Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Premiera Pokemon Nobunaga's Ambition w Japonii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: logo.png]
Dzisiaj w Japonii ma miejsce oficjalna premiera gry Pokemon Nobunaga's Ambition. Na Naszym facebooku została zamieszczona mała galeria screenów z gry.

Dodatkowo, w związku z premierą gry, na stronie pojawił się zalążek działu od tej grze, zawierający krótki opis, kody na Pokemony z instrukcją, jak ich używać. Obecnie baza kodów zawiera 6 stworków - Emolgę, Croagunka, Panseara, Panpoura, Gyaradosa oraz Pikachu. Jak pisałem wcześniej w grze za pośrednictwem WiFi, będzie można pobierać różne historyjki opowiadające o wojownikach Bushou - spis obecnie ujawnionych w tym dziale. Wkrótce pojawią się kolejne artykuły w tym dziale, a jeśli będą plany wydania gry w Ameryce i na Naszym kontynencie - na pewno poświęcimy mu więcej uwagi. Przypominając - obecnie nie mamy potwierdzenia, czy produkt wyjdzie poza Japonią.

[Obrazek: nobunaga.png]
Oby był poza Japonią, bo chętnie bym zagrał w coś nowego, zamiast kolejnych części gier o tym samym (prawie). Mam nadzieję, że ta gra wniesie nową jakość.
Jak nie wyjdzie poza Japonią, to sobie chyba kupię japońską Big Grin zapowiada się bardzo ciekawie, teraz bedzie mozna zobaczyc jakies walkthrough Smile
Ja też mam nadzieje że wyjdzie poza Japonię. Bardzo ciekawa gierka moim zdaniem. Odstaje trochę od klasycznych pokemonów na konsole i to pokazuje że jest wyjątkowa. Jak wyjdzie poza Japonię na pewno sobie kupię.