiem co robić.

Zaznaczam, że nie gram na emu.

Dziękuję za zainteresowanie dzięki Waszej "pomocy" rozwiązałem problem.
Ja mam inny problem/pytanie.

Wg Serebii, żeby ewoluować Machoke'a, Kadabrę itp., trzeba mieć określony Link level i battle warriors (Założyłem, że muszę pokonać Warlorda z pokiem w teamie.
Mój Machoke ma ma link prawie 68% (Wymagane 60), walczyłem z nim w teamie dwa razy przeciwko królestwom. Raz mi go rozwalili, nie wyewoluował, to myślałem, że przez to. Dzisiaj w nocy zaatakowałem Spectrę (Machoke jest tam bezużyteczny, ale wziąłem go ze sobą i trzymałem na tyłach. Królestwo zdobyte, ale nie wyewoluował.
Dlaczego?
Dodam, o ile to ważne, że jest to Best Partner dla mojego Warriora.
Spróbuj zawalczyć przeciwko Warlordom w jaskini albo pokonaj któregoś właśnie Machokiem. Wydaję mi się, że on musi któregoś zniszczyć, a nie stać tylko w tyle, ale takie jest moje zdanie jeszcze nie ewoluowałem żadnego pokemona w tej grze. Ale jak przeczytałem na Serebii coś tam o tym piszę, że kiedy walczy przeciwko warlordom więc spróbuj, jeżeli możesz spróbuj zabrać tylko go do jaskini albo oddawaj mu wszystkie "zabójstwa".
<ciach>.Mógłby ktoś mi go odrobić? Podbiłem wszystkie królestwa do tego gościa z Rhyperiorem, po czym dołączył do mnie koleś z Gallade (nie pamiętam imion), a najważniejsze poki to:
Eevee, Jigglypuff, Prinplup, Quagsire, Darumaka i Carnivine, razem miałem 1400 siły.
Głównie chodzi mi o postęp w podbijaniu.
(20.02.2013, 22:12)bout napisał(a): [ -> ]Komp nagle dostał crasha i straciłem zapis (tak, gram na emulatorze).

I zajebiście, propsuję Twój komputer.
(20.02.2013, 22:14)Gonzo napisał(a): [ -> ]
(20.02.2013, 22:12)bout napisał(a): [ -> ]Komp nagle dostał crasha i straciłem zapis (tak, gram na emulatorze).

Nie pasuje ci że gram na emu, eh?

< nie tylko jemu... Regulamin się czyta. ~ Pawciooo
(20.02.2013, 22:56)bout napisał(a): [ -> ]

Blah, blah, regulamin, blah, blah, emulatory i romy, blah, blah, zakazane. Niestety: dura lex, sed lex - trudne prawo, ale prawo.

@down post #14 - i tak wolałem napisać, by nikt się nie pruł, że za krótko piszę. : P

Nie pasuje mi, że jesteś kolejnym półgłówkiem, co nie potrafi poświęcić dwóch minut na przeczytanie regulaminu. Mam w poważaniu to, na czym grasz.

Nie, nie jestem niemiły, po prostu nie toleruję złodziei, nic osobistego.
(20.02.2013, 22:59)Kleszczu napisał(a): [ -> ]

Blah, blah, regulamin, blah, blah, emulatory i romy, blah, blah, zakazane. Niestety: dura lex, sed lex - trudne prawo, ale prawo.

Okej (._. )

PS: Wiem co znaczy dura lex, sed lex (słucham Huntera) :F

< Fajnie, ale nikogo to nie obchodzi Smile Następnym razem zanim coś napiszesz na forum przeczytaj REGULAMIN http://forum.pokemony.com/temat-1-Regula...2-14-39%29 ~Pawciooo
Przestańcie spamować, ja w tym wątku do usług Smile
Stron: 1 2