Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Dobrej jakości okładki B2/W2, nowe artworki Kyuremów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Oficjalna strona gier Pokemon Black 2 i Pokemon White 2 została zaktualizowana o okładki gier (które pojawiły się wcześniej w CoroCoro) ale w dobrej jakości, oraz nowe artworki Kyurema.

Również i strona Nobunaga's Ambition została zaktualizowana o kod do odblokowania Panseara: ネ8フニミゼテラ a także o nowe screeny z gry (do obejrzenia na oficjalnej stronie)

Boxarty

[Obrazek: blackbox.png] [Obrazek: whitebox.png]

Artworki Kyurema

Zobacz Nasz album o Pokemon Black 2/White 2 na facebooku!
Teraz tak patrząc na te okladki to stwierdzam iż Black 2 ma ladniejszą. Samego czarnego koloru nie lubię, ale gdy się go wymiesza z niebieskim to powstaje mega mieszanka :3. Jestem trochę zawiedziony też tym iż White Kyurem posiada pomarańczowo-czerwone końcówki skrzydel :/. Zaś co do Black Kyurema to dobrze że dodali mu niebieskiego koloru, fajnie że go poprawili, ale i tak jest brzydki (szary z czarnym fuj!). Chyba jednak zdecyduje się na Black'i (pomimo okropnego Kyurema na okladce) gdyż wcześniej gralem w White'y. To by byla dobra odmiana, bo w zwykle Black'i nie gralem i grać nie zamierzam (nie trawię tej gry, poza tym wolę kolor bialy ; White, i Zekroma).
kabelki.... KABELKI?! no niech się decydują jak mają wyglądać kolory tych pokemonów, już zrobiłam ich rysunki do mojego projektu >< i niby jak mam im teraz wpiąć KABELKI!

Kabelki mnie prześladują...
Obie okładki mi się podobają, ale dla odmiany wybiorę wersję Black.
Bardzo fajne, dynamiczne arty na okładkach. Wezmę White2 z preordera bo Czarny Kyurem bardziej mi się podoba i chcę go mieć w jakiejś zrozumiałej wersji językowej Smile
(15.03.2012, 14:49)Gonzo napisał(a): [ -> ]Bardzo fajne, dynamiczne arty na okładkach. Wezmę White2 z preordera bo Czarny Kyurem bardziej mi się podoba i chcę go mieć w jakiejś zrozumiałej wersji językowej Smile
A nie przypadkiem Czarny Kyurem jest w Black2? Tongue

Ja wiem co ja piszę, ale widzę, że Ty niezbyt wiesz, co czytasz...
~Gonzo
No właśnie to jest pomieszane o.O Bo w pierwotnych wersjach okładki były zestawione na zasadzie kontrastu, a teraz wygląda to inaczej..
Być może tak poprzestawiali, aby ktoś, kto grał w Black i miał Reshirama, mógłby znowu zagrać w Black i mieć odpowiednik tego drugiego. Albo będzie to miało jakiś związek z fabułą.

Wcześniej tych form nie lubiłem, ale teraz... są o 20% fajniejsze. Jak zwykle trzeba czasu, żeby się przyzwyczaić i żeby sie spodobały.
Te Kyuremy są genialne! Wcześniej grałem tylko w Black, ale te Pokemony są tak zajeee... super Tongue , że zagram w obie wersje Wink
Okładka z White Kyuremem mniej mi się podobała,ale zmieniłem zdanie.Teraz wydaje się lepsza niż na tych scanach/zdjęciach z Coro Coro.Black Kyurem też mi się podoba.No to teraz mam dylemat.Jestem zkonfuzjowany hehBig Grin
No nareszcie porządne zdjęcia okładek nowych gierSmile

Obydwie okładki są bardzo dobrze wykonane, są ładne i przyciągają wzrok przyszłych, potencjalnych nabywców gier. Podobnie jak Gonzo wziąłbym White2 z uwagi, że czarny Kyurem jest jakiś taki lepszy, mroczniejszy i chciałbym mieć go zespoleWink
w takiej poprawionej animacji to już w ogóle wygląda super! i tak wersja z Black Kyuremem mi się najbardziej podoba... a te "kabelki" na pewno mają sth to do with DNA :>
Ja i mój N3DS nie możemy się już doczekac tej gry. Wszystkie pokemony staram się kupowac. Szkoda, że w polsce wyjdą tak późno!
Okładka Black2 jest ładniejsza ze względu na te pioruny w tle, poza tm bardziej podoba mi się ta forma Kyurema
Ludzie, co z wami? Wy lubicie takie coś jak Black Kyurem? O.o Dosłownie się zawiodłem na was. Jak można lubić TAKIE COŚ? Toż to brzydkie, szaro-czarne, nieładne i w ogóle X.X White Kyurem rządzi Smile
Co do sprawy o tym który Kyurem będzie w której wersji to mnie się wydaje tak:
W wersji Black mieliśmy Reshirama, oraz białe logo i czarny tekst. W wersji White mieliśmy Zekroma, czarne logo i biały tekst <== zasada kontrastu
Tutaj mamy czarnego Kyurema + czarne logo i czarny tekst oraz czarne tło okładki <== pewnie go złapiemy w Black2 (widzę, wracamy do metody stosowanej od 2 generacji)
Oraz mamy białego Kyurema, białe logo, biały tekst, biała okładka <== jego złapiemy w wersji White, on mi się bardziej podoba.
O ile Zekroma lubię, to o tyle jego zmieszanie z Kyuremem, no i w dodatku ta okropna poza, to aż się prosi twórców w mordę. Jak można takiego pokemona jak Zekrom, połączyć z tym bezguściem jakim jest Kyurem? O_O Z Reshiramem to im się akurat udało (nie twierdzę że Reshiram jest brzydki, zaś mnie nie przypadł do gustu) i teraz Reshiro*-Kyurem prezentuje się o wiele lepiej Smile

* - gdyby ktoś nie załapał, to właśnie przed chwilą odkryłem słowo ''shiro'' w Reshiramie oznaczające ''biały ; biały kolor'', czego raczej nie da się zrobić z Zekromem, bo po ''k'' nie ma ''u''.
Stron: 1 2