Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: W Famitsu o Nobunaga's Ambition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W magazynie Famitsu zamieszczono nowe informacje dot. gry Pokémon + Nobunaga's Ambition zaledwie 3 dni przed jej premierą. Ujawnione zostały dwa opowiadania do pobrania za pomocą WiFi. Pierwsze z nich, o Generale Hideyoshim, którego partnerem jest Reshiram - będzie on dostępny od 31 marca. (data zakończenia eventu nie jest znana) Historia opowiada o tym, jak to legendarny Pokemon Reshiram został partnerem Hideyoshiego.

Drugi to historia Okuni i jej Whirlipedzie, który do pobrania będzie od 14 kwietnia 2012 do 11 maja, opowiadająca jak to została mianowana na liderkę przez księżniczkę Nouhime. Oba filmiki do obejrzenia będą dopiero po ukończeniu głównej fabuły gry.

Dodatkowo, podano dwa hasła do odblokowania Pokemonów w grze - Emolgi (Famitsu) i Croagunka (CoroCoro).
  • Emolga: テヘビトカ 1 リミ (lokalizacja: Hajime Country)
  • Croagunk: 28 セメフフロヒ

Na łamach czasopisma ukazują się kolejne informacje o wojownikach Bushou oraz ich partnerskich Pokemonach, lecz nadal brakuje o ich lokalizacji i sile.

• Kotaro: Zoroark
  • Ieyasu: Aggron
  • Kanbei: Dusclops
  • Okuni: Whirlipede
  • Nene: Crobat
  • Masamune: Braviary
  • Hanzou: Spiritomb
  • Nouhime: Mismagius
  • Magoichi: Carnivine
  • Keiji: Rhyhorn
  • Tadakatsu: Metagross
  • Hanbei: Mareep
  • Inahime: Quagsire
  • Ujiyasu: Gigalith

źródło: Serebii, PokeJungle
Fajnie, tylko teraz muszę mieć nadzieję, że będzie Europejska permiera, bo gra się fajnie zapowiada, ale za japońskimi kopiami gier nie przepadam...
Ja osobiście od początku miałem zamiar kupić tą grę. Nie wiem czemu ale lubię gry turowe i japońskie rpg-i Big Grin
kiedy to będzie w Europie Sad chciałbym nadmienić, że BW2 zaraz po zapowiedzi w Japonii zostało zapowiedziane w USA, a tu ni widu ni słychu ...