Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: CoroCoro już w internecie! B2/W2 w Unovie! (aktualizacja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
W internecie znalazły się już fotografie ze stron majowego CoroCoro poświęcone Pokemon Black/White 2.

Pierwsze dwie strony informują o zmianach w regionie Unova i czarno/białym Kyuremie.
  • Biały Kyurem mierzy 3,6 m, masa jego ciała to 325kg i będzie dysponował atakiem Ice Burn
  • natomiast Czarny Kyurem ma 3,3 m, waży tyle samo co biały - 325kg i będzie także używał lodowego ataku, tylko że Freeze Shock
  • akcja gry toczy się 2 lata po Pokemon Black/White.
  • Nastapiły zmiany w regionie w Unova - woda w okolicy Entralink wyschła, a duża część regionu została zamrożona
  • Łącznie w nowej numeracji Unova będzie około 300 Pokemonów (włączając 156 Pokemonów Unovy)
    • numeracja Unova przeszła drastyczne zmiany: Psyduck #026, Riolu ma numer #033, Metagross #264
    • Pokemony jak Riolu, Psyduck, Metagross, Larvitar, Pupitar, Tyranitar, Eeevee, Lapras, Growlithe, Arcanine, Sneasel, Weavile, Buneary, Lopunny, Mareep, Flaaffy, Ampharos będą w nowej numeracji regionu Unova
  • Usunięto Challenger's Cave, która była na drodze 9
  • znikła latarnia morska w mieście Driftveil, pojawiło się tam kilka kraterów
  • droga między miastem Castelia a Nimbasa jest już ukończona
  • na drodze 4 znajdują domki mieszkalne
  • Opelucid City jest prawie zatopione
  • zostały dodane nowe budynki na wejściu do miasta Nimbasa oraz nowy obszar na wschód od diabelskiego młyna.
  • dodane zostały co najmniej dwa nowe miasta i jedna nowa droga na południowym zachodzie
  • Cold Storage i roboty w południowej części Driftveil zniknęły

Następne dwie strony ujawniają informacje na tematach nowych postaci, naszego rywala i liderów sal.
  • Tradycyjnie, istnieją dwie postacie gracza - wczoraj ujawniony już gracz płci męskiej (jednak to nie Hilda) oraz płeć żeńska.
  • [Obrazek: 1HeWp.png]
  • Postać ubrana na czerwono, to nasz rywal od "kołyski" - jest o nim napisane "Od teraz będzie wściekły".
  • kobieta z gitarą to Homika, nowy lider sali gimnastycznej, specjalizująca się w Pokemonach trujących. Jej sala nazywa się "Live House" (japoński klub muzyczny, gdzie odbywają się koncerty na żywo). Odcinek anime z jej udziałem zostanie wyemitowany w japońskiej telewizji 14 czerwca
  • postać o ciemnej karnacji to Shizui i jest on liderem Gymu specjalizującego się w wodnych Pokemonach
  • osoba w fartuchu to Akuroma. Bada on Pokemony, podobno odkrył jakieś ich ukryte zdolności (chodzi o formy Kyurema?)
Ostatnie dwie strony ujawniają:
  • Nowe miasto, w którym będziemy startować - Hiougi, położone w południowo-zachodniej części Unovy
  • znajduje się w nim szkoła trenerów oraz Centrum Pokemonów - to pierwsze miasto w historii w którym zaczynamy grę wyposażone w ten budynek

Skany

Świetny news ^^

Czyli zostało potwierdzone że nowa gra to kontynuacja a nie remake, i dobrze. Nowi liderzy sal? Można przypuszczać że po raz pierwszy będzie więcej niż 8 liderów czy po prostu część zostanie odesłana na emeryturę? IMO fajnie by było gdyby można sobie wybrać z jakimi liderami chce się walczyć. Nowe główne postaci mi się nie podobają, a szczególnie imidż tego rywala :|
Teraz naszła mnie myśl że skoro Czarny Kyurem będzie w Black a Biały w White to fabularnie będzie to dotyczyło pokemona N'a (znów się pojawi?).
Nice, to chyba pierwszy raz, jak region w takim stopniu się zmienia. Nowe miasto startowe? Ostro. Podoba mi się nowa żeńska bohaterka, chociaż oryginalna Touko była chyba jednak lepsza. No ale źle nie jest. Część regionu pokryta lodem? Mam wrażenie, że ma to związek z (poniekąd lodowym Pokemonem) Kyuremem. I że zostanie nam to "oddane" większą liczbą miast i lokacji na mapie. Ten budynek na ostatnim screenie to pewnie coś w stylu BF.
Jaaaaa ale się podjarałem! TAK!!! poki spoza Unovy od początku gry!

Tylko te postaci koszmarne, lolitka jest fajna, przypomina Leię ze Star Wars, ale jednak do mnie nie trafia... Szkoda, że rywal to ten z afro, bo jako jedyny mi się podoba :/

Nie zdziwiłbym się, gdyby np. Cheren zastąpił Adlera na lidze i moglibyśmy spotkać inne, wcześniej grywalne, lub spełniające ważną rolę postaci.
(12.04.2012, 9:13)Gonzo napisał(a): [ -> ]Tylko te postaci koszmarne, lolitka jest fajna, przypomina Leię ze Star Wars, ale jednak do mnie nie trafia... Szkoda, że rywal to ten z afro, bo jako jedyny mi się podoba :/
Leia ze SW, mistrzowskie porównanie xD xD xD
Ogólnie te postaci przypominają te z BW, tylko że czapki zamieniły na daszki przez co mają trochę inną fryzę.

(12.04.2012, 9:13)Gonzo napisał(a): [ -> ]Nie zdziwiłbym się, gdyby np. Cheren zastąpił Adlera na lidze i moglibyśmy spotkać inne, wcześniej grywalne, lub spełniające ważną rolę postaci.
Ja myślałem o głównej postaci z poprzedniej gry, ale faktycznie Cheren jest bardziej prawdopodobną wersją. Pewnie i E4 się zmieni.
Cytat:Tylko te postaci koszmarne, lolitka jest fajna, przypomina Leię ze Star Wars, ale jednak do mnie nie trafia...

No i nie będzie tego funu z pausowania gry przy początku walki (if u know what i mean).

Mi zaś kolesiówa z gitarą przywodzi na myśl FLCL xDDD
Mieliśmy już do czynienia z awansami do E4, więc możliwe, że spotkamy któregoś z liderów starych sal w lidze. Mało tego, nie zostały ujawnione wszystkie gymy, a co za tym idzie, możliwe, że część pozostanie taka sama.
Ojejejej, też się podjarałem. Moja pasja do pokemonów, która niedawno zanikła, powraca Smile Szkoda też, że jest ona na zwykłego DS-a, bo można by chociaż zrobić 2 wersje gry, jedną na DS-a a drugą na 3DS-a, gdyż na pewno wiele osób kupiło by 3DS-a (swojego DS-a kupiłem za cenę, w której teraz można dostać 3DS-a na Ultimie, więc...) a widzę potencjał w walkach Pokemonów za pomocą StreetPass!
Ciekawostka: są już pierwsze fanarty femhero, ot chociażby:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Fraza "Wow, that was fast" w internecie ma użycie wyjątkowo często.
Wspaniała wiadomość! Widać, że twórcy się postarali. Nowi liderzy to nowe wyzwania! No i bardzo podoba mi się to, że dodali pokemony ze starszych generacji. Niektórych po prostu mi brakowało w poprzednich grach. Tylko nie podobają mi się nowe postacie. Ani męska, ani żeńska ani nawet rywal! N i reszta wyglądali lepiej.
Już nie mogę się doczekać nowej przygody w regionie Unova! Jestem pewna, że gra będzie wciągająca.
*zachowuje się jak dziecko mode on*
Jakie to szczęście, że jestem dziewczyną i będę miała okazje pograć dziewczyną z tak... NIESAMOWITYM DESIGNEM! *O*. Ta dziewczyna jest świetna! A ten rywal! Oczy ma bardziej evil od silvera <3<3<3.
*zachowuje się jak dziecko mode off*

No i wreszcie lider trujących pokemonów! 10 lat czekałam na to! Laska ma świetną gitarę, ogólnie jest super ^^
Jestem również ciekawa co zrobi Pan Yamamoto i pan Hidenori jak skończą BW a rozpoczną B2/W2

Jeżeli chodzi o zastąpienie liderów na pewno Brycen pójdzie w niepamięć, ponieważ jest najbardziej matową postacią w całej Unovie a jedyne co mówi to '...' oraz nasze trio z Kawiarni.
N lata gdzieś ze swoim Reshiramem po Unovie, wiec na pewno shadow triad nie będą siedzieli z założonymi rękoma i parzyli herbatki w sali.
Wreszcie jakieś informacje na temat nowych gier! Yeah!
Już się nie mogę doczekać, aż gry zostaną wydane, nowi liderzy, dostęp do pokemonów ze starszych generacji już na początku gry, nowy rywal, nowe postacie i lokalizację, cóż więcej dodawać, dla mnie bomba! Już zacieram ręce na B2/W2. Big Grin
Mam nadzieję, że szybko pojawią się jakieś kolejne informację, bo jestem chol*rnie ciekawy cóż jeszcze nowego się pojawi Big Grin

Aha, jeżeli dobrze widzę to Homika, liderka typu trującego ma tylko dwa poki, więc wychodzi na to, że będzie pierwszym liderem? Mam głęboką nadzieję, że liderzy i trenerzy będą bardziej wymagający niż w B/W...
W końcu! Wiedziałem, że będzie odlotowo, ale to... normalnie wykracza po za granicę mojej perspektyw. Liderka została ujawniona, a już będzie miała debiut w anime. To będzie niesamowite ^.^
Nejo, ja chyba czegoś nie wiem Xx w którym odcinku zadebiutuje?
@Nid Według informacji na bulbapedii, Homika, będzie miała swój debiut w anime 14 czerwca.
Stron: 1 2 3 4 5