Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowe zabawki Pokemon w australijskich McDonalds
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Wydaje mi się, że na żywo dewott może trochę lepiej jednak wyglądać niż na obrazku. I tak biorę dewotta i pignite'a moja siostra natomiast weźmie servine'a i pikachu. Ostatnio ja wziąłem pikacha. Teraz czas na wymianę.
Czas wziasc sie za lekki szantazyk. Tym razem zbiore cala kolekcje.
Najfajniej prezentuje sie oczywiście Pignite i Pikachu ale bez tej czerwonej podstawki. Jakby te figurki były w polskich McDonalds to na pewno zebrałbym wszystkie Smile Tak jak poprzednio kupiłbym same figurki bez tego śmieciowego żarcia Smile
Bardzo fajne figurki jak na McDonalds. Szkoda że Snivy nie zdobyłam :< Aale cóż, teraz kupimy sobię Pignite i Servine i będzie OK Big Grin Szczerze? Pikachu jeden mi starczy, a zwłaszcza że tamten był bez podstawki Big Grin
[Obrazek: happypoke.png]
Znalazłem takie cuś ;>
ha! Ja mam bardzo podobną figurkę pikachu, dodam ze nie byłem w Austrii
[Obrazek: dsc05984a.jpg]
MiszczuTomix gdzie znalazłeś ten obrazek?
Jeśli obrazek Tomixa będzie się zgadzał
to na 100% będą podzielone na h*****e części.
Ale Dewott, Pignite, Servine i Pikachu wyglądają super.
Cytat:australijskich
Cytat:nie byłem w Austrii
okeeej...

zabawki brzydkie. nie wiem z jakiego są zrobione materiału, ale domyslam sie, ze cos plastikowo-gumowo podobne, chociaz wyglada bardziej plastikowo... ale i tak zapewne gumowo. brzydkie to, nieładne i niezachęcające. juz stare figurki pokemon z jakichś kioskow sprzed kilku dobrych lat biją starannoscia i ladnym wykonaniem, nie to, co jakies mkdonaldy....
(26.05.2012, 10:35)bidulek12 napisał(a): [ -> ]MiszczuTomix gdzie znalazłeś ten obrazek?
Jeśli obrazek Tomixa będzie się zgadzał
to na 100% będą podzielone na h*****e części.
Ale Dewott, Pignite, Servine i Pikachu wyglądają super.

http://pkmncollectors.livejournal.com/12280403.html
Wtf?! Ale brzydki Axew i Woobat oO To ja tylko chcę tą czwórkę xD
W takim razie biorę woobata, pignite'a i dewotta (wygląda znacznie lepiej) a moja siostra pozostałą trójkę. Szczerze ten pikachu wygląda fajniej niż tez serii pierwszej.
Cytat:wziąść ; h*****e
- Jeżeli już to bez ś, i przez ch.
A same zabawki bardzo fajne, tym razem najbardziej podoba mi się Pignite, ale Dewott wygląda zbyt babsko, bardziej wygląda jakby mial spódniczkę niż gdyby byl wojownikiem. No i chcialbym mieć figurkę Axew'a i Woobata. Ciekawe czy Mc'owi uda się zrobić calą kolekcję Pokemonów z Unovy? Big Grin Więcej poków = więcej zestawów i kart = większy zysk Big Grin Można kasy bardzo latwo zbić na pokach Smile
Czytałem na pokebeach (by zobaczyć tą stronę kliknij tutaj ), że zabawki w ameryce mogą być 16 czerwca. Proszę oto ten tekst : Starting June 16th, McDonalds Happy Meals will come with a Pokemon toy and a reprinted TCG card. The six toys are Pikachu, Servine, Pignite, Dewott, Woobat, and Axew while the confirmed cards thus far are Servine, Pignite, Dewott, Scraggy, Axew, and Dwebble. There could be up to 12 cards, but only nine are confirmed so far - the others will probably be Pokemon from Ash and crew's team. Like the first U.S. McDonalds promotion, which took place last June, the cards will probably be printed on special holofoil paper. Will this be a new yearly trend at McDonalds? . Z tego co zrozumiałem to karty jakie są na pewno dostępne to Servine, Pignite, Dewott, Scraggy, Axew i Dwebble. Zobaczymy kiedy w Polsce ale jeżeli w USA już nie długo będą to może przed rozpoczęciem roku szkolnego czyli 1 września mogą być już w Polsce. Na to liczę.
Cała prawda dla mnie to : Dewott wygląda jak baba w sukience (-), Pignite jak chomik wepchnięty w jajko (-), Pikachu jak zdechła mysz (-) a Servinie jak wąż kopnięty przez słonia (-/+).
Podsumowanie : Bleeeeeeeee
(20.05.2012, 13:11)jamnisia885 napisał(a): [ -> ]Mam ciocię w Australi XD

Ja też! Chyba będę musiał z nią o tych zabawkach porozmawiać xD
Stron: 1 2 3 4 5