Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Niemiecki Magazyn Pokemon o Nobunaga!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W oficjalnym niemieckim Pokemon Magazine został zamieszczony artykuł poświęcony grze Pokemon + Nobunaga's Ambition zawierający opis gry oraz wyjaśnienie samego tytułu. Dodatkowo widzimy logo już w języku angielskim (oficjalne?) - jednak nie potwierdza to nadal, że Nobunaga zostanie wydana w języku angielskim, lecz redaktor pisze, że jest to całkiem możliwe już tej jesieni!

[Obrazek: german.png]
Gute arbeit. Crossover prędzej czy później musiał się pojawić na ramach europejskich gazet w roli zapowiedzi...

Kolejne Poki na jesień? Big Grin
Ja nie wiem jak ta gra miałaby nie wyjść po angielsku. Sami spójrzcie na art z tej gry Umbreona oraz jego trenera (własnoręcznie wyodrębniony):

[Obrazek: wwwfx.png]
Nawet ciekawe, że napisali w niemieckiej gazecie jako pierwsi zamiast w angielskiej. A czy to jest tylko strona poświęcona grze czy jest trochę więcej? Bo bym z chęcią poczytał Wink
Jak nie wyjdzie zawsze będzie można skorzystać z wersji przetłumaczonej przez fanów, sama gra zapowiada się znakomicie!
Jak ta gra nie wyjdzie w Stanach i Europie będę dziko zdumiona, jakiś godziwy zysk na pewno przyniesie, część niejapońskich fanów też jest nią zainteresowana, w tym ja.

A w obrazku danym przez Maddoksa nie widzę nic nieodpowiedniego, nie wiem może komuś się z czymś "brzydkim" kojarzy, ja tam nic nie widzę.

Lordofdragonss napisał(a):ak nie wyjdzie zawsze będzie można skorzystać z wersji przetłumaczonej przez fanów, sama gra zapowiada się znakomicie!
No ale jednak fanmade tłumaczenia nie są za bardzo legalne Wink Poza tym nie ma to jak mieć swój własny, oryginalny egzemplarz gry w bardziej przyjaznym dla nas polaków języku (chyba, że ktoś dobrze się czuje w "krzaczkach").
A i zgadzam się, że gra zapowiada się znakomicie, choć trochę obawiam się gameplayu (na trailerach nie wyglądało jakoś mocno zachęcająco) i tego, że fabuła będzie ugrzeczniona pod dzieciarnię. A i jestem bardzo ciekawa soundtracku, jak udało się tam uchwycić orientalny klimat tej gry.
Wiesz że jest niemiecki Pokemon Das Ofiziale Magazin! Kolekcjonuje je ( ciocia mi je wysyła z niemiec ). W ostatnim numerze ukazała się moja praca.