Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Ponowna dystrybucja eventu z Victini!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Posiadacze angielskich wersji, którzy nie załapali się na grudniową dystrybucję eventu mogą czuć się wniebowzięci! Z okazji promocji filmów z Victini oraz odpowiednio Reshiramem i Zekromem w Europie, Nintendo otworzyło kanały dystrybucyjne po raz drugi! Event trwa do 26 czerwca.

Victini ma poziom 50., znajduje się w Cherish Ballu i ma przypiętą specjalną wstążkę - Wishing Ribbon. Ponadto, trzyma Fire Gem i ma trzy unikatowe ataki: V-Create, którego poza Victini i Rayquazą nie zna żaden Pokemon, Fusion Bolt - ruch-sygnatura Zekroma oraz Fusion Flare należący wyłącznie do Reshirama. Oprócz nich, zna także Searing Shot.
A jak pobrać ten event na kompa?

Nie da się. Kup konsolę i grę. Nie zadawaj więcej takich pytań, bo polecą punkty.
~Kapu
A to jest ponownie ten sam event, czy mogę sobie pobrać następnego Victiniego?
Cytat:Posiadacze angielskich wersji, którzy nie załapali się na grudniową dystrybucję
(11.06.2012, 21:33)Gonzo napisał(a): [ -> ]
Cytat:Posiadacze angielskich wersji, którzy nie załapali się na grudniową dystrybucję

Dobra, dzięki, jestem tępy Wink
Jak się pobiera ten event na nintendo ds little (bo ciągle gdy pobieram to mi piszę error code czy nacoś mam się zarejestrować?)
(12.06.2012, 13:48)hania696 napisał(a): [ -> ]Jak się pobiera ten event na nintendo ds little (bo ciągle gdy pobieram to mi piszę error code czy nacoś mam się zarejestrować?)
Wejdz tu i se poczytaj co musisz zrobic by nie miec errora Smile
http://forum.pokemony.com/temat-2457-Kon...ja-routera
No ok, ale jak można pobrać Event skoro nie na się Wi-Fi conection? No i nie pisze gdzie ewentualnie można pobrać tego Victini'ego!!!!
Dziwie sie ze dopiero teraz o tym napisaliscie, skoro Victini byl juz dawno dostepny z powodu filmu 14, a i poza tym nie tylko w wersji angielskiej.
Gonzo napisał(a):Posiadacze angielskich wersji, którzy nie załapali się na grudniową dystrybucję eventu mogą czuć się wniebowzięci!

Wystarczy czytać ze zrozumieniem. To nie jest aż takie trudne...