Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: CoroCoro wycieka do sieci - pudełka B2/W2, dystrybucja Keldeo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kwietniowy numer miesięcznika CoroCoro zaczyna wyciekać do internetu. Skany, które ukazały się w internecie ukazują boxarty dla Pokemon Black i White 2, na których widnieje Kyurem w nowych formach - czarnej i białej. Magazyn zapewnia również, że te dwie gry będą całkowicie nowymi przygodami w świecie Pokemon.

[Obrazek: black2box.png] [Obrazek: white2box.png]

Oprócz stronie poświęconej zapowiedziom gier, magazyn potwierdził nadchodzący event dotyczący dystrybucji Keldeo. Osoby, które kupią bilety z przed-sprzedaży na film Kyurem VS The Sacred Swordsman - Keldeo (bilety od 14 kwietnia) będą mogli zdobyć w okresie od 23 czerwca do 31 sierpnia Keldeo na 15 poziomie na swoje kopie gier Pokemon Black/White lub Black 2/White 2.

Skany

źródło: Bulbanews
nom, czyli z Keldeo w BW2 będzie coś tak jak event z Victinim w BW w marcu 2011 u nas i na jesieni 2010 u japońców, w grach też pewnie bedzie jakaś wkładka o specjalnym evencie z Keldeo... i wydaje mi się, że to będzie przez mystery gifta
Calkowicie NOWE przygody? Czyżby jedynka nie spodobala się twórcom, i chcą to naprawić?
A tak swoją drogą, zawsze umialem wybrać w którą wersję wolę grać. Przeważnie byly to jedynki (poza Red'em i Black'iem) jak np. Blue (zamiast Reda) GOLD, RUBY, DIAMOND, White (zamiast Black). Tutaj zaś mam/mialem ciężki orzech do zgryzienia bo obie wersje wydają się naprawdę bardzo podobne. Z jednej strony, kolejne granie w White'y może być nudne, z kolei nie jestem zwolennikiem czarnego koloru ale wypadaloby zagrać choć raz w Black'i i zobaczyć jak to jest. Postanowilem że zagram w obie wersje Smile Jestem ciekaw jaka to będzie przygoda. Poza tym, od początków istnienia sagii Johto gry Gold/Silver mialy mieć pierwotnie nazwę ''Pocket Monsters 2'', więc może stąd też wzięli pomysl by nazwać tak nowe sequele? Tongue. No i mamy w Unovie jednego Pokemona który byl też zaprojektowany już za czasów Johto, ale nie zostal on oficjalnie wpisany do pokedexa (hmm... jakby się nad tym zastanowić, Unova ma bardzo dużo wspólnego z Kanto, ale ma też i z Johto, z Hoenn jedyne pokrewieństwo jakie spostrzeglem to przywrócenie pustyni oraz HM Dive, z Sinnoh zaś dopatrzylem się tylko...yyyy....DS'owej grafiki?).
Nie mniej jednak, czekam na więcej informacji z niecierpliwością Smile

300 POST Big Grin

EDIT.
Zapomnialem wspomnieć, ale jeżeli chodzi o formę Kyurema, to forma biala podoba mi się o wiele lepiej niż czarna. Ten kto go sparowal z Zekromem powinien zostać spalony na stosie Sad Oszpecili i Kyurema (który i tak już jest szpetny sam z siebie) i mojego kochanego Zekroma :<. Reshiram to może nie jest za brzydki, ale polączenie go z Kyuremem jest o wiele fajniejsze Wink. Poza tym bialy i szary jest lepsze niż polączenie czerni i szarości. Niby wolę bardziej bialy niż czarny, ale Zekrom od razu przykul moją uwagę, z uwagi na swój ''mr00czny'' wygląd co spowodowalo że od razu chcialem zagrać w White'y <== Musialem to napisać by się wyladować, mam dzisiaj dobry humor, a każdy dobrze wie że jak ktoś ma dobry humor to świat jest dla niego super miejscem i musi się wygadać ^^.
(12.03.2012, 16:59)Ertix napisał(a): [ -> ]Calkowicie NOWE przygody?

Wow, to TERAZ się zczaiłeś jak działa sequel? o.O
No ja myślę, że nowe. Kto by drugi raz płacił za to samo, tylko w nowej oprawce.

(12.03.2012, 16:59)Ertix napisał(a): [ -> ]Calkowicie NOWE przygody? Czyżby jedynka nie spodobala się twórcom, i chcą to naprawić?

Niby czemu miałaby się nie spodobać? To jest sequel, czyli siłą rzeczy musi być coś nowego.
Twister, płacili wszyscy Ci, którzy kupili Yellow, Crystala, Emeralda, Platynke Smile to jest to samo tylko z nieco enhanced/improved graphics i jakimiś nowymi gadżetami Wink teraz w sumie wg mnie pomysł wychodzi na dobre, bo niby będzie BW, ale coś kompletnie nowego i aż się nie mogę doczekać Smile
A mam pytanko.
Keldo będzie można pobrać tylko do pokemon black lub white 2 czy do zwykłych też?
Cytat:Calkowicie NOWE przygody? Czyżby jedynka nie spodobala się twórcom, i chcą to naprawić?

Pierwszy raz widzę taką reakcję na zapowiedź sequela Big Grin A co, wolałbyś to samo i żeby dwójka w nazwie i dwie gry faktycznie były chwytem marketingowym?

Cytat:Poza tym, od początków istnienia sagii Johto gry Gold/Silver mialy mieć pierwotnie nazwę ''Pocket Monsters 2'', więc może stąd też wzięli pomysl by nazwać tak nowe sequele?

To raczej kwestia tego, że zakończenie B/W jest otwarte i pewnie tego, że chcieli zrobić tym razem coś więcej niż "trzecią" grę. Tak swoją drogą, Gold/Silver faktycznie miało dwójkę w nazwie na początku, ale to chyba tylko w momencie, gdy gra miała jeszcze wyjść na GB (grafika była taka sama R/B/Y, widać było tylko pewne poprawki), a nie GBC.
SpiD - dzisiaj gdzieś czytałem podejrzę, że na serebii że do black/white 2 też bd można pobrać Keldeo, po za tym przeczytaj uważnie 1 post ... wyraźnie tam pisze. A co do tematu cieszę się że to mają być nowe przygody. Chyba wybiorę grę Pokemon Black 2 ;p
niby keldeo jest zapisany w kodzie BW, ale wydaje mi się, że bez sensu by robili te BW2, skoro każdy by mógł go pobrać z BW i nara, nie musiałby wtedy kupować gry a oni by nie generowali tak wysokich zysków... może tu bardziej chodzi o to, że tego poka będzie można transferować do BW i z powrotem Smile
Co do zysków to chyba nie muszą się martwić. Sam czekałem aż wyjdzie wersja "szara" a skoro takiej nie będzie to kupie "dwójkę".
(12.03.2012, 19:58)Mish napisał(a): [ -> ]Twister, płacili wszyscy Ci, którzy kupili Yellow, Crystala, Emeralda, Platynke Smile to jest to samo tylko z nieco enhanced/improved graphics i jakimiś nowymi gadżetami Wink

To było co innego. Po prostu trzecia wersja gier z jednej generacji. Tu mamy te same gry, tylko ich następne części. Byłoby bez sensu dawać wszystko to samo co w pierwszych częściach.
którą gre najbardziej lubicie?
(13.03.2012, 0:26)TheDoc napisał(a): [ -> ]Co do zysków to chyba nie muszą się martwić. Sam czekałem aż wyjdzie wersja "szara" a skoro takiej nie będzie to kupie "dwójkę".

No właśnie widzisz, skoro BW2 to sequel BW to znaczy, że będzie to fabularna kontynuacja BW. Co z kolei znaczy, że żeby zrozumieć fabułę trzeba będzie kupić Blacka albo White. Tak, o zyski nie muszą się martwić gdyż premiera BW2 może nawet napędzić troszkę sprzedaż BW.
TADAM
Nie odpędzisz się od kupienia obydwu części Wink