Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowy Trailer filmu 15
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coraz większymi krokami zbliża się premiera filmu 15 - Kyurem VS the Sacred Swordsman: Keldeo w Japonii (14 lipca). Dziś na stronie oficjalnej filmu zamieszczono nowy zwiastun, ukazujący jak dzielny Keldeo stawia czoła Kyuremowi, który później przechodzi w swoją alternatywną formę.

Ponadto strona oficjalna Pokemon zamieściła artwork i małą informację o alternatywnej, piruet-owej formie Meloetty. Pokemon ten mający numer #648 w narodowym Pokedexie w tym stadium ma typ Normalny/Walczący. Meloetta jest tytułowym stworkiem w nadchodzącym shorcie: Meloetta's Sparkling Recital

[Obrazek: melo.png]
Dobra obejrzałam ten trailer, ale głównie po to, by posłuchać muzyki z w tle. Szkoda tylko, że audio jest tutaj mocno skompresowane i w mono (chyba), tak że ciężko się tego słucha. Ale chociaż jest słychać Title Theme, aranżacja taka jak zawsze, w tym wypadku Shinji Miyazaki jest taki przewidywalny ;P

No i widać, że Japończycy naprawdę powrócili to robienia shortów puszczanych przed właściwymi filmami (ostatni raz to zrobili przy okazji szóstej kinówki, potem wszelakie shorty całkiem się odcięły od pełnometrażówek). Ciekawe czy muzyka z tego zostanie oficjalnie wydana na tym samym albumie co ta z dużego filmu (a tak właśnie robiono do wspomnianej szótki).

Ta piosenka w tle, w końcówce filmiku, podczas gadaniny Nyartha (Meowtha) to jak mniemam ending z filmu. Cóż za denny j-pop, znowu ;/

Grafika też mi się nie podoba, kreska prawie jak na poziomie serialu, ataki Pokemonów też takie nieszczególne.
Kolejny zwiastun, a film wciąż mnie nie przekonuje. Wszystko nadal wygląda na napieprzankę legend, a legenda-maluch ZNOWU gada... Jednak trening malucha wyglądał nieźle. Liczę za to na gwiazdę filmu - Kyurema. Zmiana formy wygląda fajnie, a Ice Burn (czy jak się ten atak zwie) wygląda przeepicko.

PS. Uwielbiam ruch włosów Iris w filmach Big Grin