Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Zapowiedź w Pokemon Smash
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pod koniec odcinka Pokemon Smash! zapowiedziano, że w przyszłym tygodniu (w tym programie) zostanie ujawniony nowy projekt związany oczywiście z Pokemonami.

Japończycy mówią, że to będzie "pilna zapowiedź czegoś nowego", my, w chwili obecnej możemy snuć tylko przypuszczenia... Może to być wspomniane w poprzednim newsie Pokemon Tretta, jak i również coś całkowicie nowego.

[Obrazek: smasha.jpg]
Mam nadzieje, że będzie to zapowiedź remake'ów R/S, bo chętnie bym jeszcze polatał po Hoenn :p.
W każdym razie liczę na coś nowego i ciekawego, co zadowoli wszystkich Pokefanów na świecie Wink.
Nie liczę na nic związanego z główną serią, chyba że to będą jakieś szczegóły dotyczące b/w 2.
Mam nadzieję, że zapowiedzą reamke R/S na 3DS'a. Jeśli tak to trzeba zbierać na konsolę...
Adrian15red, zgadzam się z tobą, po Hoeen też bym sobie połaził , szczególnie, że w pierwszych wersjach tuż za Petalburg można było złapać Marill'a co mnie cieszy.
Remake R i S byłby cudny, ale na to nie liczę, a jeśli miałby wyjść to oby na NDSL'a, bo wydałem już wszystkie piniondze i nie mam za co kupić 3DS'a. Smile
również mam nadzieję, że będzie to miało związek z Hoenn
Dla mnie najlepiej jak by zapowiedzieli remake Ruby i Sapphire , ale zupełnie coś nowego , tez może być ciekawe .
też mam nadzieje że to będą remake R/S
LOL. Dopiero ujawnili BW2, stonujcie. Prawdopodobnie to będą pierwsze screenshoty z BW2.
(26.03.2012, 14:58)Gonzo napisał(a): [ -> ]Prawdopodobnie to będą pierwsze screenshoty z BW2.

Z tym bym polemizował. W końcu ma to być:
(25.03.2012, 16:54)Raik napisał(a): [ -> ]pilna zapowiedź czegoś nowego
O BW2 to nie za wiele wiadomo, więc to może być to...
Cokolwiek miałoby to nie być, ważne, że się pojawi. Wydaje mi się, że to będzie coś związanego z B2W2, bo na zapowiedzi remake'ów R/S jest za wcześnie (o ile się w ogóle takowe pojawią).
Nie no, śmieszą mnie te osoby, które liczą na zapowiedzenie rimejków RS, kiedy dopiero co dowiedzieliśmy się o sequelach BW. A ta zapowiedź dała mi nadzieję na to, że re rimejki nie powstaną (przynajmniej teraz) z czego byłabym bardzo rad, bo w przeciwieństwie do sporej części fanów (jak widzę i co mnie przeraża) nie chcę by Game Freak chodził wiecznie na łatwiznę zasypując nas kolejnymi odświeżonymi wersjami kolejnych generacji.
Game Freak i tak u mnie zapunktowali nie tworząc sequele Black&White a nie Graya, niech jeszcze nie robią remeake'ów RS w ramach piątej generacji, to będą mieli jeszcze większy szacuneczek ode mnie Wink
Poza tym fakt, że w tym roku zostały oficjalnie ukazane dwa legendarne Pokemony może świadczyć o tym, że oni chcą skrócić żywotność 5 generacji (choć nie musi) Teraz pewnie kończą Black 2 i White 2, a potem przejdą zaraz do pracy nad szóstą generacją na 3DSa, która wyjdzie za jakieś 2 lata i nie będą już mieli czasu na robienie żadnych rimejków. To ostatnie zdanie to oczywiście mój wymysł, ale chciałabym żeby tak było.

Jeśli w tym programie mają zapowiedzieć faktycznie coś zupełnie nowego to na pewno nie będzie to związane z główną serią tworzoną przez Game Freaka (gdyby to miały być jakieś informacje o BW2, to nie gadali by o totalnych nowościach, tylko zapowiedzieliby, że w następnym programie coś o tych grach będzie). Jak to chodzi o grę jak już będzie to jakiś spinoff (nowe Rengery albo Dungeony?). Choć ja mam przeczucie, że to wcale nie będzie chodziło o grę, tylko coś innego. Pożyjemy zobaczymy Smile
Możliwe też, że jeśli to ma być "coś zupełnie nowego", to może to być związane z tym całym "Pokemon Tretta"
Stron: 1 2