Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: O nowym wyświetlaniu działów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak już może niektórzy zauważyli, Pokemon Valhalla przechodzi małe odświeżenie, aktualizacje treści. Na pierwszy ruszt poszły działy dotyczące gier na konsole GameBoy/GameBoyColor/GameBoy Advance oraz Nintendo DS. Główne strony działów zostały przebudowane*. Nie ma już niebieskich tabelek - wszystko wygląda ładniej i przede wszystkim ciekawej.

[Obrazek: news1.png]
W każdym dziale pomijając tabelkę z informacji o premierze, wydawnictwie i okładek, pojawiły się krótkie opisy gier ujawniające ich główne założenie i nutkę fabuły - teksty te nie są recenzjami. W trakcie ich czytania towarzyszą nam zazwyczaj oficjalne artworki i concepty arty - Pokemonów, postaci lub przedmiotów. Tuż poniżej widnieje mała galeria z gier - zazwyczaj tworzy ją sześć zrzutów.

[Obrazek: news2.png]

No i wreszcie, poniżej spis artykułów do danej gry - wreszcie nie ma przecinków, które naprawdę dawały w kość, gdy było trzeba coś odszukać na szybko. Jak Wam się podobają zmiany?

[Obrazek: news3.png]

*działy PMD: Explorers of Time/Darkness, Platinum, Pokemon Black/White zostaną zaktualizowane do nowej formy po uzupełnieniu innych działów, m.in. HeartGold/SoulSilver.

Lista działów, które są już w nowej formie

Yeah! Teraz to wygląda naprawdę ładnie. Pewnie wszystkim się spodoba, mi w każdym razie bardzo się podoba. Jest nie tylko ładniej, a również bardziej profesjonalnie (nie ujmując twórcy poprzedniego wyglądu strony).
Przyznam, że to wlaśnie te niebieskie tabelki przeszkadzały mi najbardziej w Valhalli i odtrącały od niej... teraz wygląda naprawdę profesjonalnie i zdumiewająco Wink
Bardzo ładnie to wygląda, tylko teraz najbardziej czekam na uzupełnienie działu B/W Smile
Ale o tym to ja wiedzialem zanim ten news zostal napisany. Wielkie mi co :O
Ale nie powiem, teraz o wiele ladniej to wygląda (aż dziw że dopiero teraz o tym mówię, zdaje się że to Gonzo dawal linka byśmy wszyscy zobaczyli jak te dzialy zostaly odświeżone, chyba z.... miesiąc temu?) Także to żaden news nie jest.

Mam także jedną uwagę. Odnośnie dzialu Gold/Silver/Crystal w dziale ''Recenzja'' występują tam zdania, gdzie zamiast polskich liter są znaki zapytania. Bardzo proszę o korektę tego, bo to aż oczy wylażą z orbit.

Poza tym gdzie klikam w te rozdzialy co są podane w 1 poście to pisze że jest bląd strony 404. Też proszę abyście coś z tym zrobili. To nie tylko z tym tak się dzieje, a ogólnie z linkami z forum przekierowującymi do strony, i na odwrót.
Nowe działy o wiele bardziej podobają mi się od starych. Teraz jest wszystko bardziej przejrzyście i można szybko znaleźć potrzebne informacje. Oby takich zmian było więcej.
O wiele piękniejsze i przede wszystkim przejrzyste - wreszcie można coś znaleźć. Świetna zmiana.
Cytat:Ale o tym to ja wiedzialem zanim ten news zostal napisany. Wielkie mi co :O
Ale nie powiem, teraz o wiele ladniej to wygląda (aż dziw że dopiero teraz o tym mówię, zdaje się że to Gonzo dawal linka byśmy wszyscy zobaczyli jak te dzialy zostaly odświeżone, chyba z.... miesiąc temu?) Także to żaden news nie jest.
Proces aktualizacji zaczął się właśnie jakiś miesiąc temu - w tym czasie, było kilka wersji wyświetlanie, często one się zmieniały - wygląd teraźniejszy jest już "zatwierdzony" i nie zmieni swojej formy w najbliższym czasie

Cytat:Mam także jedną uwagę. Odnośnie dzialu Gold/Silver/Crystal w dziale ''Recenzja'' występują tam zdania, gdzie zamiast polskich liter są znaki zapytania. Bardzo proszę o korektę tego, bo to aż oczy wylażą z orbit.
Recenzja jest/była bardzo stara, przy przenoszeniu chyba na CMS, który obecnie jest na stronie nikt tego nie ruszył. Poprawiłem, aczkolwiek tekst jest dość przeciętny, a autor nawet nieznany :O Więc pełni ona trochę jakby funkcję archiwalną.

Cytat:Poza tym gdzie klikam w te rozdzialy co są podane w 1 poście to pisze że jest bląd strony 404. Też proszę abyście coś z tym zrobili. To nie tylko z tym tak się dzieje, a ogólnie z linkami z forum przekierowującymi do strony, i na odwrót.

W newsie poprawiłem. Niestety, nieraz się zdarza, że tak bywa - trzeba do poprawiać nieraz nie z poziomu forum i strony - poprawiłem przekierowanie do komentarzu bo wylało błąd 404.

Dziękuje za wszystkie pozytywne komentarze, przyznam szczerze, że wszystko wyszło z mojej inicjatywy, gdybym ja po sporej nieobecności na PokeScenie nie dołączyłbym się do Valhalli, takich zmian by zapewne nie było Wink
Teraz to jest super.Przejżyście, i wygląda to wreszcie jak profesjonalna strona o pokemonach.
Nareszcie zmienione są Pokemon Rangery Smile
Nie wiem gdzie to napisać, ale jakoś tu zacznę, niezbyt mi się podoba solucja DO gier Ruby/saphire . Denerwuje często to , zbieram poke ball, a tam potion czy inne... Ciezko coś znaleźc, lepiej jakby takie informacje były gdzies w tabelce co mozna znaleźć, ale wiem, że nie łatwo zrobić taką solucje Tongue Ogólnie, wygląd mi sie bardzo podoba Tongue Jednakteraz czekać na uzupełnienie działu o b/w no i w heart goldzie ( za mało tu rzeczy)
Bardzo fajnie to teraz wygląda. Nawet nie wiedziałem, że w R/S oraz Emeraldzie można klonować pokemony.