Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokemon Black 2 i White 2 w październiku?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sklep internetowy Play-Asia rozpoczął możliwość zamawiania pre-orderów gier Pokemon Black 2 i Pokemon White 2 w wersji Amerykańskiej. Wg. tego sklepu dwie nowe części trafią do sprzedaży w październiku - oczywiście, nie jest to oficjalna informacja potwierdzona przez Nintendo. Dodatkowo, na stronie pojawiły się wstępne okładki (wykonane tylko na potrzeby sklepu - to nie są oficjalne boxarty) z Kyuremami i angielskimi logami gier.

Linki na Play-Asia:
Japońskie okładki soooo much better.
Racja, dobrze, że to tylko concepty, które zostały wykonane na potrzeby sklepu i promocji produktów na nim
Kiepskie okładki! Kupuję japońską wersje Wink
mam pytanie. nie wiem jak zdobywać odznaki i punkty na valhalli proszę o pomoc!
Czy wy nie rozumiecie że TO NIE SĄ OFICJALNE OKLADKI? W sumie to te okładki nie są takie złe. Podoba mi się że Kyurem stoi, a nie garbi się tak jak to ma miejsce na japońskiej okładce.
Jeżeli chodzi o kolorystykę, to nie ma o co się klócić. Zalożę się że dostaniemy tę samą wersję co Japonia tylko musimy poczekać. A może przerobią z japońskiej okładki garbiącego się Kyurema na tego który jest tutaj? Ooo, bylbym wdzięczny *_* .
Jeżeli mam oceniać te okladki, to i tak wygrywa Black 2. Zmieszanie purpury z czernią jest bardzo mroczne i nadaje klimat grze. Szkoda tylko że nie dodali jeszcze troche ciemniejszego fioletu, ale to szczegół. Z kolei okładka White2 nie ziębi, i nie grzeje. Za prostacka jak dla mnie.
I pamiętajcie, że TO NIE SĄ OFICJALNE OKLADKI!, także też przymknijcie na to oko. Miejmy nadzieję że dostaniemy takie same jak japońskie Wink
Okładki są gorsze, ale złe też nie są.
Oni chyba jednak nie rozumieją, że okładki wersji amerykańskiej i europejskiej nie będą tak wyglądały ;]
Hahahaha, no nie XD
Uwielbiam Was, k**wa, gdzieście się uczyli czytać? W mięsnym? XD

ontop: nie wrzucałbym w ogóle okładek do niusa, bo by się zlecieli tacy, co czytać nie potrafią XD)
ooh dopiero w pażdzierniku -.- akurat na dobry początek nowego roku studiów... mam nadzieję, że amerykańce wymyślą lepszy koncept okładki niż ten sztucznie stworzony, nie wiem, na czyje potrzeby...
(15.03.2012, 18:58)Mish napisał(a): [ -> ]ooh dopiero w pażdzierniku -.- akurat na dobry początek nowego roku studiów... mam nadzieję, że amerykańce wymyślą lepszy koncept okładki niż ten sztucznie stworzony, nie wiem, na czyje potrzeby...

Mi się wydaje, że w trakcie studiów jest lepiej grac w taką grę. W wakacje byś przeszedł w 2-3 dni i tyle byłoby z zabawy ;]
Powiem Ci z autopsji, że granie podczas studiów w cokolwiek, co wciąga, jest złeTongue
Złe z tego powodu, że zamiast uczyć się na kolokwia, pisać pracę licencjacką/magisterską, uczyć się słówek (w moim przypadku) to grasz w Pokemony, które zabierają Ci masę czasu. Dobrze, że gierki wychodzą w październiku, a nie na lato, gdyż tak jak napisałeś przeszedłbym ją w kilka dni.
Dokładnie tak jak mówi Kapucz... ja po prostu w ciagu roku mam za mało czasu, aby swobodnie pograć w poki i codzien uzupelniac stałe misje... a jak nei uzupelniam to sie wkurzam i nie gram Tongue jak wydadza te gre w pazdzierniku, to ja akurat zaczne magisterke, wiec bedzie kiepsko...