Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: „Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram” w Polsce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: attachment.php?aid=96]

[Obrazek: disney.png]
Jak poinformowano na oficjalnym kanale YouTube stacji Disney XD, już 27 maja zobaczymy na jej antenie film Pokémon: Czerń—Victini i Reshiram (ang. Pokémon: Black—Victini and Reshiram), z Victinim i Reshiramem w rolach głównych.

Niestety na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat planów emisji drugiej wersji tego filmu, zatytułowanej Pokémon: Biel—Victini i Zekrom. Za wersję polską do obu filmów odpowiada, tak jak w przypadku czternastego sezonu, studio SDI Media Polska.
Wreszcie wzięłli się do roboty.Tylko szkoda,że jeden tylko film.Może w przyszłości zrobią drugi,ale wątpie,no ale i tak: cieszmy się!!!
super już nie mogłam się doczekać jak puszczą ten film Big Grin
Wreszcie zobaczę o co sie rozchodzi z tym Victinim :d. Fajnie, że będzie film Smile
Bardzo dobra wiadomość Smile.Teraz tylko trzeba czekać do maja .
Super pooglądam sobie to wreście Big Grin
Jak poprzednicy, bardzo dobra wiadomość, mam ten film po angielsku ale jeszcze wszystkiego nie rozumiem -,-.
To BARDZO dobra wiadomość Smile
Tylko nie wiem czy jest sens oglądania tego filmu. Część z Reshiramem i Zekromem to są takie same filmy, a ja nie przepadam za Reshiramem (wolę Zekroma). No ale zobaczymy co nam czas przyniesie Smile
(20.03.2012, 19:20)mati133 napisał(a): [ -> ]wreście Big Grin

"Lubię to!"

Trochę to dziwne, jeśli nie puszczą tych filmów w miarę równolegle. Większość widzów Pokemona - chodzi mi tu głównie o dzieci i młodzież, które nie wdrażają się w japońskie i hamerykańskie aktualności - nie będzie wiedziało o co chodzi, jeśli po jakimś czasie puści się im praktycznie taki sam film, tylko z inną legendą. Aczkolwiek i tak jest się z czego cieszyć.
Dla mnie Reshiram jest lepszy, ale biore tu pod uwage ogólny wygląd, ataki i figurke z mc donalda, chociaż typ Zekroma jest fajniejszy.
Szkoda, że akurat ta część, bo tą akurat oglądałem, szkoda, że 27 maja, bo najprawdopodobniej mnie wtedy nie będzie, ale mimo wszystko to świetna wiadomość. Wg mnie ten film jest jednym z lepszych, więc mam nadzieję, że go nie zepsują. Szkoda tylko, że zostawili ten badziewny, amerykański tytuł, ale nie liczyłem na zmianę.
PS. Jaki ładny ten polski cudzysłów Big Grin
ja chcę tylko zobaczyć intro z polską wersją piosenki tytułowej
a jestem pewien, że warto czekać
Co tu pisać? Tylko czekać i zacierać ręce.
Bardzo fajnie że będzie z Reshiramem ponieważ oglądałem wersje z angielskim dubbingiem ale z Zekromem Smile Ciekawe kiedy wyjdzie na DVD Smile
Nareszcie dobre wiadomości ze świata.Nie mogę się już doczekać maja.Ciekawi mnie tylko jedno...czy jednak będzie również wersja z Zekromem.
Stron: 1 2