Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Znamy liderów sal w BW2!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na okładce oficjalnego poradnika do BW2 możemy zobaczyć (kolejność poza pierwszymi dwoma liderami przypadkowa): Cherena, Homikę, Draydena, Claya, Elesę, Skylę, Burgha, oraz Shizui. Wszyscy liderzy oprócz Elesy zachowają swoje dotychczasowe artworki.

Brycen pojawi się w Pokewoodzie, natomiast los Lenory, Iris i trójki braci jest, póki co, nieznany.

Gdyby ktoś był chętny, poradnik, o którym mowa ukaże się 30 czerwca w Japonii i będzie kosztował 680 jenów (ok. 30zł)

[UWAGA!] Wewnątrz poradnika znajduje się tabela typów, która pokazuje, że typ Ghost nie jest już odporny na typ Bug. Nie wiadomo, czy jest to błąd poradnika, czy faktyczna zmiana odporności/słabości.

Co jak co, ale dla mnie TA kolejność jest dziwna. No i Drayden powinien już odejść na emeryturę (ew. być w E4), a powinna go zastąpić Iris. Nie wiem czemu, ale przez chwilę pomyślalem że fajnie by bylo jakby liderką w jednym mieście byla Cynthia.
Ciekaw jestem co się może dziać z Iris, z braćmi, i z nadopiekuńczą nianią której wolalbym raczej nie widzieć. Może to będzie tak że Drayden będzie w Black, Iris w White, tak jak poprzednio, z tym że tego jeszcze nie wiemy?

Ja bym póki co, ulożyl taką kolejność (kolejność przypadkowa, więc nie sugerujcie się cyferkami)

1) Cheren
2) Homika/Celvira jak ktoś tam przypuszczal na Serebii
3) Clay
4) Skyla
5) Iris
6) Elesa
7) Arti (wolę używać imienia które kojarzy mi się z Artystą, niż z jakimś badziewiem)
8) Cynthia/Shizui

To takie moje wyobrażenia co do kolejności liderów sal.
Wlaściwie to szkoda że wszyscy nie dostali nowych artworków poza Elesą. Eh, Unova się tak diametralnie zmienila, co szkodzilo im dać nowe ciuszki? Chociaż nie, wróć! Gdyby tak zrobili to zabiliby Iris, czego nie chcę! Ale Cynthię mogli zmienić!!
Uświadomię Cię - nikogo nie obchodzi jakich imion wolisz używać.

Kolejność, w jakiej podałem liderów jest przypadkowa. Nie wiem, po co wypaliłeś z Cynthią skoro liderzy są podani.
Gonzo, wyraźnie napisalem chyba że to nie ja uważam Homikę za jakąś Celvirę, tylko ktoś z Serebii. Dwa, to POMYŚLALEM o Cynthii ponieważ jest to dosyć silna przeciwniczka, i na liderkę by się nadawala. Ciągla praca mistrza Sinnoh musi być pewnie męcząca, i swój tytul odda(la) by graczowi, co by się nawet zgadzalo.
:o
pokerewolucja omg. co to za gra bedzie Sad
glucho wszedzie, ciemno wszedzie
brzydko bedzie :CCCC
W sumie... niespodzianki nie ma. Oprócz nowych liderów, którzy musieli zastąpić brakujących braci oraz Lenorę z Brycenem, a także zauważalnej w trailerze anime BW2 zmiany w artworku Elesy, to... wszystko pozostaje bez zmian. Zapewne pozmieniają jeszcze wyglądy sal z liderami, lecz nie oszukujmy się- na więcej nijusów raczej nie można liczyć. Bynajmniej w tej kwestii.
Errr, już wiadomo, że Elesa ma Flaaffy w swoim składzie, więc możemy być pewni, że liderzy będą mieli nowych pupilów.
Może z braćmi i Lenorą będzie można zawalczyć jak już lód stopnieje (jeśli stopnieje) już po lidze czy coś. A nowy artwork Elesy jest lepszy od poprzedniego (*wchodzi na deviantart*)
No fajnie, fajnie. Myślę, że tak dadzą nowe poki do drużyn liderów, bo od razu widać, że nie stosują już zasady z bw "tylko unova", teraz wprowadzają poki z poprzednich gen.
Teraz jestem ciekawy wodnej odznaki. Coś strzelam, że to będzie coś z wirem wodnym ^^
Skoro Gymy,niektórzy liderzy i ich poki ulegli modyfikacji to odznaki też powinni pozmieniać na jakieś inne może lepiej wyglądające Smile Ciekawi mnie czy starcia ze starymi liderami sal dostepne przez Wi-fi będą cos nam odblokowywać w grach.. może jakieś nowe poki albo itemki?