Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Wyciek animowanego trailera gier B2W2!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wczoraj wyciekł do internetu trailer gier Black 2 i Whte 2. Niestety, dopóki nie wyjdzie oficjalnie, nie możemy umieścić linku, jednak niecierpliwi mogą go znaleźć na najpopularniejszym serwisie internetowym z filmikami.

UWAGA! Jeden wielki spoiler
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Co ciekawe, ten trailer anime wygląda na dużo dojrzalszy niż serial Pokemon. Prawdopodobnie, jest to zasługa studia, które zajęło się jego produkcją. Za zajawkę gry, nie jest odpowiedzialne studio "robiące" kinówki czy serial o kieszonkowych potworach.

Pocket Monsters Black 2 White 2 - Anime Promo

http://poke-problems.tumblr.com/post/231...-video-was -> o tym mowa

youtube skasował filmik.
(16.05.2012, 13:09)Gonzo napisał(a): [ -> ]Co ciekawe, ten trailer anime wygląda na dużo dojrzalszy niż serial Pokemon. Prawdopodobnie, jest to zasługa studia, które zajęło się jego produkcją. Za zajawkę gry, nie jest odpowiedzialne studio "robiące" kinówki czy serial o kieszonkowych potworach.
Zgodzę się co do większej dojrzałości. I teraz już wiem dlaczego grafika jest o niebo lepsza od badziewia z Best Wishes! (ach, te oczy *-*) i dlaczego muzyka jest zupełnie nie w stylu Shinjiego Miyazakiego (o czym pisałam tutaj, zauważyłam ten news chwilę po napisaniu przeze mnie tego posta).

Gonzo, wiesz może jakie studio dokładnie zajęło się produkcją tej reklamówki gier? Bardzo mnie to ciekawi.

Sam filmik prezentuje się fantastycznie, chciałabym takie anime, nawet jakby było krótkie. Byłaby wtedy jakaś alternatywa dla tego badziewia (a choćby mang jest tyle, że jest w czym wybierać i jak komuś nie podoba się Special, to może się spodobają Dengeki Pikachu, w animacjach nie mamy żadnego wyboru) i starsi fani Pokemonów, którzy chcieliby obejrzeć coś animowanego z Pokemonami, a nie akceptują głównej produkcji, w końcu mieliby co oglądać. Żeby jeszcze tylko dokooptowali Shinjiego Miyazakiego do komponowania muzyki (wraz z współpracującą z nim orkiestrą, gitarzystą/gitarzystami itepe), to już w ogóle byłabym happy.
To na pewno reklama gry, jednak bardzo chciałbym takie anime. Chociaż parę odcinków, chroniclesy, specjale, cokolwiek. Świetna kreska, fabuła pewnie też byłaby dobra (może być gorsza?), muzyka też okej, chociaż wolę starsze klimaty.
Ciekawi mnie ten Akuroma. Skoro nie zgadza się z Plasmami, a N ma być ich przywódcą to może się okazać, że zostanie on wrobiony, tak jak kiedyś Ghetsis wrobił N-a, a jeśli Akuroma miałby być samym Ghetsisem, to pewnie po prostu chce się wkupić w łaski bohatera. Cieszę się też w powrotu Shadow Triady, mam nadzieję, że teraz dadzą im się popisać.
PS. Elesie lepiej było w starym wyglądzie.
Czyżby nowi rywale Asha?
Może tak być w grze?
Czy N pojawi się w anime?

Nie wiem tego.

EDIT: Mi się wydaje że w grze pokemon bedzie za nami chodizł, ponieważ
na każdym obrazku gdzie jest gracz jest koło niego pokemon, Lucario, Arcaninr i Enbuoh.
Przez cztery minuty miałam ciary na plecach i dostałam gęsiej skórki na ramionach. Ostatnim razem miałam tak oglądając trailer filmu 8. Woah, po prostu woah. Może zrobią chociaż z tego film specjalny coś na wzór Legendy Raikou. Chyba jestem mało pokemonowa ale ryki, warczenie, syczenie bardzo mi się spodobało. Może dlatego że przez 780 odcinków słyszałam pika pika, piplap, piplap, które na dłuższą metę irytują.
Dla zapowiedzi daje 10/10 =D
Bidulek nie załamuj :/ Umiesz w ogóle czytać? Ten filmik nie ma nic wspólnego z "właściwym" anime, nawet inne studio je robiło (stąd inna oprawa audio-wizualna). To tylko reklama gier, niestety.

Nid napisał(a):Przez cztery minuty miałam ciary na plecach i dostałam gęsiej skórki na ramionach.
Miałam podobne odczucia. Może bez ciarek, ale filmik podgrzał emocje.
Teraz nawet nie potrafię się skupić na rysowaniu, a miałam takie plany.
Ja niestety mam przeczucie, ze ten filmik to całość, ale mam nadzieję, że się mylę. Coś w stylu Legendy Raikou byłoby dobrym pomysłem, ale wolałabym serial, nawet jeśli miałby mieć niewiele odcinków.
Chicorii, plotki krążą, że to GAINAX, ale nigdzie nie ma oficjalnego info kto to, co to i dlaczego. filmik na youtube nadal jest. Wystarczy poszperać Wink
Jak dla mnie to trailer jest świetny. A anime z taką grafiką na pewno przyciągnęło by starszych widzów Wink A Elesa wyglądała lepiej w pierwszej wersji.
Coś często te "poufne" materiały wyciekają...

Myślę, że to będzie coś w rodzaju Pokemon Chronicles.
(16.05.2012, 14:35)lirykald napisał(a): [ -> ]Coś często te "poufne" materiały wyciekają...

Myślę, że to będzie coś w rodzaju Pokemon Chronicles.

Żeby zrobić hype, to proste.

Oglądam ten trailer po raz siódmy i właściwie rzecz biorąc, bohaterowi cały czas towarzyszy jakiś pokemon, kto wie, może faktycznie poki znów będą chodzić za nami, tylko w jakiś sposób je tymczasowo ukryli?
Gonzo, wielkie dzięki.
Od razu zaczęłam szperać w internecie o tym studiu (nie siedzę w tematyce anime, więc nie znam się na studiach je robiących) i wynalazłam takie info z polskiej Wikipedii:
Polska Wikipedia o Gainax napisał(a):Studio znane jest z seriali ambitnych i eksperymentalnych, niektóre z nich zalicza się do nurtu anime progresywnych (np. Furi kuri).
Anime progresywne? To pewnie coś jak rock/metal progresywny.
Jeśli to prawda, to tym bardziej chciałabym anime przez nich zrobione, jest duża szansa, że byłoby naprawdę dobre.

A filmik na YouTubie można znaleźć nawet z angielskimi napisami ;]

Gonzo napisał(a):Oglądam ten trailer po raz siódmy i właściwie rzecz biorąc, bohaterowi cały czas towarzyszy jakiś pokemon, kto wie, może faktycznie poki znów będą chodzić za nami, tylko w jakiś sposób je tymczasowo ukryli?
Chciałabym żeby tak było. Ale też troszkę niefajnie dobrali Pokemony grywalnemu bohaterowi z gier, ma dwa ogniste Poki (po co?) Arcanine'a i tego obrzydliwego prosiaka, którego nazwy nie pamiętam.
Muzycznie pasuje do Gainaxa.

Poprzedni post usunięty ^__^ z materiałami video czekami do jutra! Tongue
Robi wrażenie! To tylko reklama, ale jest świetna! Byłoby wspaniale, gdyby powstało takie anime. Jestem pewna, że starzy fani pokemonów chętnie by coś takiego obejrzeli.
Wolicie, żeby Elesa w ogóle się nie zmieniła ale wtedy jaką byłaby modelką? To naturalne, że modelki farbują sovie włosy, przedłużają/skracają... Inaczej niebyła by modelką. W końcu minęły dwa lata, czyli pewnie z osiem razy zmieniała swoja fryzurę (8 sezonów)
Stron: 1 2 3 4